SLOVKAM, s.r.o.
Levice · Rezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa
55 420 €tržby 2024 ▼ 17 %+13 €zisk 2024aktívna 28 rokov1 zamestnanec (2024)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 49 493 €, výsledok hospodárenia -21 374 €
- 13 : tržby 55 122 €, výsledok hospodárenia -15 506 €
- 14 : tržby 53 701 €, výsledok hospodárenia -23 216 €
- 15 : tržby 60 260 €, výsledok hospodárenia -13 595 €
- 16 : tržby 87 796 €, výsledok hospodárenia 10 523 €
- 17 : tržby 73 942 €, výsledok hospodárenia -9 019 €
- 18 : tržby 78 429 €, výsledok hospodárenia 9 747 €
- 19 : tržby 61 116 €, výsledok hospodárenia 3 421 €
- 20 : tržby 70 464 €, výsledok hospodárenia 807 €
- 21 : tržby 99 772 €, výsledok hospodárenia 165 €
- 22 : tržby 48 725 €, výsledok hospodárenia -7 401 €
- 23 : tržby 66 669 €, výsledok hospodárenia 194 €
- 24 : tržby 55 420 €, výsledok hospodárenia 13 €
SLOVKAM, s.r.o. (IČO 36528846) mala v roku 2024 tržby 55 420 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SLOVKAM
V roku 2024 mala SLOVKAM priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 10 791 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1 | 10 791 € | — |
| 2023 | — | 10 171 € | — |
| 2022 | — | 10 744 € | — |
| 2021 | — | 9 902 € | — |
| 2020 | — | 9 917 € | — |
| 2019 | — | 11 587 € | — |
| 2018 | — | 9 589 € | — |
| 2017 | — | 15 061 € | — |
| 2016 | — | 10 757 € | — |
| 2015 | — | 13 732 € | — |
| 2014 | — | 19 183 € | — |
| 2013 | — | 13 776 € | 10 131 € |
| 2012 | — | 13 222 € | 10 172 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ SLOVKAM
Podľa Registra právnických osôb koná za SLOVKAM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník SLOVKAM
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Daniel Čereš100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Daniel Čerešod 5. 3. 2022 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SLOVKAM
Za rok 2024 má SLOVKAM v závierke tržby 55 420 €, o 16,9 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +13 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2021: 99 772 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 170 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SLOVKAM
Najvyššie tržby: rok 2021, 99 772 €. Najnižšie: rok 2022, 48 725 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 55 420 € |
| 2023 | 66 669 € |
| 2022 | 48 725 € |
| 2021 | 99 772 € |
| 2020 | 70 464 € |
| 2019 | 61 116 € |
| 2018 | 78 429 € |
| 2017 | 73 942 € |
| 2016 | 87 796 € |
| 2015 | 60 260 € |
| 2014 | 53 701 € |
| 2013 | 55 122 € |
| 2012 | 49 493 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 6 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −65 241 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 13 € |
| 2023 | 194 € |
| 2022 | −7 401 € |
| 2021 | 165 € |
| 2020 | 807 € |
| 2019 | 3 421 € |
| 2018 | 9 747 € |
| 2017 | −9 019 € |
| 2016 | 10 523 € |
| 2015 | −13 595 € |
| 2014 | −23 216 € |
| 2013 | −15 506 € |
| 2012 | −21 374 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SLOVKAM
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je 0,0 %, medián odvetvia +2,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SLOVKAM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 0,0 % | +2,0 % |
| 2023 | +0,3 % | +1,7 % |
| 2022 | −15,2 % | +1,5 % |
| 2021 | +0,2 % | +1,3 % |
| 2020 | +1,1 % | +0,8 % |
| 2019 | +5,6 % | +1,0 % |
| 2018 | +12,4 % | +1,1 % |
| 2017 | −12,2 % | +1,9 % |
| 2016 | +12,0 % | +1,8 % |
| 2015 | −22,6 % | +1,5 % |
| 2014 | −43,2 % | — |
| 2013 | −28,1 % | — |
| 2012 | −43,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 12 rokov, najviac v roku 2016 (+45,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | −16,9 % |
| 2023 | +36,8 % |
| 2022 | −51,2 % |
| 2021 | +41,6 % |
| 2020 | +15,3 % |
| 2019 | −22,1 % |
| 2018 | +6,1 % |
| 2017 | −15,8 % |
| 2016 | +45,7 % |
| 2015 | +12,2 % |
| 2014 | −2,6 % |
| 2013 | +11,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SLOVKAM
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 18 757 €, vlastné imanie −13 943 € a záväzky 32 700 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 18 757 € | −13 943 € | 32 700 € |
| 2023 | 14 864 € | −30 156 € | 45 020 € |
| 2022 | 36 334 € | −30 350 € | 66 684 € |
| 2021 | 30 512 € | −22 948 € | 53 460 € |
| 2020 | 56 121 € | −23 113 € | 79 234 € |
| 2019 | 38 740 € | −23 921 € | 62 661 € |
| 2018 | 33 404 € | −27 341 € | 60 745 € |
| 2017 | 20 762 € | −43 841 € | 64 603 € |
| 2016 | 19 747 € | −34 822 € | 54 569 € |
| 2015 | 12 635 € | −45 346 € | 57 981 € |
| 2014 | 9 359 € | −31 751 € | 41 110 € |
| 2013 | 14 747 € | −12 186 € | 26 933 € |
| 2012 | 12 762 € | −85 795 € | 98 557 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SLOVKAM (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 55 420 € | 13 € | 18 757 € | −13 943 € | 32 700 € | 13 517 € | 0,0 % |
| 2023 | 66 669 € | 194 € | 14 864 € | −30 156 € | 45 020 € | 13 824 € | +0,3 % |
| 2022 | 48 725 € | −7 401 € | 36 334 € | −30 350 € | 66 684 € | 5 813 € | −15,2 % |
| 2021 | 99 772 € | 165 € | 30 512 € | −22 948 € | 53 460 € | 16 025 € | +0,2 % |
| 2020 | 70 464 € | 807 € | 56 121 € | −23 113 € | 79 234 € | 19 828 € | +1,1 % |
| 2019 | 61 116 € | 3 421 € | 38 740 € | −23 921 € | 62 661 € | 24 997 € | +5,6 % |
| 2018 | 78 429 € | 9 747 € | 33 404 € | −27 341 € | 60 745 € | 28 936 € | +12,4 % |
| 2017 | 73 942 € | −9 019 € | 20 762 € | −43 841 € | 64 603 € | 7 945 € | −12,2 % |
| 2016 | 87 796 € | 10 523 € | 19 747 € | −34 822 € | 54 569 € | 23 064 € | +12,0 % |
| 2015 | 60 260 € | −13 595 € | 12 635 € | −45 346 € | 57 981 € | 1 546 € | −22,6 % |
| 2014 | 53 701 € | −23 216 € | 9 359 € | −31 751 € | 41 110 € | −155 € | −43,2 % |
| 2013 | 55 122 € | −15 506 € | 14 747 € | −12 186 € | 26 933 € | 3 253 € | −28,1 % |
| 2012 | 49 493 € | −21 374 € | 12 762 € | −85 795 € | 98 557 € | −5 720 € | −43,2 % |
Riziko: zaplatí SLOVKAM?
SLOVKAM a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom SLOVKAM v objeme 7 456 € z rokov 2019 až 2022. Najväčší objem je s odberateľom Služby Kalná s.r.o., r.s.p.: 7 456 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2022, 7 456 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2022 | 1 | 7 456 € |
| 2019 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy SLOVKAM
Dátum vzniku SLOVKAM je 17. 8. 1998, teda pred 28 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/11113/N
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020156534
- Nový štatutár: Mgr. Daniel ČerešKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 49 493 € · majetok 12 762 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice. Firma vznikla 17. 8. 1998.
