Štatistiky Kompletné dáta o firme

Spoločenstvo CENTRUM v likvidácii

Ružomberok · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy

107 144 €tržby 2022 ▲ 6 824 %+7 430 €zisk 2022

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 2. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 31. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

107 144 €tržby 2022 ▲ 6 824 %
+7 430 €zisk 2022
  1. 21 : tržby 1 547 €, výsledok hospodárenia 1 547 €
  2. 22 : tržby 107 144 €, výsledok hospodárenia 7 430 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Spoločenstvo CENTRUM v likvidácii (IČO 36144151), sídlo Ružomberok, je v registri zapísaná od 19. 8. 1998 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 31. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 9

Štatutár Spoločenstvo CENTRUM

Podľa Registra právnických osôb koná za Spoločenstvo CENTRUM 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Spoločenstvo CENTRUM

Za rok 2022 má Spoločenstvo CENTRUM v závierke tržby 107 144 €, o 6 823,8 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +7 430 €. Závierky máme za 2 roky (2021 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2022: 107 144 €.

Tržby 2022107 tis. €▲ +6 823,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20227 430 €zisk
Majetok (aktíva) 2022279 tis. €
Vlastné imanie 2022279 tis. €
Zisková marža 2022+6,9 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 2 roky8 977 €2021 až 2022

Výkaz ziskov a strát Spoločenstvo CENTRUM

Súvaha Spoločenstvo CENTRUM

Všetky čísla zo závierok Spoločenstvo CENTRUM (2 roky)
Čísla zo závierok Spoločenstvo CENTRUM po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2022107 144 €7 430 €279 417 €279 417 €——+6,9 %
20211 547 €1 547 €267 699 €267 699 €——+100,0 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Spoločenstvo CENTRUM?

Peniaze od štátu: Spoločenstvo CENTRUM

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Spoločenstvo CENTRUM

Dátum vzniku Spoločenstvo CENTRUM je 19. 8. 1998, teda pred 28 rokmi. Skoršie obchodné mená: " C E N T R U M ", Spoločenstvo CENTRUM. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov · RK-15/1998
  2. Zmena obchodného menaPredtým " C E N T R U M ", odvtedy Spoločenstvo CENTRUM.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 1 547 € · majetok 267 699 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 2, posledné tržby 107 144 €.
  5. Zmena obchodného menaPredtým Spoločenstvo CENTRUM, odvtedy Spoločenstvo CENTRUM v likvidácii.
  6. Zapísaný likvidátor: Tomáš LubelecLikvidátor

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Spoločenstvo CENTRUM v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

Spoločenstvo CENTRUM je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 39 153 € (15 515 závierok), Spoločenstvo CENTRUM má 107 144 €, čo je 2,7-násobok mediánu. V okrese Ružomberok je v tomto odvetví 236 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Spoločenstvo CENTRUM 34. z 95.

V odvetví v okrese Ružomberok236aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 515Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia39 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Spoločenstvo CENTRUM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Ružomberok ›

Sídlo Spoločenstvo CENTRUM: Ružomberok

Spoločenstvo CENTRUM sídli na adrese K. Salvu 4-12 pár., 034 01 Ružomberok, okres Ružomberok. V obci Ružomberok je 4 417 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 153.

Subjektov v obci Ružomberok4 417aktívnych
Subjektov v okrese Ružomberok8 153aktívnych
V tom istom odvetví236okres Ružomberok

Ružomberok: obyvatelia a dáta ›Okres Ružomberok ›Adresár firiem v okrese Ružomberok ›

Spoločenstvo CENTRUM: IČO, sídlo a základné údaje

Spoločenstvo CENTRUM v likvidácii (IČO 36144151) je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom v obci Ružomberok, okres Ružomberok. Dátum vzniku je 19. 8. 1998, na trhu je 28 rokov a štatutárom je Tomáš Lubelec. Za rok 2022 sú v závierke tržby 107 144 € a výsledok hospodárenia +7 430 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov
OdvetvieOstatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832)
Vznik19. 8. 1998
Skoršie názvy" C E N T R U M "
Spoločenstvo CENTRUM
ObecRužomberok
OkresOkres Ružomberok
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Spoločenstvo CENTRUM v likvidácii má vyššie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 107 144 €, typická firma odvetvia 39 153 €, čo je 2,7-násobok mediánu (medián z 15 515 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Ružomberok ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Ružomberok ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Ružomberok

SLOVWOOD Ružomberok, a.s.GATE, a.s.Quehenberger Logistics SVK a.s.GATE SHOP, s. r. o.SPECIALTY MINERALS SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Ružomberok ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Ružomberok

Komárno Property Development, a.s.Rezidencia Hrabovo - správa s. r. o.ByPo spol. s r.o.MK-SBD s.r.o„ Spoločenstvo 2037 "

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť