I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii
Humenné · Sprostredkovanie veľkoobchodu s nábytkom, tovarom pre domácnosť a železiarskym tovarom
v likvidácii od 28. 12. 2022
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk
I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii (IČO 36463591), sídlo Humenné, je v registri zapísaná od 5. 11. 1999 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutári I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii
Podľa Registra právnických osôb konajú za I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.
Spoločník I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Igor Lopata100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Igor Lopataod 18. 6. 2010 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii
Závierky máme za 9 rokov (2012 až 2020), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −928 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 0 € |
| 2017 | 480 € |
| 2016 | 0 € |
| 2015 | 0 € |
| 2014 | −1 408 € |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 2 329 575 €, vlastné imanie −107 805 € a záväzky 2 437 380 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 2 329 575 € | −107 805 € | 2 437 380 € |
| 2019 | 2 329 575 € | −107 805 € | 2 437 380 € |
| 2018 | 2 329 575 € | −107 805 € | 2 437 380 € |
| 2017 | 2 330 055 € | −107 805 € | 2 437 860 € |
| 2016 | 2 330 055 € | −108 285 € | 2 438 340 € |
| 2015 | 2 330 055 € | −108 285 € | 2 438 340 € |
| 2014 | 2 330 055 € | −108 285 € | 2 438 340 € |
| 2013 | 2 330 502 € | −106 877 € | 2 437 380 € |
| 2012 | 2 330 502 € | −106 877 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 0 € | 2 329 575 € | −107 805 € | 2 437 380 € | — | — |
| 2019 | — | 0 € | 2 329 575 € | −107 805 € | 2 437 380 € | — | — |
| 2018 | — | 0 € | 2 329 575 € | −107 805 € | 2 437 380 € | — | — |
| 2017 | — | 480 € | 2 330 055 € | −107 805 € | 2 437 860 € | — | — |
| 2016 | — | 0 € | 2 330 055 € | −108 285 € | 2 438 340 € | — | — |
| 2015 | — | 0 € | 2 330 055 € | −108 285 € | 2 438 340 € | — | — |
| 2014 | — | −1 408 € | 2 330 055 € | −108 285 € | 2 438 340 € | — | — |
| 2013 | — | — | 2 330 502 € | −106 877 € | 2 437 380 € | — | — |
| 2012 | — | — | 2 330 502 € | −106 877 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii?
Peniaze od štátu: I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii
Dátum vzniku I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii je 5. 11. 1999, teda pred 27 rokmi. Skoršie obchodné meno: I.L. GROUP, spol. s r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/11882/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 2 330 502 €
- Nový štatutár: Igor LopataKonateľ
- Zapísaný likvidátor: JUDr. Ľuboš BajužíkLikvidátor
- Zmena obchodného menaPredtým I.L. GROUP, spol. s r.o., odvtedy I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii
- - sprostredkovanie obchodu a služieb
- - maloobchod v rozsahu voľných živností
- - veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- - maliarske a natieračské práce
- - reklamné činnosti
- - činnosť realitnej kancelárie
- - prenájom strojov, prístrojov, strojných zariadení a automobilov
- - prenájom nehnuteľností, ak sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom
- - výroba, nákup a predaj dreveného uhlia
- - nákup a predaj dreva a drevených výrobkov
- - pílčické práce
- - faktoring a forfaiting
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.
I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii v odvetví veľkoobchod
I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie veľkoobchodu s nábytkom, tovarom pre domácnosť a železiarskym tovarom. V okrese Humenné je v tomto odvetví 300 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Humenné ›
Sídlo I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii: Humenné
I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii sídli na adrese Nemocničná 1441/9, 066 01 Humenné, okres Humenné. V obci Humenné je 5 623 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 279.
Humenné: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›
I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii: IČO, sídlo a základné údaje
I.L. GROUP, spol. s r.o., v dodatočnej likvidácii (IČO 36463591) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, okres Humenné. Dátum vzniku je 5. 11. 1999, na trhu je 27 rokov a štatutármi sú Igor Lopata a JUDr. Ľuboš Bajužík.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie veľkoobchodu s nábytkom, tovarom pre domácnosť a železiarskym tovarom (SK NACE 4615) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 5. 11. 1999 |
| Skoršie názvy | I.L. GROUP, spol. s r.o. |
| Obec | Humenné |
| Okres | Okres Humenné |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
EXIN s. r. o.Pilsberg, s.r.o. v konkurzeMAGNAT SK s.r.o. v konkurzeDEAF s. r. o.DOBROCHOD TRADE s.r.o. v konkurze
Najväčšie firmy v obci Humenné
MECOM GROUP s.r.o.GVP, spol. s r.o. HumennéANDRITZ Slovakia s.r.o.Nexis Fibers a.s.OLDRATI SLOVENSKO s.r.o.Všetky firmy v obci Humenné ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.