Štatistiky Kompletné dáta o firme

Asociácia personálnych agentúr Slovenska

Bratislava - Staré Mesto · Činnosti podnikateľských a zamestnávateľských členských organizácií

23 000 €tržby 2025 ▲ 43 %+2 291 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 3. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

23 000 €tržby 2025 ▲ 43 %
+2 291 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 23 750 €, výsledok hospodárenia 5 571 €
  2. 23 : tržby 13 300 €, výsledok hospodárenia -6 818 €
  3. 24 : tržby 16 100 €, výsledok hospodárenia -3 185 €
  4. 25 : tržby 23 000 €, výsledok hospodárenia 2 291 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Asociácia personálnych agentúr Slovenska (IČO 36065790) mala v roku 2025 tržby 23 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Štatutár Asociácia personálnych agentúr Slovenska

Podľa Registra právnických osôb koná za Asociácia personálnych agentúr Slovenska 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.

Spoločníci Asociácia personálnych agentúr Slovenska

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Asociácia personálnych agentúr Slovenska

Za rok 2025 má Asociácia personálnych agentúr Slovenska v závierke tržby 23 000 €, o 42,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 291 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 23 750 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202523 tis. €▲ +42,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 291 €zisk
Majetok (aktíva) 20256 980 €
Vlastné imanie 20256 980 €
Zisková marža 2025+10,0 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 4 roky−2 141 €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov0 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Asociácia personálnych agentúr Slovenska

Súvaha Asociácia personálnych agentúr Slovenska

Všetky čísla zo závierok Asociácia personálnych agentúr Slovenska (4 roky)
Čísla zo závierok Asociácia personálnych agentúr Slovenska po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202523 000 €2 291 €6 980 €6 980 €——+10,0 %
202416 100 €−3 185 €4 689 €4 689 €——−19,8 %
202313 300 €−6 818 €7 874 €7 874 €——−51,3 %
202223 750 €5 571 €14 692 €14 692 €——+23,5 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Asociácia personálnych agentúr Slovenska?

Peniaze od štátu: Asociácia personálnych agentúr Slovenska

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Asociácia personálnych agentúr Slovenska

Dátum vzniku Asociácia personálnych agentúr Slovenska je 17. 1. 2003, teda pred 23 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZáujmové združenie právnických osôb · OVVS/566/2003-TSK
  2. Nový spoločník: MANAGEMENT PARTNERS TEMPS, s.r.oZakladateľ
  3. Nový štatutár: Zuzana RumizIný štatutárny orgán
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 23 750 € · majetok 14 692 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 23 000 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Asociácia personálnych agentúr Slovenska

  • iné združenia
  • a) zastupovanie záujmov členov združenia vo vzťahu k ústredným orgánom štátnej správy a orgánom štátneho dozoru; b) účasť na tvorbe legislatívy v oblasti predmetu činnosti APAS; c) pomoc a účasť na vzdelávaní v oblasti predmetu činnosti APAS; d) účasť na prezentáciách, školeniach, kongresoch a podobných podujatiach s domácou i medzinárodnou účasťou, v predmete činnosti APAS vrátane organizácie takýchto podujatí; e) účasť na mediálnych alebo inou formou organizovaných odborných diskusiách v predmete činnosti APAS; f) oslovovanie zákonodarných orgánov a iniciovanie právnej úpravy a právneho zadefinovania inštitútu „dočasnej práce“ tak, aby bola úprava jednoznačná, nepripúšťajúca rôzne výklady; g) presadzovanie možnosti čo najširšieho využívania inštitútu „dočasnej práce“ za podmienky nediskriminácie „dočasných zamestnancov“; h) presadzovanie možnosti čo najširšieho využívania poradenských, konzultačných a ďalších personálnych služieb na trhu práce; i) zvyšovanie profesionality členov APAS; j) vypracovanie a následná aplikácia Etického kódexu APAS; k) nadväzovanie kontaktov s obdobnými zahraničnými a medzinárodnými združeniami pôsobiacimi v oblasti personálnych služieb.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.

Asociácia personálnych agentúr Slovenska v odvetví členské organizácie

Asociácia personálnych agentúr Slovenska je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti podnikateľských a zamestnávateľských členských organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Asociácia personálnych agentúr Slovenska má 23 000 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 629 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Asociácia personálnych agentúr Slovenska 252. z 581.

V odvetví v okrese Bratislava I3 629aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 948 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Asociácia personálnych agentúr Slovenska, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo Asociácia personálnych agentúr Slovenska: Bratislava - Staré Mesto

Asociácia personálnych agentúr Slovenska sídli na adrese Landererova 12, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 007 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 830. Na tej istej adrese je zapísaných 13 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto46 007aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 830aktívnych
V tom istom odvetví3 629okres Bratislava I
Na tej istej adrese13aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Asociácia personálnych agentúr Slovenska: IČO, sídlo a základné údaje

Asociácia personálnych agentúr Slovenska (IČO 36065790) je záujmové združenie právnických osôb so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 17. 1. 2003, na trhu je 23 rokov a štatutárom je Zuzana Rumiz. Za rok 2025 sú v závierke tržby 23 000 € a výsledok hospodárenia +2 291 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZáujmové združenie právnických osôb
OdvetvieČinnosti podnikateľských a zamestnávateľských členských organizácií (SK NACE 9411)
Vznik17. 1. 2003
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov0 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Asociácia personálnych agentúr Slovenska má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 23 000 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.ManpowerGroup Solutions s. r. o.CMC Group s.r.o.ManpowerGroup Resources s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.11) v okrese Bratislava I

Slovenská obchodná a priemyselná komoraSlovensko-nemecká obchodná a priemyselná…Asociácia mediálnych agentúrAsociácia obchodníkov s cennými papiermiSlovenský zväz bytových družstiev

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť