JANJU, spol. s r.o.
Svit · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
245 686 €tržby 2025 ▲ 19 %+1 866 €zisk 2025aktívna 22 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 167 955 €, výsledok hospodárenia 12 314 €
- 13 : tržby 100 560 €, výsledok hospodárenia 1 285 €
- 14 : tržby 144 592 €, výsledok hospodárenia 12 927 €
- 15 : tržby 127 255 €, výsledok hospodárenia -498 €
- 16 : tržby 178 928 €, výsledok hospodárenia 9 278 €
- 17 : tržby 125 621 €, výsledok hospodárenia -6 600 €
- 18 : tržby 168 823 €, výsledok hospodárenia -4 028 €
- 19 : tržby 151 490 €, výsledok hospodárenia 253 €
- 20 : tržby 190 952 €, výsledok hospodárenia 11 460 €
- 21 : tržby 134 964 €, výsledok hospodárenia 4 049 €
- 22 : tržby 210 240 €, výsledok hospodárenia 31 140 €
- 23 : tržby 195 747 €, výsledok hospodárenia 42 710 €
- 24 : tržby 206 583 €, výsledok hospodárenia 43 972 €
- 25 : tržby 245 686 €, výsledok hospodárenia 1 866 €
JANJU, spol. s r.o. (IČO 36490512) mala v roku 2025 tržby 245 686 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci JANJU
JANJU má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 83 154 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 83 154 € | — |
| 2024 | — | 80 569 € | — |
| 2023 | — | 76 099 € | 54 443 € |
| 2022 | — | 74 792 € | 54 401 € |
| 2021 | — | 75 618 € | 55 590 € |
| 2020 | — | 71 061 € | 52 300 € |
| 2019 | — | 73 732 € | 54 282 € |
| 2018 | — | 67 543 € | 49 798 € |
| 2017 | — | 64 652 € | 47 641 € |
| 2016 | — | 66 670 € | 48 950 € |
| 2015 | — | 69 661 € | 51 252 € |
| 2014 | — | 30 020 € | 22 118 € |
| 2013 | — | 57 843 € | 42 596 € |
| 2012 | — | 80 938 € | 61 152 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.
Konateľ JANJU
Podľa Registra právnických osôb koná za JANJU 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 10. 2026.
Spoločník JANJU
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Ján Jurčišin100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Ján Jurčišinod 14. 5. 2010 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok JANJU
Za rok 2025 má JANJU v závierke tržby 245 686 €, o 18,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 866 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 245 686 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 15 285 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát JANJU
Najvyššie tržby: rok 2025, 245 686 €. Najnižšie: rok 2013, 100 560 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 245 686 € |
| 2024 | 206 583 € |
| 2023 | 195 747 € |
| 2022 | 210 240 € |
| 2021 | 134 964 € |
| 2020 | 190 952 € |
| 2019 | 151 490 € |
| 2018 | 168 823 € |
| 2017 | 125 621 € |
| 2016 | 178 928 € |
| 2015 | 127 255 € |
| 2014 | 144 592 € |
| 2013 | 100 560 € |
| 2012 | 167 955 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 3 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 160 128 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 866 € |
| 2024 | 43 972 € |
| 2023 | 42 710 € |
| 2022 | 31 140 € |
| 2021 | 4 049 € |
| 2020 | 11 460 € |
| 2019 | 253 € |
| 2018 | −4 028 € |
| 2017 | −6 600 € |
| 2016 | 9 278 € |
| 2015 | −498 € |
| 2014 | 12 927 € |
| 2013 | 1 285 € |
| 2012 | 12 314 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- JANJU
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,8 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | JANJU | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,8 % | +8,8 % |
| 2024 | +21,3 % | +6,0 % |
| 2023 | +21,8 % | +4,1 % |
| 2022 | +14,8 % | +4,6 % |
| 2021 | +3,0 % | +4,4 % |
| 2020 | +6,0 % | +3,4 % |
| 2019 | +0,2 % | +3,2 % |
| 2018 | −2,4 % | +3,6 % |
| 2017 | −5,3 % | +5,1 % |
| 2016 | +5,2 % | +4,6 % |
| 2015 | −0,4 % | +4,2 % |
| 2014 | +8,9 % | — |
| 2013 | +1,3 % | — |
| 2012 | +7,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2022 (+55,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +18,9 % |
| 2024 | +5,5 % |
| 2023 | −6,9 % |
| 2022 | +55,8 % |
| 2021 | −29,3 % |
| 2020 | +26,0 % |
| 2019 | −10,3 % |
| 2018 | +34,4 % |
| 2017 | −29,8 % |
| 2016 | +40,6 % |
| 2015 | −12,0 % |
| 2014 | +43,8 % |
| 2013 | −40,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JANJU
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 245 603 €, vlastné imanie 154 700 € a záväzky 90 903 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 245 603 € | 154 700 € | 90 903 € |
| 2024 | 250 612 € | 152 835 € | 97 777 € |
| 2023 | 162 589 € | 108 862 € | 51 455 € |
| 2022 | 109 740 € | 66 152 € | 43 588 € |
| 2021 | 106 557 € | 35 013 € | 71 544 € |
| 2020 | 103 817 € | 30 964 € | 72 853 € |
| 2019 | 84 435 € | 19 504 € | 64 931 € |
| 2018 | 100 151 € | 19 250 € | 80 901 € |
| 2017 | 79 908 € | 23 279 € | 56 629 € |
| 2016 | 97 406 € | 42 530 € | 54 876 € |
| 2015 | 81 206 € | 33 251 € | 47 955 € |
| 2014 | 75 678 € | 33 942 € | 41 736 € |
| 2013 | 128 897 € | 47 737 € | 81 160 € |
| 2012 | — | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JANJU (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 245 686 € | 1 866 € | 245 603 € | 154 700 € | 90 903 € | 192 989 € | +0,8 % |
| 2024 | 206 583 € | 43 972 € | 250 612 € | 152 835 € | 97 777 € | 154 679 € | +21,3 % |
| 2023 | 195 747 € | 42 710 € | 162 589 € | 108 862 € | 51 455 € | 155 244 € | +21,8 % |
| 2022 | 210 240 € | 31 140 € | 109 740 € | 66 152 € | 43 588 € | 132 165 € | +14,8 % |
| 2021 | 134 964 € | 4 049 € | 106 557 € | 35 013 € | 71 544 € | 103 928 € | +3,0 % |
| 2020 | 190 952 € | 11 460 € | 103 817 € | 30 964 € | 72 853 € | 124 749 € | +6,0 % |
| 2019 | 151 490 € | 253 € | 84 435 € | 19 504 € | 64 931 € | 112 843 € | +0,2 % |
| 2018 | 168 823 € | −4 028 € | 100 151 € | 19 250 € | 80 901 € | 85 103 € | −2,4 % |
| 2017 | 125 621 € | −6 600 € | 79 908 € | 23 279 € | 56 629 € | 73 683 € | −5,3 % |
| 2016 | 178 928 € | 9 278 € | 97 406 € | 42 530 € | 54 876 € | 86 037 € | +5,2 % |
| 2015 | 127 255 € | −498 € | 81 206 € | 33 251 € | 47 955 € | 86 906 € | −0,4 % |
| 2014 | 144 592 € | 12 927 € | 75 678 € | 33 942 € | 41 736 € | 54 510 € | +8,9 % |
| 2013 | 100 560 € | 1 285 € | 128 897 € | 47 737 € | 81 160 € | 67 477 € | +1,3 % |
| 2012 | 167 955 € | 12 314 € | — | — | — | 105 453 € | +7,3 % |
Riziko: zaplatí JANJU?
JANJU a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 20 zmlúv s dodávateľom JANJU v objeme 351 773 € z rokov 2013 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Prešovský samosprávny kraj: 98 928 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2026, 111 413 € v 5 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 5 | 111 413 € |
| 2025 | 3 | 103 297 € |
| 2024 | 2 | 25 200 € |
| 2023 | 2 | 41 460 € |
| 2022 | 4 | 52 020 € |
| 2018 | 1 | 960 € |
| 2015 | 1 | 1 800 € |
| 2013 | 2 | 15 622 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy JANJU
Dátum vzniku JANJU je 26. 1. 2004, teda pred 22 rokmi. Skoršie obchodné meno: JM REALITY, spol. s r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14623/P
- Zmena obchodného menaPredtým JM REALITY, spol. s r.o., odvtedy JANJU, spol. s r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021781663
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 167 955 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s., hodnota zmluvy 1 222 €. Firma vznikla 26. 1. 2004.
- Nový spoločník: Ing. Ján JurčišinSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 245 686 €.
- Najväčšia verejná zmluva: 73 185 €Objednávateľ Prešovský samosprávny kraj. Mandátna zmluva na výkon stavebného dozoru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JANJU
- sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností
- prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom
- obstarávateľské služby spojené so správou bytového a nebytového fondu
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- vykonávanie stavebných prác vo výškach horolezeckou technikou
- prípravné práce pre stavbu
- demolácie a zemné práce
- vykonávanie záhradných a parkových úprav v rozsahu voľných živností
- činnosť stavbyvedúceho - pozemné stavby
- činnosť stavebného dozoru - pozemné stavby
- inžinierska činnosť v rozsahu voľných živností
- veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- maloobchod v rozsahu voľných živností
- sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
- upratovacie služby
- ubytovacie služby v rozsahu voľných živností
- reklamná, inzertná a propagačná činnosť
- vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb
- rozpočtové práce v stavebníctve, kalkulácia stavieb
- Výkon činnosti stavebného dozoru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 10. 2026.
JANJU v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
JANJU je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 477 € (16 671 závierok), JANJU má 245 686 €, čo je 5,4-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 830 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JANJU 43. z 466.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 477 €, tri štvrtiny do 129 733 €; 10 % firiem má viac než 507 074 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 033 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 477 € |
| horný kvartil | 129 733 € |
| 10 % firiem má viac než | 507 074 € |
| JANJU | 245 686 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- JANJU
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby JANJU s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | JANJU | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 245 686 € | 45 477 € |
| 2024 | 206 583 € | 41 471 € |
| 2023 | 195 747 € | 39 300 € |
| 2022 | 210 240 € | 39 153 € |
| 2021 | 134 964 € | 36 522 € |
| 2020 | 190 952 € | 38 866 € |
| 2019 | 151 490 € | 41 662 € |
| 2018 | 168 823 € | 41 127 € |
| 2017 | 125 621 € | 40 974 € |
| 2016 | 178 928 € | 41 409 € |
| 2015 | 127 255 € | 40 000 € |
| 2014 | 144 592 € | — |
| 2013 | 100 560 € | — |
| 2012 | 167 955 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| JANJU | 245 686 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 34 312 € |
| medián kraja | 41 458 € |
| medián Slovenska | 45 477 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ROZKVET, výrobné družstvoBanská Bystrica · tržby 555 159 € (2025)
- TriKa Poprad s.r.o.Poprad · tržby 554 205 € (2025)
- Varadex holding s.r.o. v konkurzeBratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 554 116 € (2020)
- RETKINS s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 553 659 € (2025)
- JBI s. r. o.Prievidza · tržby 553 277 € (2025)
- JIMBO invest s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 553 161 € (2025)
- Racu Slovakia s.r.o.Považská Bystrica · tržby 553 148 € (2025)
- STAVEBNO-REALITNÁ s.r.o.Trnava · tržby 552 890 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov Záhradná 12, 14, 16 PukanecPukanec · tržby 552 870 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JANJU, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo JANJU: Svit
JANJU sídli na adrese Hviezdoslavova 270, 059 21 Svit, okres Poprad. V obci Svit je 1 037 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Svit: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
JANJU: IČO, sídlo a základné údaje
JANJU, spol. s r.o. (IČO 36490512) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svit, okres Poprad. Dátum vzniku je 26. 1. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Ing. Ján Jurčišin. Za rok 2025 sú v závierke tržby 245 686 € a výsledok hospodárenia +1 866 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 26. 1. 2004 |
| Skoršie názvy | JM REALITY, spol. s r.o. |
| Obec | Svit |
| Okres | Okres Poprad |
| Vyrubená daň z príjmov | 15 285 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) JANJU, spol. s r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 245 686 €, typická firma odvetvia 45 477 €, čo je 5,4-násobok mediánu (medián z 16 671 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Svit
Terichem Tervakoski, a.s.CHEMOSVIT FOLIE, s.r.o.Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o.CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s.CHEMOSVIT, a.s.Všetky firmy v obci Svit ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Poprad
HOTLAND, a.s.K&C real, s.r.o.Olbena s.r.o.Ci corporation, s.r.o.Maximus real s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.