VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

CARPE, s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

30 142 €tržby 2025 ▼ 97 %−317 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

30 142 €tržby 2025 ▼ 97 %
−317 €strata 2025
  1. 12 : tržby 544 360 €, výsledok hospodárenia 73 562 €
  2. 13 : tržby 395 211 €, výsledok hospodárenia 45 411 €
  3. 14 : tržby 470 297 €, výsledok hospodárenia 62 927 €
  4. 15 : tržby 2 749 318 €, výsledok hospodárenia 85 932 €
  5. 16 : tržby 2 076 792 €, výsledok hospodárenia 86 577 €
  6. 17 : tržby 1 422 940 €, výsledok hospodárenia -4 654 €
  7. 18 : tržby 2 074 439 €, výsledok hospodárenia 75 509 €
  8. 19 : tržby 1 041 537 €, výsledok hospodárenia 36 294 €
  9. 20 : tržby 499 902 €, výsledok hospodárenia 18 014 €
  10. 21 : tržby 611 891 €, výsledok hospodárenia 39 698 €
  11. 22 : tržby 1 249 647 €, výsledok hospodárenia 34 901 €
  12. 23 : tržby 1 644 121 €, výsledok hospodárenia 52 690 €
  13. 24 : tržby 979 957 €, výsledok hospodárenia 35 967 €
  14. 25 : tržby 30 142 €, výsledok hospodárenia -317 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

CARPE, s.r.o. (IČO 36623008) mala v roku 2025 tržby 30 142 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci CARPE

V roku 2025 mala CARPE priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 10 934 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ CARPE

Podľa Registra právnických osôb koná za CARPE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník CARPE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok CARPE

Za rok 2025 má CARPE v závierke tržby 30 142 €, o 96,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −317 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 2 749 318 €.

Tržby 202530 tis. €▼ −96,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−317 €strata
Majetok (aktíva) 202538 tis. €
Vlastné imanie 202537 tis. €
Záväzky 20251 575 €4,1 % majetku
Pridaná hodnota 202522 tis. €
Zisková marža 2025−1,1 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov643 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát CARPE

Súvaha CARPE

Všetky čísla zo závierok CARPE (14 rokov)
Čísla zo závierok CARPE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202530 142 €−317 €38 107 €36 532 €1 575 €21 806 €−1,1 %
2024979 957 €35 967 €102 501 €99 541 €2 960 €77 514 €+3,7 %
20231 644 121 €52 690 €413 092 €277 391 €113 089 €87 150 €+3,2 %
20221 249 647 €34 901 €363 748 €182 719 €181 029 €56 550 €+2,8 %
2021611 891 €39 698 €328 995 €139 417 €189 578 €77 487 €+6,5 %
2020499 902 €18 014 €246 768 €96 561 €150 207 €32 524 €+3,6 %
20191 041 537 €36 294 €189 964 €101 424 €88 540 €64 950 €+3,5 %
20182 074 439 €75 509 €562 016 €105 484 €456 532 €108 743 €+3,6 %
20171 422 940 €−4 654 €236 058 €30 289 €205 769 €98 796 €−0,3 %
20162 076 792 €86 577 €439 276 €245 187 €194 089 €162 179 €+4,2 %
20152 749 318 €85 932 €651 219 €178 112 €473 107 €147 174 €+3,1 %
2014470 297 €62 927 €110 998 €69 569 €41 429 €31 641 €+13,4 %
2013395 211 €45 411 €256 509 €175 314 €76 982 €21 954 €+11,5 %
2012544 360 €73 562 €198 257 €129 904 €56 391 €40 105 €+13,5 %

Riziko: zaplatí CARPE?

Peniaze od štátu: CARPE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy CARPE

Dátum vzniku CARPE je 23. 1. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/170518/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021776053
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 544 360 € · majetok 198 257 €
  4. Nový spoločník: Ing. Karol MichalikSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 30 142 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti CARPE

  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
  • - podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností
  • - vedenie účtovníctva
  • - opravy cestných motorových vozidiel, prívesov a návesov
  • - reklamná a propagačná činnosť
  • - prenájom nehnuteľností spojený s prenájmom hnuteľných vecí a spojený s poskytovaním upratovacích prác
  • - upratovacie práce
  • - prenájom hnuteľných vecí
  • - prekladateľská činnosť
  • - tlmočnícke činnosti okrem činností, na ktoré právny predpis vyžaduje osobitné povolenie
  • - predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
  • - pomocné práce pre stavbu
  • - ubytovacie služby v rozsahu voľných živností
  • - poskytovanie softvéru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
  • - automatizované spracovanie dát
  • - inštalácia a servis softvéru a hardvéru v oblasti bezpečného napätia do 50 V

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

CARPE v odvetví maloobchod

CARPE je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), CARPE má 30 142 €, čo je 31 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 828 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CARPE 921. z 1 207.

V odvetví v okrese Bratislava III3 828aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CARPE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›

Sídlo CARPE: Bratislava - Nové Mesto

CARPE sídli na adrese Na Slanci 5, 831 52 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 592aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 394aktívnych
V tom istom odvetví3 828okres Bratislava III

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

CARPE: IČO, sídlo a základné údaje

CARPE, s.r.o. (IČO 36623008) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 23. 1. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Ing. Karol Michalik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 30 142 € a výsledok hospodárenia −317 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie6 640 €
Vznik23. 1. 2004
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) CARPE, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 30 142 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy CARPE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu CARPE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu CARPE

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
  • Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava III

BOMET SLOVAKIA, s.r.o.Vitalities s.r.o.VERY GOODIES SK s. r. o.Rofisto, s. r. o.KUKA Robotics Slovakia s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk