VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SAFE & FIRE, spol. s r.o.

Liptovský Mikuláš · Technické testovanie a analýzy

36 203 €tržby 2025 ▼ 20 %−1 782 €strata 2025

aktívna 22 rokov2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

36 203 €tržby 2025 ▼ 20 %
−1 782 €strata 2025
  1. 12 : tržby 41 548 €, výsledok hospodárenia 6 644 €
  2. 13 : tržby 41 590 €, výsledok hospodárenia 7 691 €
  3. 14 : tržby 44 336 €, výsledok hospodárenia 8 448 €
  4. 15 : tržby 41 445 €, výsledok hospodárenia 9 567 €
  5. 16 : tržby 37 424 €, výsledok hospodárenia 9 480 €
  6. 17 : tržby 36 419 €, výsledok hospodárenia 9 504 €
  7. 18 : tržby 36 973 €, výsledok hospodárenia 13 329 €
  8. 19 : tržby 34 670 €, výsledok hospodárenia 7 964 €
  9. 20 : tržby 27 171 €, výsledok hospodárenia 5 914 €
  10. 21 : tržby 33 652 €, výsledok hospodárenia 9 666 €
  11. 22 : tržby 34 547 €, výsledok hospodárenia 6 506 €
  12. 23 : tržby 44 013 €, výsledok hospodárenia 794 €
  13. 24 : tržby 45 351 €, výsledok hospodárenia -1 586 €
  14. 25 : tržby 36 203 €, výsledok hospodárenia -1 782 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SAFE & FIRE, spol. s r.o. (IČO 36423351) mala v roku 2025 tržby 36 203 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SAFE & FIRE

V roku 2025 mala SAFE & FIRE priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 18 278 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konatelia SAFE & FIRE

Podľa Registra právnických osôb konajú za SAFE & FIRE 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločníci SAFE & FIRE

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch SAFE & FIRE
Podiely spoločníkov na vkladoch SAFE & FIRE Juraj Jablonský 50,0 %, Miriam Jablonská 50,0 %. Spolu 6 640 €. Juraj Jablonský: 3 320 €, 50,0 %Miriam Jablonská: 3 320 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Juraj Jablonský50,0 %
  • Miriam Jablonská50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Juraj Jablonskýod 4. 2. 2010 3 320 €50,0 %
Miriam Jablonskáod 4. 2. 2010 3 320 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SAFE & FIRE

Za rok 2025 má SAFE & FIRE v závierke tržby 36 203 €, o 20,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 782 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 45 351 €.

Tržby 202536 tis. €▼ −20,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 782 €strata
Majetok (aktíva) 202534 tis. €
Vlastné imanie 202528 tis. €
Záväzky 20256 058 €18,0 % majetku
Pridaná hodnota 202527 tis. €
Zisková marža 2025−4,9 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 14 rokov92 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát SAFE & FIRE

Súvaha SAFE & FIRE

Všetky čísla zo závierok SAFE & FIRE (14 rokov)
Čísla zo závierok SAFE & FIRE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202536 203 €−1 782 €33 672 €27 614 €6 058 €27 340 €−4,9 %
202445 351 €−1 586 €54 482 €34 396 €20 086 €22 744 €−3,5 %
202344 013 €794 €85 051 €60 981 €24 070 €25 537 €+1,8 %
202234 547 €6 506 €121 215 €116 738 €4 477 €24 725 €+18,8 %
202133 652 €9 666 €115 278 €110 232 €5 046 €24 300 €+28,7 %
202027 171 €5 914 €108 480 €100 567 €7 913 €18 006 €+21,8 %
201934 670 €7 964 €105 293 €94 653 €10 640 €25 771 €+23,0 %
201836 973 €13 329 €93 177 €86 689 €6 488 €26 060 €+36,1 %
201736 419 €9 504 €84 415 €73 359 €11 056 €26 416 €+26,1 %
201637 424 €9 480 €76 718 €63 855 €12 863 €22 770 €+25,3 %
201541 445 €9 567 €61 595 €54 376 €7 219 €22 469 €+23,1 %
201444 336 €8 448 €53 079 €44 809 €8 270 €19 030 €+19,1 %
201341 590 €7 691 €44 839 €36 361 €8 478 €23 169 €+18,5 %
201241 548 €6 644 €35 152 €28 670 €6 482 €26 203 €+16,0 %

Riziko: zaplatí SAFE & FIRE?

SAFE & FIRE a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom SAFE & FIRE v objeme 840 € z rokov 2013 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Liptovský Hrádok: 840 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv840 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201327. 3. 2013

História firmy SAFE & FIRE

Dátum vzniku SAFE & FIRE je 23. 9. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15482/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021902421
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 41 548 € · majetok 35 152 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Liptovský Hrádok, hodnota zmluvy 840 €. Firma vznikla 23. 9. 2004.
  5. Nový spoločník: Miriam JablonskáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 36 203 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SAFE & FIRE

  • - kontrola hasiacich prístrojov
  • - revízie a opravy požiarnych vodovodov - hydrantov
  • - vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb
  • - vedenie účtovníctva
  • - ubytovanie v súkromí
  • - obchod s tovarom všetkého druhu v rozsahu voľných živností
  • - sprostredkovanie obchodu, dopravy a služieb v rozsahu voľných živností
  • - reklamná a propagačná činnosť
  • - organizovanie spoločenských podujatí
  • - technik požiarnej ochrany
  • autorizovaný bezpečnostný technik
  • bezpečnostnotechnické služby
  • výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce
  • Vypracovanie a aktualizácia plánu ochrany obyvateľstva
  • Vypracovanie a aktualizácia plánu ochrany zamestnancov a osôb prevzatých do starostlivosti
  • Vzdelávacia činnosť na úseku civilnej ochrany obyvateľstva

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

SAFE & FIRE v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

SAFE & FIRE je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť technické testovanie a analýzy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 421 € (7 329 závierok), SAFE & FIRE má 36 203 €, čo je 70 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 357 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SAFE & FIRE 75. z 110.

V odvetví v okrese Liptovský Mikuláš357aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 329Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SAFE & FIRE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sídlo SAFE & FIRE: Liptovský Mikuláš

SAFE & FIRE sídli na adrese Ohradná 395/17, 031 04 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 097 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 397.

Subjektov v obci Liptovský Mikuláš6 097aktívnych
Subjektov v okrese Liptovský Mikuláš13 397aktívnych
V tom istom odvetví357okres Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›

SAFE & FIRE: IČO, sídlo a základné údaje

SAFE & FIRE, spol. s r.o. (IČO 36423351) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 23. 9. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutármi sú Juraj Jablonský a Miriam Jablonská. Za rok 2025 sú v závierke tržby 36 203 € a výsledok hospodárenia −1 782 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieTechnické testovanie a analýzy (SK NACE 7120)
Základné imanie6 640 €
Vznik23. 9. 2004
ObecLiptovský Mikuláš
OkresOkres Liptovský Mikuláš
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) SAFE & FIRE, spol. s r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 36 203 €, typická firma odvetvia 51 421 € (medián z 7 329 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sieť prepojení firmy SAFE & FIRE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SAFE & FIRE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SAFE & FIRE

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 88 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 500 €
  • Výhry konkurentov46firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 600 €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš

Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.20) v okrese Liptovský Mikuláš

Liptovská skúšobňa s.r.o.BELIDEA, s.r.o.INTEN - EURA, správa domov, s. r. o.FIVING Therm, s.r.o.STK Complete Control, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk