SONIX s.r.o.
Pezinok
30 746 €tržby 2016 ▲ 10 %−9 863 €strata 2016zaniknutá 27. 5. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 27. 5. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 50 055 €, výsledok hospodárenia -3 133 €
- 13 : tržby 34 888 €, výsledok hospodárenia -4 309 €
- 14 : tržby 33 960 €, výsledok hospodárenia -1 755 €
- 15 : tržby 27 970 €, výsledok hospodárenia 1 594 €
- 16 : tržby 30 746 €, výsledok hospodárenia -9 863 €
SONIX s.r.o. (IČO 36684872), sídlo Pezinok, je v registri zapísaná od 10. 10. 2006 do 27. 5. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 10
Zamestnanci SONIX
osobné náklady v roku 2016 boli 7 330 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2016
- Mzdy 74 % 5 400 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 1 901 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2016 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci SONIX
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok SONIX
Za rok 2016 má SONIX v závierke tržby 30 746 €, o 9,9 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −9 863 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2012: 50 055 €.
Výkaz ziskov a strát SONIX
Najvyššie tržby: rok 2012, 50 055 €. Najnižšie: rok 2015, 27 970 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 30 746 € |
| 2015 | 27 970 € |
| 2014 | 33 960 € |
| 2013 | 34 888 € |
| 2012 | 50 055 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −17 466 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −9 863 € |
| 2015 | 1 594 € |
| 2014 | −1 755 € |
| 2013 | −4 309 € |
| 2012 | −3 133 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SONIX
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −32,1 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SONIX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | −32,1 % | +4,3 % |
| 2015 | +5,7 % | +4,0 % |
| 2014 | −5,2 % | — |
| 2013 | −12,4 % | — |
| 2012 | −6,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2016 (+9,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2016 | +9,9 % |
| 2015 | −17,6 % |
| 2014 | −2,7 % |
| 2013 | −30,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SONIX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 74 513 €, vlastné imanie −11 100 € a záväzky 85 613 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 74 513 € | −11 100 € | 85 613 € |
| 2015 | 80 193 € | −1 236 € | 81 548 € |
| 2014 | 74 515 € | −2 830 € | 77 464 € |
| 2013 | 79 390 € | −1 076 € | 80 585 € |
| 2012 | 87 379 € | 3 233 € | 84 265 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SONIX (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 30 746 € | −9 863 € | 74 513 € | −11 100 € | 85 613 € | 2 152 € | −32,1 % |
| 2015 | 27 970 € | 1 594 € | 80 193 € | −1 236 € | 81 548 € | 8 162 € | +5,7 % |
| 2014 | 33 960 € | −1 755 € | 74 515 € | −2 830 € | 77 464 € | 5 803 € | −5,2 % |
| 2013 | 34 888 € | −4 309 € | 79 390 € | −1 076 € | 80 585 € | 1 705 € | −12,4 % |
| 2012 | 50 055 € | −3 133 € | 87 379 € | 3 233 € | 84 265 € | 3 826 € | −6,3 % |
Riziko: zaplatí SONIX?
Peniaze od štátu: SONIX
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SONIX
Dátum vzniku SONIX je 10. 10. 2006. Skoršie obchodné mená: SONIX s.r.o., BONIX s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42673/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 50 055 € · majetok 87 379 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5, posledné tržby 30 746 €.
- Zmena obchodného menaPredtým SONIX s.r.o., odvtedy BONIX s.r.o.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Zmena názvuBONIX s.r.o. → SONIX s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
SONIX v odvetví administratívne a kancelárske služby
SONIX je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 31 939 € (10 081 závierok), SONIX má 30 746 €, čo je 96 % mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 988 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SONIX 234. z 424.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 044 €, polovica do 31 939 €, tri štvrtiny do 105 852 €; 10 % firiem má viac než 392 762 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 435 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 044 € |
| medián | 31 939 € |
| horný kvartil | 105 852 € |
| 10 % firiem má viac než | 392 762 € |
| SONIX | 30 746 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- SONIX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SONIX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SONIX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 30 746 € | 31 939 € |
| 2015 | 27 970 € | 31 300 € |
| 2014 | 33 960 € | — |
| 2013 | 34 888 € | — |
| 2012 | 50 055 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| SONIX | 30 746 € |
|---|---|
| medián okresu Pezinok | 38 793 € |
| medián kraja | 35 563 € |
| medián Slovenska | 31 939 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BUTFIRST s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 224 € (2025)
- PM Fin., s.r.o.Dulova Ves · tržby 68 207 € (2025)
- BOND services s.r.o.Pezinok · tržby 68 177 € (2025)
- RUPEMA design s. r. o.Trnava · tržby 68 157 € (2025)
- Kaňuk Aero, s. r. o.Považská Bystrica · tržby 68 149 € (2025)
- Sanimedic s. r. o.Hviezdoslavov · tržby 68 148 € (2025)
- OLYA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 68 140 € (2021)
- Upversity s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 125 € (2025)
- IMPACT s.r.o. KošiceKošice - mestská časť Juh · tržby 68 119 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SONIX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SONIX: Pezinok
SONIX sídli na adrese Pod Lipou 4, 902 01 Pezinok, okres Pezinok. V obci Pezinok je 5 208 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 495.
Pezinok: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
SONIX: IČO, sídlo a základné údaje
SONIX s.r.o. (IČO 36684872) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, okres Pezinok. Dátum vzniku je 10. 10. 2006, zánik je v registri zapísaný ku dňu 27. 5. 2023, po 16 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 30 746 € a výsledok hospodárenia −9 863 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 82990 |
| Vznik | 10. 10. 2006 |
| Zánik | 27. 5. 2023 |
| Skoršie názvy | SONIX s.r.o. BONIX s.r.o. |
| Obec | Pezinok |
| Okres | Okres Pezinok |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Pezinok
Lyreco CE, SEKARIREAL SLOVAKIA, a.s.BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.HOPI SK s.r.o.Všetky firmy v obci Pezinok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Pezinok
Agrokov, spol. s r.o.ZAEX, s. r. o.FAJN SERVIS, s. r. o.BS vinárske potreby s.r.o.BM - pharm, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.