VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Management media s.r.o.

Bardejov · Reštauračné činnosti

8 432 €tržby 2013 ▼ 93 %+779 €zisk 2013

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

8 432 €tržby 2013 ▼ 93 %
+779 €zisk 2013
  1. 12 : tržby 115 034 €, výsledok hospodárenia 1 022 €
  2. 13 : tržby 8 432 €, výsledok hospodárenia 779 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Management media s.r.o. (IČO 36504912), sídlo Bardejov, je v registri zapísaná od 27. 4. 2005 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Management media

osobné náklady v roku 2013 boli 454 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.

Konateľ Management media

Podľa Registra právnických osôb koná za Management media 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník Management media

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Management media
Podiely spoločníkov na vkladoch Management media Juraj Klimek 100,0 %. Spolu 13 278 €. Juraj Klimek: 13 278 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Juraj Klimek100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Juraj Klimekod 31. 12. 2014 13 278 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Management media

Za rok 2013 má Management media v závierke tržby 8 432 €, o 92,7 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia +779 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2012: 115 034 €.

Tržby 20138 432 €▼ −92,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2013779 €zisk
Majetok (aktíva) 201366 tis. €
Vlastné imanie 2013−1 771 €
Záväzky 201368 tis. €102,7 % majetku
Pridaná hodnota 20131 507 €
Zisková marža 2013+9,2 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 2 roky1 801 €2012 až 2013

Výkaz ziskov a strát Management media

Súvaha Management media

Všetky čísla zo závierok Management media (2 roky)
Čísla zo závierok Management media po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20138 432 €779 €66 496 €−1 771 €68 267 €1 507 €+9,2 %
2012115 034 €1 022 €66 992 €−2 550 €69 542 €1 506 €+0,9 %

Riziko: zaplatí Management media?

Peniaze od štátu: Management media

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Management media

Dátum vzniku Management media je 27. 4. 2005, teda pred 21 rokmi. Skoršie obchodné meno: AYFOS, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16140/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 115 034 € · majetok 66 992 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 8 432 €.
  4. Zmena obchodného menaPredtým AYFOS, s.r.o., odvtedy Management media s.r.o.
  5. Nový štatutár: Juraj KlimekKonateľ
  6. Nový spoločník: Juraj KlimekSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Management media

  • príprava a predaj na priamu konzumáciu: - nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov; - zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy; - tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • podnikateľské poradenstvo
  • výroba hotových jedál a polotovarov
  • pohostinská činnosť
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosť
  • faktoring a forfaiting
  • predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • úvery poskytované z vlastných zdrojov
  • sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností
  • správa počítačových sietí
  • marketing
  • ubytovanie
  • organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, športových a spoločenských podujatí, kurzov, seminárov, školení, agentúrna činnosť
  • verejné stravovanie

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Management media v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Management media je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 236 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Management media 83. z 88.

V odvetví v okrese Bardejov236aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Management media, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bardejov ›

Sídlo Management media: Bardejov

Management media sídli na adrese Gróner 7/1190, 085 01 Bardejov, okres Bardejov. V obci Bardejov je 5 683 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 669.

Subjektov v obci Bardejov5 683aktívnych
Subjektov v okrese Bardejov11 669aktívnych
V tom istom odvetví236okres Bardejov

Bardejov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›

Management media: IČO, sídlo a základné údaje

Management media s.r.o. (IČO 36504912) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 27. 4. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Juraj Klimek. Za rok 2013 sú v závierke tržby 8 432 € a výsledok hospodárenia +779 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie13 278 €
Vznik27. 4. 2005
Skoršie názvyAYFOS, s.r.o.
ObecBardejov
OkresOkres Bardejov
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Management media

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Management media

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Management media

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 177 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy104zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
  • Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Bardejovtypický nepokrytý dopyt 2,7 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Bardejov

MAKOS, a.s.NsP Sv. Jakuba, n.o., BardejovHUDOS s.r.o.CIMBAĽÁK s.r.o.BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.Všetky firmy v obci Bardejov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Bardejov

Pho Company, s. r. o.SABARACA s. r. o.Barnup s. r. o.TOP GRILL LM, s.r.o.HOTEL POD BRÁNOU, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk