Štatistiky Kompletné dáta o firme

BE Group Slovakia, s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami

5 315 259 €tržby 2016 ▼ 74 %−1 158 460 €strata 2016

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 5. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

5 315 259 €tržby 2016 ▼ 74 %
−1 158 460 €strata 2016
  1. 13 : tržby 34 631 873 €, výsledok hospodárenia -219 431 €
  2. 14 : tržby 24 585 166 €, výsledok hospodárenia -519 479 €
  3. 15 : tržby 20 343 345 €, výsledok hospodárenia -1 966 959 €
  4. 16 : tržby 5 315 259 €, výsledok hospodárenia -1 158 460 €
  5. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -210 664 €
  6. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 977 326 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BE Group Slovakia, s.r.o. (IČO 36595659), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 18. 7. 2005 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.

Prejsť na časť profilu 10

Zamestnanci BE Group Slovakia

osobné náklady v roku 2017 boli 122 556 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2017 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 19. 10. 2026.

Spoločník BE Group Slovakia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BE Group Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch BE Group Slovakia BE Group AB (pub) 100,0 %. Spolu 5 814 506 €. BE Group AB (pub): 5 814 506 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • BE Group AB (pub)100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
BE Group AB (pub)od 15. 3. 2016 5 814 506 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok BE Group Slovakia

Za rok 2016 má BE Group Slovakia v závierke tržby 5 315 259 €, o 73,9 % menej než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −1 158 460 €. Závierky máme za 6 rokov (2013 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2013: 34 631 873 €.

Tržby 20165,32 mil. €▼ −73,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2016−1,16 mil. €strata
Majetok (aktíva) 201890 tis. €
Vlastné imanie 2018−11,1 mil. €
Záväzky 201811,2 mil. €12 409,5 % majetku
Pridaná hodnota 20187 709 €
Zisková marža 2016−21,8 %medián odvetvia +2,0 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−15,1 mil. €2013 až 2018

Výkaz ziskov a strát BE Group Slovakia

Súvaha BE Group Slovakia

Všetky čísla zo závierok BE Group Slovakia (6 rokov)
Čísla zo závierok BE Group Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2018—−10 977 326 €90 138 €−11 095 570 €11 185 708 €7 709 €—
2017—−210 664 €243 916 €−118 244 €362 160 €−132 629 €—
20165 315 259 €−1 158 460 €269 886 €92 420 €177 466 €−318 622 €−21,8 %
201520 343 345 €−1 966 959 €4 928 300 €−764 139 €5 692 439 €−527 811 €−9,7 %
201424 585 166 €−519 479 €8 112 315 €102 820 €8 009 495 €264 699 €−2,1 %
201334 631 873 €−219 431 €7 332 759 €22 299 €7 310 460 €578 924 €−0,6 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí BE Group Slovakia?

BE Group Slovakia a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom BE Group Slovakia v objeme 500 € z roku 2012. Najväčší objem je s odberateľom Nemocnica s poliklinikou Ilava, n. o.: 500 € v 1 zmluve. Vo verejnom obstarávaní má 1 vyhratú súťaž za 75 522 €.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv500 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201222. 11. 2012
Vyhraté súťaže176 tis. €

História firmy BE Group Slovakia

Dátum vzniku BE Group Slovakia je 18. 7. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/124485/B
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Nemocnica s poliklinikou Ilava, n. o., hodnota zmluvy 500 €. Firma vznikla 18. 7. 2005.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 34 631 873 € · majetok 7 332 759 €
  4. Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Welding, s.r.o., cena 75 522 €. Dodávka zariadení a tovarov na výrobu priestorovo orientovaných konštrukcií
  5. Nový zápis v registri: LawService Recovery, k.s.Správca konkurznej podstaty

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

BE Group Slovakia v odvetví veľkoobchod

BE Group Slovakia je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 97 889 € (17 051 závierok), BE Group Slovakia má 5 315 259 €, čo je 54-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 948 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BE Group Slovakia 92. z 935.

V odvetví v okrese Bratislava I1 948aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 051Slovensko, rok 2016
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2016
Medián ziskovej marže+2,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BE Group Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›

Sídlo BE Group Slovakia: Bratislava - Staré Mesto

BE Group Slovakia sídli na adrese Dvořákovo nábrežie 10, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 012 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 823. Na tej istej adrese je zapísaných 176 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto46 012aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 823aktívnych
V tom istom odvetví1 948okres Bratislava I
Na tej istej adrese176aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

BE Group Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

BE Group Slovakia, s.r.o. (IČO 36595659) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 18. 7. 2005, na trhu je 21 rokov. Za rok 2016 sú v závierke tržby 5 315 259 € a výsledok hospodárenia −1 158 460 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeľkoobchod s kovmi a kovovými rudami (SK NACE 4682)
Základné imanie5 814 506 €
Vznik18. 7. 2005
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) BE Group Slovakia, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2016 mala 5 315 259 €, typická firma odvetvia 97 889 €, čo je 54-násobok mediánu (medián z 17 051 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

REKODOM, s. r. o. v konkurzeRegena, spol. s r.o. v konkurzeMUNUS s. r. o. v konkurzeSABERSOFT s.r.o. v konkurze

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.72) v okrese Bratislava I

MINERFIN, a.s.Lentimex spol. s r.o.Zlataky.sk s. r. o.GVS SLOVAKIA s. r. o.JEMO TRADING spol. s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť