VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Nelson Services, s.r.o.

Konská · Maloobchod so športovými potrebami

339 121 €tržby 2025 ▼ 2 %−10 029 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

339 121 €tržby 2025 ▼ 2 %
−10 029 €strata 2025
  1. 12 : tržby 259 336 €, výsledok hospodárenia -293 €
  2. 13 : tržby 271 244 €, výsledok hospodárenia 3 654 €
  3. 14 : tržby 298 164 €, výsledok hospodárenia 4 787 €
  4. 15 : tržby 315 737 €, výsledok hospodárenia 1 554 €
  5. 16 : tržby 319 560 €, výsledok hospodárenia 2 921 €
  6. 17 : tržby 309 988 €, výsledok hospodárenia 2 050 €
  7. 18 : tržby 309 515 €, výsledok hospodárenia -126 €
  8. 19 : tržby 337 327 €, výsledok hospodárenia -22 222 €
  9. 20 : tržby 365 174 €, výsledok hospodárenia -54 096 €
  10. 21 : tržby 363 627 €, výsledok hospodárenia -11 977 €
  11. 22 : tržby 404 309 €, výsledok hospodárenia -2 346 €
  12. 23 : tržby 371 747 €, výsledok hospodárenia -2 904 €
  13. 24 : tržby 346 762 €, výsledok hospodárenia -131 €
  14. 25 : tržby 339 121 €, výsledok hospodárenia -10 029 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Nelson Services, s.r.o. (IČO 36361585) mala v roku 2025 tržby 339 121 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Nelson Services

Nelson Services má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 135 355 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Nelson Services

Podľa Registra právnických osôb koná za Nelson Services 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci Nelson Services

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Nelson Services
Podiely spoločníkov na vkladoch Nelson Services Rastislav Ivanka 50,0 %, Štefan Janura 50,0 %. Spolu 6 639 €. Rastislav Ivanka: 3 320 €, 50,0 %Štefan Janura: 3 319 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Rastislav Ivanka50,0 %
  • Štefan Janura50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Rastislav Ivankaod 11. 7. 2017 3 320 €50,0 %
Štefan Januraod 11. 7. 2017 3 319 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Nelson Services

Za rok 2025 má Nelson Services v závierke tržby 339 121 €, o 2,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −10 029 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 404 309 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 937 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025339 tis. €▼ −2,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−10 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025150 tis. €
Vlastné imanie 202513 tis. €
Záväzky 2025137 tis. €91,2 % majetku
Pridaná hodnota 2025127 tis. €
Zisková marža 2025−3,0 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−89 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 937 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Nelson Services

Súvaha Nelson Services

Všetky čísla zo závierok Nelson Services (14 rokov)
Čísla zo závierok Nelson Services po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025339 121 €−10 029 €150 496 €13 268 €137 228 €126 881 €−3,0 %
2024346 762 €−131 €149 949 €23 297 €126 652 €123 717 €0,0 %
2023371 747 €−2 904 €209 701 €23 428 €186 273 €138 050 €−0,8 %
2022404 309 €−2 346 €175 358 €26 332 €149 026 €128 509 €−0,6 %
2021363 627 €−11 977 €135 559 €28 560 €106 999 €106 030 €−3,3 %
2020365 174 €−54 096 €146 786 €40 539 €106 247 €70 013 €−14,8 %
2019337 327 €−22 222 €143 007 €66 020 €76 987 €83 914 €−6,6 %
2018309 515 €−126 €175 684 €56 242 €119 442 €81 763 €0,0 %
2017309 988 €2 050 €197 960 €−21 632 €219 592 €89 909 €+0,7 %
2016319 560 €2 921 €193 922 €−23 682 €217 604 €114 737 €+0,9 %
2015315 737 €1 554 €191 921 €−26 603 €218 524 €121 606 €+0,5 %
2014298 164 €4 787 €160 329 €−26 963 €187 292 €118 409 €+1,6 %
2013271 244 €3 654 €101 389 €−31 749 €133 011 €106 112 €+1,3 %
2012259 336 €−293 €92 704 €−34 894 €127 457 €79 948 €−0,1 %

Riziko: zaplatí Nelson Services?

Nelson Services a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 15 zmlúv s dodávateľom Nelson Services v objeme 34 757 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Obec Divina: 15 380 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom15Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv35 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201224. 4. 2012

História firmy Nelson Services

Dátum vzniku Nelson Services je 20. 5. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17576/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022185704
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátna školská inšpekcia, hodnota zmluvy 55 €. Firma vznikla 20. 5. 2006.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 259 336 € · majetok 92 704 €
  5. Nový spoločník: Rastislav IvankaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový spoločník: Štefan JanuraSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 339 121 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Nelson Services

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosť
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti
  • školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
  • automatizované spracovanie dát
  • montáž, oprava a údržba telekomunikačných zariadení
  • výroba výrobkov a zariadení spotrebnej elektroniky
  • montáž elektrických zariadení s bezpečným napätím
  • prekladateľská a tlmočnícka činnosť
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • grafické spracovanie na počítači
  • prenájom strojov, prístrojov, zariadení a výpočtovej techniky
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov
  • prenájom motorových vozidiel
  • poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň
  • výroba, montáž a opravy meracej a regulačnej techniky
  • montáž a servis satelitných a televíznych antén a káblových televíznych rozvodov
  • Technická služba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Nelson Services v odvetví maloobchod

Nelson Services je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so športovými potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), Nelson Services má 339 121 €, čo je 3,5-násobok mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 1 051 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Nelson Services 64. z 307.

V odvetví v okrese Liptovský Mikuláš1 051aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 918Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Nelson Services, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sídlo Nelson Services: Konská

Nelson Services sídli na adrese 338, 013 13 Konská, okres Liptovský Mikuláš. V obci Konská je 44 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 282.

Subjektov v obci Konská44aktívnych
Subjektov v okrese Liptovský Mikuláš13 282aktívnych
V tom istom odvetví1 051okres Liptovský Mikuláš

Konská: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›

Nelson Services: IČO, sídlo a základné údaje

Nelson Services, s.r.o. (IČO 36361585) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Konská, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 20. 5. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Štefan Janura. Za rok 2025 sú v závierke tržby 339 121 € a výsledok hospodárenia −10 029 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763)
Základné imanie6 639 €
Vznik20. 5. 2006
ObecKonská
OkresOkres Liptovský Mikuláš
Vyrubená daň z príjmov1 937 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Nelson Services, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 339 121 €, typická firma odvetvia 97 508 €, čo je 3,5-násobok mediánu (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sieť prepojení firmy Nelson Services

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Nelson Services

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Nelson Services

  • Tendre34súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 800 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy63zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 000 €
  • Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Konská

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Lesné spoločenstvo Stranianka, pozemkové…Lesné a pozemkové spoločenstvo Skalná-KonskáLesné a pozemkové spoločenstvo Urbár-KonskáMelcom IT s.r.o.KTR, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Konská

Arch Caffe LM, s. r. o.DIENS s.r.o.Pozemkové spoločenstvo KonskáObec KonskáVšetky firmy v obci Konská ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Liptovský Mikuláš

ENON INVEST, s. r. o.OBECO s.r.o.MFP papier s. r. o.MT elektro s.r.o.GASTRO GLASS TATRY SK, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk