Štatistiky Kompletné dáta o firme

YVEX, s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Hotelové a podobné ubytovanie

3 459 757 €tržby 2025 ▲ 5 %−4 153 465 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

3 459 757 €tržby 2025 ▲ 5 %
−4 153 465 €strata 2025
  1. 12 : tržby 262 788 €, výsledok hospodárenia -394 373 €
  2. 13 : tržby 34 997 €, výsledok hospodárenia -703 067 €
  3. 14 : tržby 34 231 €, výsledok hospodárenia -839 211 €
  4. 15 : tržby 146 081 €, výsledok hospodárenia -1 506 876 €
  5. 16 : tržby 513 288 €, výsledok hospodárenia -2 249 537 €
  6. 17 : tržby 3 636 124 €, výsledok hospodárenia -3 347 046 €
  7. 18 : tržby 8 047 338 €, výsledok hospodárenia -4 456 074 €
  8. 19 : tržby 1 966 991 €, výsledok hospodárenia -5 240 406 €
  9. 20 : tržby 2 019 157 €, výsledok hospodárenia -5 322 718 €
  10. 21 : tržby 1 568 464 €, výsledok hospodárenia -3 652 745 €
  11. 22 : tržby 2 395 442 €, výsledok hospodárenia -4 095 999 €
  12. 23 : tržby 3 224 660 €, výsledok hospodárenia -4 058 345 €
  13. 24 : tržby 3 310 454 €, výsledok hospodárenia -4 099 853 €
  14. 25 : tržby 3 459 757 €, výsledok hospodárenia -4 153 465 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

YVEX, s.r.o. (IČO 36369420) mala v roku 2025 tržby 3 459 757 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci YVEX

V roku 2024 mala YVEX priemerne 97,20 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 201 546 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 292 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava II bola v roku 2024 1 186 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 4. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ YVEX

Podľa Registra právnických osôb koná za YVEX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ing. Juraj Koníkkonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

Spoločníci YVEX

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch YVEX
Podiely spoločníkov na vkladoch YVEX Arca Capital Slovakia, a.s. 81,0 %, AGENDA s.r.o. 19,0 %. Spolu 6 640 €. Arca Capital Slovakia, a.s.: 5 378 €, 81,0 %AGENDA s.r.o.: 1 262 €, 19,0 %81,0 % najväčší podiel
  • Arca Capital Slovakia, a.s.81,0 %
  • AGENDA s.r.o.19,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Arca Capital Slovakia, a.s.od 19. 10. 2023 5 378 €81,0 %
AGENDA s.r.o.od 25. 1. 2025 1 262 €19,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok YVEX

Za rok 2025 má YVEX v závierke tržby 3 459 757 €, o 4,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −4 153 465 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 8 047 338 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20253,46 mil. €▲ +4,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−4,15 mil. €strata
Majetok (aktíva) 202538,1 mil. €
Vlastné imanie 2025−43,5 mil. €
Záväzky 202581,4 mil. €213,8 % majetku
Pridaná hodnota 20251,31 mil. €
Zisková marža 2025−120,1 %medián odvetvia +5,0 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−44,1 mil. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 840 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát YVEX

Súvaha YVEX

Všetky čísla zo závierok YVEX (14 rokov)
Čísla zo závierok YVEX po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20253 459 757 €−4 153 465 €38 053 240 €−43 542 600 €81 350 774 €1 307 765 €−120,1 %
20243 310 454 €−4 099 853 €37 987 440 €−39 389 135 €77 096 626 €1 197 646 €−123,8 %
20233 224 660 €−4 058 345 €37 975 726 €−35 289 282 €72 947 515 €996 048 €−125,9 %
20222 395 442 €−4 095 999 €38 003 061 €−31 230 937 €68 880 649 €229 803 €−171,0 %
20211 568 464 €−3 652 745 €37 961 111 €−27 134 938 €64 674 726 €153 700 €−232,9 %
20202 019 157 €−5 322 718 €38 742 471 €−22 927 240 €61 195 723 €−183 505 €−263,6 %
20191 966 991 €−5 240 406 €35 795 502 €−17 383 711 €52 652 559 €−684 111 €−266,4 %
20188 047 338 €−4 456 074 €27 227 063 €−11 269 884 €37 917 628 €−952 461 €−55,4 %
20173 636 124 €−3 347 046 €24 432 653 €−5 091 462 €28 892 131 €2 313 190 €−92,0 %
2016513 288 €−2 249 537 €19 585 956 €−1 744 416 €20 645 722 €−197 703 €−438,3 %
2015146 081 €−1 506 876 €16 185 969 €505 121 €14 943 533 €−344 518 €−1 031,5 %
201434 231 €−839 211 €11 075 773 €2 012 957 €8 325 718 €−217 384 €−2 451,6 %
201334 997 €−703 067 €8 932 396 €2 852 169 €5 286 640 €−190 144 €−2 008,9 %
2012262 788 €−394 373 €8 194 100 €3 555 236 €3 795 820 €34 700 €−150,1 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí YVEX?

YVEX a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 9 zmlúv s dodávateľom YVEX v objeme 162 342 € z rokov 2020 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.: 142 908 € v 4 zmluvách.

Zmluvy so štátom9Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv162 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20202. 6. 2020

História firmy YVEX

Dátum vzniku YVEX je 7. 3. 1997, teda pred 29 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 16 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/23369/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020123897
  3. Nový štatutár: Ing. Juraj KoníkKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 262 788 € · majetok 8 194 100 €
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok. Firma vznikla 7. 3. 1997.
  6. Nový spoločník: Arca Capital Slovakia, a.s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Nový spoločník: AGENDA s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 3 459 757 €.
  9. Najväčšia verejná zmluva: 58 874 €Objednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti YVEX

  • výroba tepla, rozvod tepla
  • - iné činnosti vzťahujúce sa k počítaču,
  • - maloobchod v rozsahu voľnej živnosti,
  • - veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti,
  • - činnosti v oblasti nehnuteľností,
  • - výkon činnosti stavbyvedúceho- pozemné stavby
  • - výkon činnosti stavebného dozoru- pozemné stavby
  • - sprostredkovateľská činnosť
  • - predaj motorových vozidiel
  • - prenájom motorových vozidiel
  • - inžinierska činnosť
  • - uskutočňovanie pozemných stavieb a ich zmien, stavebných úprav a udržiavacích prác
  • oprava a údržba športových potrieb,
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,
  • prevádzkovanie výdajne stravy,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  • prevádzkovanie športových zariadení,
  • čistiace a upratovacie služby,
  • prevádzkovanie čistiarne a práčovne,
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a iných zábavných zariadení,
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • manikúra - pedikúra
  • masérske služby
  • služby požičovní
  • Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

YVEX v odvetví ubytovanie

YVEX je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť hotelové a podobné ubytovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 48 769 € (2 292 závierok), YVEX má 3 459 757 €, čo je 71-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 197 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je YVEX 5. z 110.

V odvetví v okrese Bratislava II197aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 292Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia49 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb YVEX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava II ›

Sídlo YVEX: Bratislava - Ružinov

YVEX sídli na adrese Plynárenská 7/A, 821 09 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 935 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 315. Na tej istej adrese je zapísaných 80 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 935aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 315aktívnych
V tom istom odvetví197okres Bratislava II
Na tej istej adrese80aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

YVEX: IČO, sídlo a základné údaje

YVEX, s.r.o. (IČO 36369420) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 7. 3. 1997, na trhu je 29 rokov a štatutárom je Ing. Juraj Koník. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 459 757 € a výsledok hospodárenia −4 153 465 €, počet zamestnancov podľa registra je 50 až 99.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieHotelové a podobné ubytovanie (SK NACE 5510)
Základné imanie6 640 €
Vznik7. 3. 1997
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ubytovanie (SK NACE 55) YVEX, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 3 459 757 €, typická firma odvetvia 48 769 €, čo je 71-násobok mediánu (medián z 2 292 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Ubytovanie: tržby a mzdy ›Ubytovanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

AXASOFT, a. s.TWINLOGY s. r. o.Mýtna RE, a. s.HEDAK, s.r.o.Arca Capital Finance Group, a.s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 55.10) v okrese Bratislava II

Sungate a. s.MAC - GASTRO spol. s r.o.City Hotel Bratislava s. r. o.STH - Stavohotely, a.s.HOTELY Plus a.s.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť