IUVENTA Michalovce s.r.o.
Michalovce · Činnosti reklamných agentúr
12 000 €tržby 2025 ▼ 23 %+28 352 €zisk 2025aktívna 21 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 558 495 €, výsledok hospodárenia 276 639 €
- 15 : tržby 385 953 €, výsledok hospodárenia -82 412 €
- 16 : tržby 290 469 €, výsledok hospodárenia -10 542 €
- 17 : tržby 76 971 €, výsledok hospodárenia -45 017 €
- 18 : tržby 107 241 €, výsledok hospodárenia -40 693 €
- 19 : tržby 54 185 €, výsledok hospodárenia -101 504 €
- 20 : tržby 106 476 €, výsledok hospodárenia 30 002 €
- 21 : tržby 63 291 €, výsledok hospodárenia 45 556 €
- 22 : tržby 66 484 €, výsledok hospodárenia 18 495 €
- 23 : tržby 30 515 €, výsledok hospodárenia -1 094 €
- 24 : tržby 15 530 €, výsledok hospodárenia -1 624 €
- 25 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia 28 352 €
IUVENTA Michalovce s.r.o. (IČO 36597678) mala v roku 2025 tržby 12 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci IUVENTA Michalovce
osobné náklady v roku 2024 boli 20 280 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 20 280 € | 15 189 € |
| 2023 | — | 17 911 € | 13 493 € |
| 2022 | — | 21 591 € | 16 041 € |
| 2021 | — | 4 777 € | 3 339 € |
| 2020 | — | 140 593 € | 136 233 € |
| 2019 | — | 179 116 € | 168 499 € |
| 2018 | — | 136 029 € | 123 994 € |
| 2017 | — | 145 058 € | 133 197 € |
| 2016 | — | 79 875 € | 72 983 € |
| 2015 | — | 31 715 € | 24 166 € |
| 2014 | — | 30 559 € | 23 149 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2024
- Mzdy 75 % 15 189 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 5 091 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konatelia IUVENTA Michalovce
Podľa Registra právnických osôb konajú za IUVENTA Michalovce 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Spoločník IUVENTA Michalovce
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mestský športový klub IUVENTA Michalovce o.z.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mestský športový klub IUVENTA Michalovce o.z.od 11. 6. 2010 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok IUVENTA Michalovce
Za rok 2025 má IUVENTA Michalovce v závierke tržby 12 000 €, o 22,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +28 352 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 558 495 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 806 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát IUVENTA Michalovce
Najvyššie tržby: rok 2014, 558 495 €. Najnižšie: rok 2025, 12 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 12 000 € |
| 2024 | 15 530 € |
| 2023 | 30 515 € |
| 2022 | 66 484 € |
| 2021 | 63 291 € |
| 2020 | 106 476 € |
| 2019 | 54 185 € |
| 2018 | 107 241 € |
| 2017 | 76 971 € |
| 2016 | 290 469 € |
| 2015 | 385 953 € |
| 2014 | 558 495 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 7 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 116 158 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 28 352 € |
| 2024 | −1 624 € |
| 2023 | −1 094 € |
| 2022 | 18 495 € |
| 2021 | 45 556 € |
| 2020 | 30 002 € |
| 2019 | −101 504 € |
| 2018 | −40 693 € |
| 2017 | −45 017 € |
| 2016 | −10 542 € |
| 2015 | −82 412 € |
| 2014 | 276 639 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- IUVENTA Michalovce
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −10,5 %, medián odvetvia +6,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | IUVENTA Michalovce | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +6,8 % |
| 2024 | −10,5 % | +4,5 % |
| 2023 | −3,6 % | +2,9 % |
| 2022 | +27,8 % | +3,0 % |
| 2021 | +72,0 % | +3,0 % |
| 2020 | +28,2 % | +2,5 % |
| 2019 | — | +2,1 % |
| 2018 | −37,9 % | +2,6 % |
| 2017 | −58,5 % | +3,7 % |
| 2016 | −3,6 % | +3,7 % |
| 2015 | −21,4 % | +3,8 % |
| 2014 | +49,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 11 rokov, najviac v roku 2020 (+96,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −22,7 % |
| 2024 | −49,1 % |
| 2023 | −54,1 % |
| 2022 | +5,0 % |
| 2021 | −40,6 % |
| 2020 | +96,5 % |
| 2019 | −49,5 % |
| 2018 | +39,3 % |
| 2017 | −73,5 % |
| 2016 | −24,7 % |
| 2015 | −30,9 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha IUVENTA Michalovce
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 13 975 €, vlastné imanie −154 842 € a záväzky 168 817 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 975 € | −154 842 € | 168 817 € |
| 2024 | 10 484 € | −183 194 € | 193 678 € |
| 2023 | −5 723 € | −206 873 € | 200 120 € |
| 2022 | 3 823 € | −204 128 € | 206 921 € |
| 2021 | 28 914 € | −232 661 € | 249 901 € |
| 2020 | 56 229 € | −278 218 € | 325 814 € |
| 2019 | 92 793 € | −308 220 € | 343 650 € |
| 2018 | 142 399 € | −206 715 € | 328 832 € |
| 2017 | 134 072 € | −170 702 € | 275 600 € |
| 2016 | 242 677 € | 44 174 € | 198 503 € |
| 2015 | 452 704 € | 48 543 € | 404 161 € |
| 2014 | 369 832 € | 281 293 € | 88 539 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok IUVENTA Michalovce (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 000 € | 28 352 € | 13 975 € | −154 842 € | 168 817 € | 11 281 € | +236,3 % |
| 2024 | 15 530 € | −1 624 € | 10 484 € | −183 194 € | 193 678 € | −1 514 € | −10,5 % |
| 2023 | 30 515 € | −1 094 € | −5 723 € | −206 873 € | 200 120 € | 480 € | −3,6 % |
| 2022 | 66 484 € | 18 495 € | 3 823 € | −204 128 € | 206 921 € | 42 653 € | +27,8 % |
| 2021 | 63 291 € | 45 556 € | 28 914 € | −232 661 € | 249 901 € | 57 510 € | +72,0 % |
| 2020 | 106 476 € | 30 002 € | 56 229 € | −278 218 € | 325 814 € | −40 954 € | +28,2 % |
| 2019 | 54 185 € | −101 504 € | 92 793 € | −308 220 € | 343 650 € | −139 590 € | −187,3 % |
| 2018 | 107 241 € | −40 693 € | 142 399 € | −206 715 € | 328 832 € | −142 411 € | −37,9 % |
| 2017 | 76 971 € | −45 017 € | 134 072 € | −170 702 € | 275 600 € | −155 111 € | −58,5 % |
| 2016 | 290 469 € | −10 542 € | 242 677 € | 44 174 € | 198 503 € | −83 709 € | −3,6 % |
| 2015 | 385 953 € | −82 412 € | 452 704 € | 48 543 € | 404 161 € | 65 002 € | −21,4 % |
| 2014 | 558 495 € | 276 639 € | 369 832 € | 281 293 € | 88 539 € | 168 073 € | +49,5 % |
Riziko: zaplatí IUVENTA Michalovce?
IUVENTA Michalovce a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom IUVENTA Michalovce v objeme 111 300 € z rokov 2017 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.: 111 000 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2020, 75 000 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 300 € |
| 2020 | 1 | 75 000 € |
| 2017 | 1 | 36 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy IUVENTA Michalovce
Dátum vzniku IUVENTA Michalovce je 17. 9. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17071/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022067608
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 558 495 € · majetok 369 832 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s., hodnota zmluvy 36 000 €. Firma vznikla 17. 9. 2005.