- Nový spoločník: Mgr. Daniel ČerešSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 55 420 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SLOVKAM
- - veľkoobchodná a maloobchodná činnosť v rozsahu voľných ohlasovacích živností
- - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných ohlasovacích živností
- - spracovanie a montáž prírodného kameňa
- - kamenosochárstvo
- - výroba cementového tovaru a umelého kameňa
- - štukatérstvo
- - pozlacovačstvo
- zámočníctvo
- výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
SLOVKAM v odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov
SLOVKAM je v registri v odvetví Výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23), činnosť rezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 79 491 € (1 020 závierok), SLOVKAM má 55 420 €, čo je 70 % mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 71 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SLOVKAM 5. z 13.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 808 €, polovica do 79 491 €, tri štvrtiny do 354 465 €; 10 % firiem má viac než 2 632 484 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 798 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 808 € |
| medián | 79 491 € |
| horný kvartil | 354 465 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 632 484 € |
| SLOVKAM | 55 420 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SLOVKAM
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SLOVKAM s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SLOVKAM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 55 420 € | 79 491 € |
| 2023 | 66 669 € | 80 397 € |
| 2022 | 48 725 € | 75 578 € |
| 2021 | 99 772 € | 63 688 € |
| 2020 | 70 464 € | 57 318 € |
| 2019 | 61 116 € | 71 870 € |
| 2018 | 78 429 € | 77 963 € |
| 2017 | 73 942 € | 89 795 € |
| 2016 | 87 796 € | 107 729 € |
| 2015 | 60 260 € | 117 794 € |
| 2014 | 53 701 € | — |
| 2013 | 55 122 € | — |
| 2012 | 49 493 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| SLOVKAM | 55 420 € |
|---|---|
| medián okresu Levice | 27 794 € |
| medián kraja | 79 872 € |
| medián Slovenska | 79 491 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- A.L. PODLAHY, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 137 170 € (2025)
- HaasPro s. r. o.Veľká Čausa · tržby 136 703 € (2025)
- hamil s. r. o.Borčany · tržby 136 540 € (2025)
- BELLIN, s.r.o.Suchá nad Parnou · tržby 136 450 € (2025)
- LUMIRO BETON, s.r.o.Komárov · tržby 134 646 € (2022)
- STONETEC TRNAVA s. r. o.Trnava · tržby 133 026 € (2024)
- EkoBet, s.r.o.Snežnica · tržby 132 343 € (2025)
- ARS CATHOLICA, spol. s r.o.Slovenský Grob · tržby 131 798 € (2025)
- SK - LUMI, s.r.o.Krížovany · tržby 131 284 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SLOVKAM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SLOVKAM: Levice
SLOVKAM sídli na adrese Agátová 11, 934 01 Levice, okres Levice. V obci Levice je 6 019 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 638.
Levice: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›
SLOVKAM: IČO, sídlo a základné údaje
SLOVKAM, s.r.o. (IČO 36528846) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, okres Levice. Dátum vzniku je 17. 8. 1998, na trhu je 28 rokov a štatutárom je Mgr. Daniel Čereš. Za rok 2024 sú v závierke tržby 55 420 € a výsledok hospodárenia +13 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Rezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa (SK NACE 2370) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 17. 8. 1998 |
| Obec | Levice |
| Okres | Okres Levice |
| Vyrubená daň z príjmov | 170 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23) SLOVKAM, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 55 420 €, typická firma odvetvia 79 491 € (medián z 1 020 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levice ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›
Sieť prepojení firmy SLOVKAM
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SLOVKAM
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SLOVKAM
- Tendre121súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 332 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov498firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 200 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Levicetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina78 zmlúv za 3 roky · 920 103 € · naposledy 5. 10. 2026Stredná odborná škola stavebná10 zmlúv za 3 roky · · naposledy 1. 9. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka OZ Gemer8 zmlúv za 3 roky · 106 979 € · naposledy 23. 3. 2026 Všetkých 81 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Levice
Haleon Levice, s.r.o.Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová…Cloetta Slovakia s.r.o.Camfil s.r.o.ŠPED-TRANS Levice, a.s.Všetky firmy v obci Levice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 23.70) v okrese Levice
Kamenárstvo KOZMA, s.r.o.Kamenárstvo K&K s.r.o.Zlatý Onyx Levice, s.r.o.ART OF STONE s. r. o.CoHea s.r.o
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.