A&D OFFICE s.r.o.
Vranov nad Topľou · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
287 673 €tržby 2025 ▲ 4 %+5 519 €zisk 2025aktívna 22 rokov7 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 131 567 €, výsledok hospodárenia -2 000 €
- 13 : tržby 125 139 €, výsledok hospodárenia 5 176 €
- 14 : tržby 126 202 €, výsledok hospodárenia 23 659 €
- 15 : tržby 119 863 €, výsledok hospodárenia 24 695 €
- 16 : tržby 124 620 €, výsledok hospodárenia 7 671 €
- 17 : tržby 175 282 €, výsledok hospodárenia 25 708 €
- 18 : tržby 190 085 €, výsledok hospodárenia 14 514 €
- 19 : tržby 214 740 €, výsledok hospodárenia 20 810 €
- 20 : tržby 194 029 €, výsledok hospodárenia 23 982 €
- 21 : tržby 218 844 €, výsledok hospodárenia 38 770 €
- 22 : tržby 242 303 €, výsledok hospodárenia 30 556 €
- 23 : tržby 271 330 €, výsledok hospodárenia 31 016 €
- 24 : tržby 276 509 €, výsledok hospodárenia 20 224 €
- 25 : tržby 287 673 €, výsledok hospodárenia 5 519 €
A&D OFFICE s.r.o. (IČO 36495140) mala v roku 2025 tržby 287 673 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci A&D OFFICE
V roku 2025 mala A&D OFFICE priemerne 7 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 134 457 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 175 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Vranov nad Topľou bola v roku 2025 2 106 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 | 134 457 € | — |
| 2024 | — | 125 368 € | — |
| 2023 | — | 118 891 € | — |
| 2022 | — | 107 371 € | — |
| 2021 | — | 74 215 € | — |
| 2020 | — | 89 378 € | — |
| 2019 | — | 91 544 € | — |
| 2018 | — | 73 996 € | — |
| 2017 | — | 59 854 € | — |
| 2016 | — | 56 501 € | — |
| 2015 | — | 49 354 € | — |
| 2014 | — | 46 998 € | — |
| 2013 | — | 46 383 € | 33 988 € |
| 2012 | — | 49 432 € | 38 417 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- A&D OFFICE, odhad zo závierky1 175 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Vranov nad Topľou2 106 €
- Všetky odvetvia v okrese Vranov nad Topľou1 458 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti na Slovensku2 137 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Odborné, vedecké a technické činnosti, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ A&D OFFICE
Podľa Registra právnických osôb koná za A&D OFFICE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Spoločníci A&D OFFICE
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Marek Kentoš88,7 %
- Monika Baškovská11,3 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Marek Kentošod 9. 2. 2024 | 5 889 € | 88,7 % |
| Monika Baškovskáod 9. 2. 2024 | 750 € | 11,3 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok A&D OFFICE
Za rok 2025 má A&D OFFICE v závierke tržby 287 673 €, o 4,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 519 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 287 673 €.
Výkaz ziskov a strát A&D OFFICE
Najvyššie tržby: rok 2025, 287 673 €. Najnižšie: rok 2015, 119 863 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 287 673 € |
| 2024 | 276 509 € |
| 2023 | 271 330 € |
| 2022 | 242 303 € |
| 2021 | 218 844 € |
| 2020 | 194 029 € |
| 2019 | 214 740 € |
| 2018 | 190 085 € |
| 2017 | 175 282 € |
| 2016 | 124 620 € |
| 2015 | 119 863 € |
| 2014 | 126 202 € |
| 2013 | 125 139 € |
| 2012 | 131 567 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 270 300 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 5 519 € |
| 2024 | 20 224 € |
