Štatistiky Kompletné dáta o firme

DENTES, s.r.o.

Čadca · Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom

18 527 €tržby 2025 ▼ 1 %−5 417 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

18 527 €tržby 2025 ▼ 1 %
−5 417 €strata 2025
  1. 12 : tržby 448 446 €, výsledok hospodárenia -3 178 €
  2. 13 : tržby 413 458 €, výsledok hospodárenia 2 360 €
  3. 14 : tržby 453 259 €, výsledok hospodárenia 12 380 €
  4. 15 : tržby 378 431 €, výsledok hospodárenia 18 118 €
  5. 16 : tržby 148 128 €, výsledok hospodárenia 7 710 €
  6. 17 : tržby 116 653 €, výsledok hospodárenia 1 978 €
  7. 18 : tržby 108 008 €, výsledok hospodárenia -13 142 €
  8. 19 : tržby 93 147 €, výsledok hospodárenia -5 828 €
  9. 20 : tržby 154 222 €, výsledok hospodárenia 4 072 €
  10. 21 : tržby 82 297 €, výsledok hospodárenia -2 297 €
  11. 22 : tržby 103 705 €, výsledok hospodárenia -5 257 €
  12. 23 : tržby 70 321 €, výsledok hospodárenia -16 457 €
  13. 24 : tržby 18 782 €, výsledok hospodárenia -1 760 €
  14. 25 : tržby 18 527 €, výsledok hospodárenia -5 417 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DENTES, s.r.o. (IČO 36423882) mala v roku 2025 tržby 18 527 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci DENTES

V roku 2025 mala DENTES priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 12 646 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ DENTES

Podľa Registra právnických osôb koná za DENTES 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Spoločník DENTES

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok DENTES

Za rok 2025 má DENTES v závierke tržby 18 527 €, o 1,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −5 417 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 453 259 €.

Tržby 202519 tis. €▼ −1,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−5 417 €strata
Majetok (aktíva) 202526 tis. €
Vlastné imanie 202519 tis. €
Záväzky 20256 814 €26,2 % majetku
Pridaná hodnota 2025−2 164 €
Zisková marža 2025−29,2 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−6 718 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát DENTES

Súvaha DENTES

Všetky čísla zo závierok DENTES (14 rokov)
Čísla zo závierok DENTES po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202518 527 €−5 417 €26 052 €19 238 €6 814 €−2 164 €−29,2 %
202418 782 €−1 760 €33 078 €24 654 €8 424 €−302 €−9,4 %
202370 321 €−16 457 €43 063 €26 414 €16 649 €−4 875 €−23,4 %
2022103 705 €−5 257 €55 899 €42 871 €13 028 €10 413 €−5,1 %
202182 297 €−2 297 €60 736 €48 128 €12 608 €8 152 €−2,8 %
2020154 222 €4 072 €71 501 €50 425 €21 076 €21 227 €+2,6 %
201993 147 €−5 828 €69 713 €46 353 €23 360 €10 130 €−6,3 %
2018108 008 €−13 142 €72 251 €52 180 €20 071 €9 991 €−12,2 %
2017116 653 €1 978 €101 891 €65 322 €36 569 €23 632 €+1,7 %
2016148 128 €7 710 €107 452 €63 345 €44 107 €29 500 €+5,2 %
2015378 431 €18 118 €106 945 €55 636 €51 309 €60 270 €+4,8 %
2014453 259 €12 380 €130 604 €37 518 €93 086 €65 398 €+2,7 %
2013413 458 €2 360 €121 958 €25 138 €96 820 €55 642 €+0,6 %
2012448 446 €−3 178 €102 815 €22 778 €80 037 €63 145 €−0,7 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí DENTES?

Peniaze od štátu: DENTES

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy DENTES

Dátum vzniku DENTES je 14. 10. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15536/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021887230
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 448 446 € · majetok 102 815 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 18 527 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DENTES

  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
  • - reklamná a propagačná činnosť
  • - školiaca činnosť
  • - zásielkový predaj
  • - predaj a servis dentálnych prístrojov, materiálov a zariadení
  • - nákup a predaj kancelárskej a výpočtovej techniky
  • - poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača
  • - činnosti súvisiace s prevádzkou počítačov
  • - poskytovanie software, predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

DENTES v odvetví veľkoobchod

DENTES je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 249 € (14 223 závierok), DENTES má 18 527 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 470 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DENTES 122. z 148.

V odvetví v okrese Čadca470aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 223Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DENTES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Čadca ›

Sídlo DENTES: Čadca

DENTES sídli na adrese Podzávoz 1947, 022 01 Čadca, okres Čadca. V obci Čadca je 4 540 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 587. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Čadca4 540aktívnych
Subjektov v okrese Čadca14 587aktívnych
V tom istom odvetví470okres Čadca
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Čadca: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›

DENTES: IČO, sídlo a základné údaje

DENTES, s.r.o. (IČO 36423882) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, okres Čadca. Dátum vzniku je 14. 10. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Ján Ďurana. Za rok 2025 sú v závierke tržby 18 527 € a výsledok hospodárenia −5 417 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom (SK NACE 4646)
Základné imanie6 640 €
Vznik14. 10. 2004
ObecČadca
OkresOkres Čadca
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) DENTES, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 18 527 €, typická firma odvetvia 139 249 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Čadca

COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvoGnotec Slovakia s.r.o.ENZA, s.r.o.Nagini Trade s. r. o.ELORA Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Čadca ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.46) v okrese Čadca

K&M MEDIA s. r. o.Hu-Fa Dental, s.r.o.ESKULAP, spol. s r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť