W E I T E , s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto
249 422 €tržby 2014 ▼ 8 %−225 088 €strata 2014zaniknutá 15. 8. 2015
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 15. 8. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 103 185 €, výsledok hospodárenia -36 604 €
- 13 : tržby 272 117 €, výsledok hospodárenia -4 198 €
- 14 : tržby 249 422 €, výsledok hospodárenia -225 088 €
W E I T E , s. r. o. (IČO 36041637), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 16. 5. 2000 do 15. 8. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci W E I T E
osobné náklady v roku 2013 boli 46 808 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 46 808 € | 34 492 € |
| 2012 | — | 45 554 € | 33 632 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 74 % 34 492 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 12 138 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci W E I T E
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok W E I T E
Za rok 2014 má W E I T E v závierke tržby 249 422 €, o 8,3 % menej než v roku 2013, a výsledok hospodárenia −225 088 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2013: 272 117 €.
Výkaz ziskov a strát W E I T E
Najvyššie tržby: rok 2013, 272 117 €. Najnižšie: rok 2012, 103 185 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2014 | 249 422 € |
| 2013 | 272 117 € |
| 2012 | 103 185 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −265 890 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | −225 088 € |
| 2013 | −4 198 € |
| 2012 | −36 604 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- W E I T E
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −90,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | W E I T E |
|---|---|
| 2014 | −90,2 % |
| 2013 | −1,5 % |
| 2012 | −35,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha W E I T E
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok 291 €, vlastné imanie −222 043 € a záväzky 222 334 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | 291 € | −222 043 € | 222 334 € |
| 2013 | 225 481 € | 3 046 € | 222 435 € |
| 2012 | 203 386 € | −66 834 € | 270 220 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok W E I T E (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 249 422 € | −225 088 € | 291 € | −222 043 € | 222 334 € | −191 646 € | −90,2 % |
| 2013 | 272 117 € | −4 198 € | 225 481 € | 3 046 € | 222 435 € | 42 204 € | −1,5 % |
| 2012 | 103 185 € | −36 604 € | 203 386 € | −66 834 € | 270 220 € | 11 737 € | −35,5 % |
Riziko: zaplatí W E I T E?
Peniaze od štátu: W E I T E
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy W E I T E
Dátum vzniku W E I T E je 16. 5. 2000. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/100986/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 103 185 € · majetok 203 386 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3, posledné tržby 249 422 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
W E I T E v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
W E I T E je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56). V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 006 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je W E I T E 130. z 452.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GEORGIO, s.r.o.Galanta · tržby 554 720 € (2025)
- Aqua Prameň s.r.o.Bardejov · tržby 554 115 € (2025)
- AA-Rest, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 553 554 € (2025)
- PROFI CATERING s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 553 544 € (2025)
- PEMISA s. r. o.Rovinka · tržby 553 154 € (2025)
- iFood s.r.o.Piešťany · tržby 552 896 € (2025)
- GASTRO L.M.P., s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 552 637 € (2025)
- SKY PUB s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 552 412 € (2025)
- Strýček Karol s.r.o.Rabča · tržby 551 456 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb W E I T E, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo W E I T E: Bratislava - Nové Mesto
W E I T E sídli na adrese Stará Vajnorská 17, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 122 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
W E I T E: IČO, sídlo a základné údaje
W E I T E , s. r. o. (IČO 36041637) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 16. 5. 2000, zánik je v registri zapísaný ku dňu 15. 8. 2015, po 15 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 249 422 € a výsledok hospodárenia −225 088 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 56109 |
| Vznik | 16. 5. 2000 |
| Zánik | 15. 8. 2015 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy W E I T E
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu W E I T E
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu W E I T E
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 196 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava983 zmlúv za 3 roky · 12 982 637 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.247 zmlúv za 3 roky · 403 467 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 332 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Bratislava III
BEVANDA s. r. o.Bratislavský Meštiansky Pivovar s. r. o.DaRya, s.r.o.PINO group s.r.o.Food Project s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.