| 2023 | 31 016 € |
| 2022 | 30 556 € |
| 2021 | 38 770 € |
| 2020 | 23 982 € |
| 2019 | 20 810 € |
| 2018 | 14 514 € |
| 2017 | 25 708 € |
| 2016 | 7 671 € |
| 2015 | 24 695 € |
| 2014 | 23 659 € |
| 2013 | 5 176 € |
| 2012 | −2 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- A&D OFFICE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,9 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | A&D OFFICE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,9 % | +12,3 % |
| 2024 | +7,3 % | +8,2 % |
| 2023 | +11,4 % | +6,9 % |
| 2022 | +12,6 % | +6,5 % |
| 2021 | +17,7 % | +6,7 % |
| 2020 | +12,4 % | +7,0 % |
| 2019 | +9,7 % | +5,4 % |
| 2018 | +7,6 % | +5,4 % |
| 2017 | +14,7 % | +7,4 % |
| 2016 | +6,2 % | +7,0 % |
| 2015 | +20,6 % | +7,1 % |
| 2014 | +18,7 % | — |
| 2013 | +4,1 % | — |
| 2012 | −1,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 10 z 13 rokov, najviac v roku 2017 (+40,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +4,0 % |
| 2024 | +1,9 % |
| 2023 | +12,0 % |
| 2022 | +10,7 % |
| 2021 | +12,8 % |
| 2020 | −9,6 % |
| 2019 | +13,0 % |
| 2018 | +8,4 % |
| 2017 | +40,7 % |
| 2016 | +4,0 % |
| 2015 | −5,0 % |
| 2014 | +0,8 % |
| 2013 | −4,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha A&D OFFICE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 290 423 €, vlastné imanie 219 575 € a záväzky 70 848 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 290 423 € | 219 575 € | 70 848 € |
| 2024 | 272 789 € | 214 056 € | 58 733 € |
| 2023 | 253 205 € | 193 832 € | 59 373 € |
| 2022 | 220 163 € | 162 816 € | 57 347 € |
| 2021 | 186 970 € | 132 260 € | 54 710 € |
| 2020 | 144 886 € | 93 489 € | 51 397 € |
| 2019 | 145 113 € | 69 507 € | 75 606 € |
| 2018 | 131 414 € | 49 697 € | 81 717 € |
| 2017 | 108 341 € | 35 183 € | 73 158 € |
| 2016 | 83 061 € | 14 974 € | 68 087 € |
| 2015 | 69 959 € | 31 397 € | 38 562 € |
| 2014 | 63 008 € | 28 961 € | 34 047 € |
| 2013 | 64 265 € | 10 479 € | 53 786 € |
| 2012 | 80 818 € | 5 303 € | 75 515 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok A&D OFFICE (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 287 673 € | 5 519 € | 290 423 € | 219 575 € | 70 848 € | 183 176 € | +1,9 % |
| 2024 | 276 509 € | 20 224 € | 272 789 € | 214 056 € | 58 733 € | 172 941 € | +7,3 % |
| 2023 | 271 330 € | 31 016 € | 253 205 € | 193 832 € | 59 373 € | 178 218 € | +11,4 % |
| 2022 | 242 303 € | 30 556 € | 220 163 € | 162 816 € | 57 347 € | 153 074 € | +12,6 % |
| 2021 | 218 844 € | 38 770 € | 186 970 € | 132 260 € | 54 710 € | 132 925 € | +17,7 % |
| 2020 | 194 029 € | 23 982 € | 144 886 € | 93 489 € | 51 397 € | 122 023 € | +12,4 % |
| 2019 | 214 740 € | 20 810 € | 145 113 € | 69 507 € | 75 606 € | 134 183 € | +9,7 % |
| 2018 | 190 085 € | 14 514 € | 131 414 € | 49 697 € | 81 717 € | 93 658 € | +7,6 % |
| 2017 | 175 282 € | 25 708 € | 108 341 € | 35 183 € | 73 158 € | 118 717 € | +14,7 % |
| 2016 | 124 620 € | 7 671 € | 83 061 € | 14 974 € | 68 087 € | 83 407 € | +6,2 % |
| 2015 | 119 863 € | 24 695 € | 69 959 € | 31 397 € | 38 562 € | 83 251 € | +20,6 % |
| 2014 | 126 202 € | 23 659 € | 63 008 € | 28 961 € | 34 047 € | 85 155 € | +18,7 % |
| 2013 | 125 139 € | 5 176 € | 64 265 € | 10 479 € | 53 786 € | 83 604 € | +4,1 % |
| 2012 | 131 567 € | −2 000 € | 80 818 € | 5 303 € | 75 515 € | 84 114 € | −1,5 % |
Riziko: zaplatí A&D OFFICE?
A&D OFFICE a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom A&D OFFICE z roku 2020.
História firmy A&D OFFICE
Dátum vzniku A&D OFFICE je 1. 7. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15095/P
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021847465
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 131 567 € · majetok 80 818 €
- Nový štatutár: Ing. Marek KentošKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou. Firma vznikla 1. 7. 2004.
- Nový spoločník: Ing. Marek KentošSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Monika BaškovskáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 287 673 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti A&D OFFICE
- organizačné a ekonomické poradenstvo
- vedenie účtovníctva
- sprostredkovanie činnosti v rozsahu voľných živností
- reklamná činnosť
- veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľných živností
- organizovanie seminárov a školení
- prenájom nehnuteľností
- kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
A&D OFFICE v odvetví právne a účtovnícke činnosti
A&D OFFICE je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 424 € (9 936 závierok), A&D OFFICE má 287 673 €, čo je 6,3-násobok mediánu. V okrese Vranov nad Topľou je v tomto odvetví 191 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je A&D OFFICE 4. z 61.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 095 €, polovica do 45 424 €, tri štvrtiny do 93 500 €; 10 % firiem má viac než 262 034 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 304 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 095 € |
| medián | 45 424 € |
| horný kvartil | 93 500 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 034 € |
| A&D OFFICE | 287 673 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- A&D OFFICE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby A&D OFFICE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | A&D OFFICE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 287 673 € | 45 424 € |
| 2024 | 276 509 € | 42 730 € |
| 2023 | 271 330 € | 41 427 € |
| 2022 | 242 303 € | 38 792 € |
| 2021 | 218 844 € | 36 067 € |
| 2020 | 194 029 € | 35 043 € |
| 2019 | 214 740 € | 36 772 € |
| 2018 | 190 085 € | 35 524 € |
| 2017 | 175 282 € | 34 303 € |
| 2016 | 124 620 € | 33 068 € |
| 2015 | 119 863 € | 30 533 € |
| 2014 | 126 202 € | — |
| 2013 | 125 139 € | — |
| 2012 | 131 567 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| A&D OFFICE | 287 673 € |
|---|---|
| medián okresu Vranov nad Topľou | 42 923 € |
| medián kraja | 42 246 € |
| medián Slovenska | 45 424 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LUXE plus s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 637 815 € (2025)
- FAL-CON BUSINESS CONSULTING, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 637 463 € (2025)
- Evita Trade, s.r.o.Kovarce · tržby 637 329 € (2025)
- Slovenská poradenská spoločnosť, akciová spoločnosťŽilina · tržby 633 547 € (2025)
- STAFF4U, s. r. o.Spišská Nová Ves · tržby 629 081 € (2025)
- ATS-Europe, s. r. o.Jelenec · tržby 628 568 € (2025)
- FLOWii s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 625 932 € (2025)
- BEANS SK, s. r. o.Buková · tržby 625 499 € (2025)
- Stentors advokátska kancelária s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 625 284 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb A&D OFFICE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Vranov nad Topľou ›
Sídlo A&D OFFICE: Vranov nad Topľou
A&D OFFICE sídli na adrese M. R. Štefánika 876, 093 01 Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. V obci Vranov nad Topľou je 3 641 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 037.
Vranov nad Topľou: obyvatelia a dáta ›Okres Vranov nad Topľou ›Adresár firiem v okrese Vranov nad Topľou ›
A&D OFFICE: IČO, sídlo a základné údaje
A&D OFFICE s.r.o. (IČO 36495140) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. Dátum vzniku je 1. 7. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Ing. Marek Kentoš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 287 673 € a výsledok hospodárenia +5 519 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 1. 7. 2004 |
| Obec | Vranov nad Topľou |
| Okres | Okres Vranov nad Topľou |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) A&D OFFICE s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 287 673 €, typická firma odvetvia 45 424 €, čo je 6,3-násobok mediánu (medián z 9 936 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Vranov nad Topľou ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Vranov nad Topľou ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
K.A.A.C. spol. s r.o.Účtovníctvo MB s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Vranov nad Topľou
STD DONIVO a.s.COOP Jednota, Vranov nad Topľou, spotrebné…Vranovská nemocnica, a.s.DMJ MARKET, s.r.o.UNIMONT - VMS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vranov nad Topľou ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Vranov nad Topľou
PRO COMMERCE GROUP s.r.o.EKON-SES, s.r.o.AUDIT-CONSULTING, s.r.o.TASIMED s. r. o.AUDIT Consult CD, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.