- Najväčšia verejná zmluva: 75 000 €Objednávateľ TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.. Zmluva o sponzorstve v športe
- Nový štatutár: Ing. Patrik SabovKonateľ
- Nový spoločník: Mestský športový klub IUVENTA Michalovce o.z.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Milica PalovčákováKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 12 000 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti IUVENTA Michalovce
- reklamná činnosť - sprostredkovanie a výroba reklamy, šírenie reklamy
- prenájom športovej haly a nebytových priestrov s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľných živností
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
- organizovanie a usporadúvanie športových, spoločenských a kultúrnych podujatí, prezentácií a výstav
- organizovanie a usporadúvanie školení, kurzov, seminárov vrátane ich vecného a odborného zabezpečenia (s výnimkou vzdelávania v oblasti ochrany práce)
- prevádzka športových zariadení
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- faktoring a forfaiting
- požičiavanie, prenájom a leasing hnuteľného majetku
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
IUVENTA Michalovce v odvetví reklama a prieskum trhu
IUVENTA Michalovce je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 176 € (7 052 závierok), IUVENTA Michalovce má 12 000 €, čo je 26 % mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 187 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IUVENTA Michalovce 46. z 60.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 861 €, polovica do 46 176 €, tri štvrtiny do 137 271 €; 10 % firiem má viac než 509 877 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 383 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 861 € |
| medián | 46 176 € |
| horný kvartil | 137 271 € |
| 10 % firiem má viac než | 509 877 € |
| IUVENTA Michalovce | 12 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- IUVENTA Michalovce
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby IUVENTA Michalovce s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | IUVENTA Michalovce | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 12 000 € | 46 176 € |
| 2024 | 15 530 € | 44 914 € |
| 2023 | 30 515 € | 43 461 € |
| 2022 | 66 484 € | 42 000 € |
| 2021 | 63 291 € | 38 359 € |
| 2020 | 106 476 € | 35 909 € |
| 2019 | 54 185 € | 38 820 € |
| 2018 | 107 241 € | 39 980 € |
| 2017 | 76 971 € | 38 067 € |
| 2016 | 290 469 € | 37 437 € |
| 2015 | 385 953 € | 36 369 € |
| 2014 | 558 495 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| IUVENTA Michalovce | 12 000 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 47 045 € |
| medián kraja | 42 958 € |
| medián Slovenska | 46 176 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MEDTOUR s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 29 477 € (2024)
- Quantecho Group, s. r. o.Veľké Blahovo · tržby 29 475 € (2025)
- B.B.R.E.S., spol. s r.o.Banská Bystrica · tržby 29 447 € (2025)
- PROJECT-F s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 29 407 € (2025)
- baristool s. r. o.Komárno · tržby 29 405 € (2025)
- Ramplast shargh s.r.o.Banská Štiavnica · tržby 29 400 € (2019)
- OLVIEE s.r.o.Trenčín · tržby 29 378 € (2025)
- Nexora Group Solutions, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 29 350 € (2025)
- inversia s. r. o.Most pri Bratislave · tržby 29 328 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IUVENTA Michalovce, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo IUVENTA Michalovce: Michalovce
IUVENTA Michalovce sídli na adrese K.Kuzmányho 6225, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 144 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 745.
Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
IUVENTA Michalovce: IČO, sídlo a základné údaje
IUVENTA Michalovce s.r.o. (IČO 36597678) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 17. 9. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutármi sú Milica Palovčáková a Ing. Patrik Sabov. Za rok 2025 sú v závierke tržby 12 000 € a výsledok hospodárenia +28 352 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 17. 9. 2005 |
| Obec | Michalovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Vyrubená daň z príjmov | 2 806 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) IUVENTA Michalovce s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 12 000 €, typická firma odvetvia 46 176 € (medián z 7 052 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Chemkostav, a.s.Central Point, s.r.o.EFFECT-stav, s.r.o.Mestský športový klub IUVENTA Michalovce…JuPaSa, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Michalovce
BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…KEREX s.r.o.Všetky firmy v obci Michalovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Michalovce
Powerlogy, s.r.o.M&J Job Project s.r.o.INFOZEMPLIN s.r.o.ARNIKA Plus s.r.o.AUTOSNEG s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.