Rimgal, spol. s r.o.
Rimavská Sobota · Chov hydiny
616 803 €tržby 2025 ▲ 26 %+1 456 €zisk 2025aktívna 29 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 430 796 €, výsledok hospodárenia 12 590 €
- 13 : tržby 382 816 €, výsledok hospodárenia -57 843 €
- 14 : tržby 401 973 €, výsledok hospodárenia 7 857 €
- 15 : tržby 356 030 €, výsledok hospodárenia -388 €
- 16 : tržby 351 261 €, výsledok hospodárenia -20 622 €
- 17 : tržby 401 701 €, výsledok hospodárenia 188 €
- 18 : tržby 484 153 €, výsledok hospodárenia 4 666 €
- 19 : tržby 483 693 €, výsledok hospodárenia 4 169 €
- 20 : tržby 451 087 €, výsledok hospodárenia 54 476 €
- 21 : tržby 395 958 €, výsledok hospodárenia 9 258 €
- 22 : tržby 492 847 €, výsledok hospodárenia 20 506 €
- 23 : tržby 563 916 €, výsledok hospodárenia 9 921 €
- 24 : tržby 490 504 €, výsledok hospodárenia 2 463 €
- 25 : tržby 616 803 €, výsledok hospodárenia 1 456 €
Rimgal, spol. s r.o. (IČO 36022152) mala v roku 2025 tržby 616 803 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Rimgal
V roku 2025 mala Rimgal priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 153 174 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 901 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Rimavská Sobota bola v roku 2025 1 403 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 153 174 € | 108 090 € |
| 2024 | — | 118 289 € | 83 579 € |
| 2023 | — | 94 526 € | — |
| 2022 | — | 83 961 € | — |
| 2021 | — | 45 820 € | — |
| 2020 | — | 34 761 € | — |
| 2019 | — | 60 055 € | — |
| 2018 | — | 60 437 € | — |
| 2017 | — | 59 285 € | 43 886 € |
| 2016 | — | 53 172 € | 40 513 € |
| 2015 | — | 56 402 € | 42 532 € |
| 2014 | — | 51 595 € | 37 823 € |
| 2013 | — | 62 256 € | 45 884 € |
| 2012 | — | 71 239 € | 54 115 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Rimgal, mzdové náklady na zamestnanca901 €
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Rimavská Sobota1 403 €
- Všetky odvetvia v okrese Rimavská Sobota1 444 €
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov na Slovensku1 614 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 108 090 €
- Odvody zamestnávateľa 23 % 35 510 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Rimgal
Podľa Registra právnických osôb konajú za Rimgal 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Spoločníci Rimgal
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Tomáš Folk50,0 %
- Zdenko Folk50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Tomáš Folkod 6. 8. 2021 | 24 066 € | 50,0 % |
| Zdenko Folkod 6. 8. 2021 | 24 066 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Rimgal
Za rok 2025 má Rimgal v závierke tržby 616 803 €, o 25,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 456 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 616 803 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Rimgal
Najvyššie tržby: rok 2025, 616 803 €. Najnižšie: rok 2016, 351 261 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 616 803 € |
| 2024 | 490 504 € |
| 2023 | 563 916 € |
| 2022 | 492 847 € |
| 2021 | 395 958 € |
| 2020 | 451 087 € |
| 2019 | 483 693 € |
| 2018 | 484 153 € |
| 2017 | 401 701 € |
| 2016 | 351 261 € |
| 2015 | 356 030 € |
| 2014 | 401 973 € |
| 2013 | 382 816 € |
| 2012 | 430 796 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 3 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 48 697 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 456 € |
| 2024 | 2 463 € |
| 2023 | 9 921 € |
| 2022 | 20 506 € |
| 2021 | 9 258 € |
| 2020 | 54 476 € |
| 2019 | 4 169 € |
| 2018 | 4 666 € |
| 2017 | 188 € |
| 2016 | −20 622 € |
| 2015 | −388 € |
| 2014 | 7 857 € |
| 2013 | −57 843 € |
| 2012 | 12 590 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Rimgal
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,2 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rimgal | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,2 % | +3,1 % |
| 2024 | +0,5 % | +3,0 % |
| 2023 | +1,8 % | +1,9 % |
| 2022 | +4,2 % | +4,1 % |
| 2021 | +2,3 % | +3,3 % |
| 2020 | +12,1 % | +1,3 % |
| 2019 | +0,9 % | +1,7 % |
| 2018 | +1,0 % | +2,2 % |
| 2017 | 0,0 % | +2,9 % |
| 2016 | −5,9 % | +3,3 % |
| 2015 | −0,1 % | +1,9 % |
| 2014 | +2,0 % | — |
| 2013 | −15,1 % | — |
| 2012 | +2,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 13 rokov, najviac v roku 2025 (+25,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +25,7 % |
| 2024 | −13,0 % |
| 2023 | +14,4 % |
| 2022 | +24,5 % |
| 2021 | −12,2 % |
| 2020 | −6,7 % |
| 2019 | −0,1 % |
| 2018 | +20,5 % |
| 2017 | +14,4 % |
| 2016 | −1,3 % |
| 2015 | −11,4 % |
| 2014 | +5,0 % |
| 2013 | −11,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Rimgal
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 662 891 €, vlastné imanie 131 100 € a záväzky 458 289 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 662 891 € | 131 100 € | 458 289 € |
| 2024 | 390 918 € | 136 433 € | 251 365 € |
| 2023 | 350 908 € | 139 779 € | 211 129 € |
| 2022 | 354 846 € | 133 175 € | 221 671 € |
| 2021 | 245 626 € | 112 679 € | 132 947 € |
| 2020 | 293 032 € | 103 419 € | 189 613 € |
| 2019 | 233 363 € | 48 943 € | 184 420 € |
| 2018 | 201 992 € | 44 774 € | 157 218 € |
| 2017 | 220 309 € | 40 108 € | 180 201 € |
| 2016 | 212 422 € | 39 920 € | 172 502 € |
| 2015 | 186 359 € | −9 458 € | 195 817 € |
| 2014 | 204 651 € | −9 070 € | 213 721 € |
| 2013 | 213 555 € | −16 927 € | 230 482 € |
| 2012 | 233 942 € | 40 915 € | 193 027 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Rimgal (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 616 803 € | 1 456 € | 662 891 € | 131 100 € | 458 289 € | 118 887 € | +0,2 % |
| 2024 | 490 504 € | 2 463 € | 390 918 € | 136 433 € | 251 365 € | 93 071 € | +0,5 % |
| 2023 | 563 916 € | 9 921 € | 350 908 € | 139 779 € | 211 129 € | 90 212 € | +1,8 % |
| 2022 | 492 847 € | 20 506 € | 354 846 € | 133 175 € | 221 671 € | 72 650 € | +4,2 % |
| 2021 | 395 958 € | 9 258 € | 245 626 € | 112 679 € | 132 947 € | 65 675 € | +2,3 % |
| 2020 | 451 087 € | 54 476 € | 293 032 € | 103 419 € | 189 613 € | 108 823 € | +12,1 % |
| 2019 | 483 693 € | 4 169 € | 233 363 € | 48 943 € | 184 420 € | 80 819 € | +0,9 % |
| 2018 | 484 153 € | 4 666 € | 201 992 € | 44 774 € | 157 218 € | 76 616 € | +1,0 % |
| 2017 | 401 701 € | 188 € | 220 309 € | 40 108 € | 180 201 € | 83 463 € | 0,0 % |
| 2016 | 351 261 € | −20 622 € | 212 422 € | 39 920 € | 172 502 € | 65 188 € | −5,9 % |
| 2015 | 356 030 € | −388 € | 186 359 € | −9 458 € | 195 817 € | 87 411 € | −0,1 % |
| 2014 | 401 973 € | 7 857 € | 204 651 € | −9 070 € | 213 721 € | 69 036 € | +2,0 % |
| 2013 | 382 816 € | −57 843 € | 213 555 € | −16 927 € | 230 482 € | 26 684 € | −15,1 % |
| 2012 | 430 796 € | 12 590 € | 233 942 € | 40 915 € | 193 027 € | 95 585 € | +2,9 % |
Riziko: zaplatí Rimgal?
Rimgal a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 104 zmlúv s dodávateľom Rimgal v objeme 990 526 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota: 552 490 € v 15 zmluvách. Vo verejnom obstarávaní má 4 vyhraté súťaže za 98 849 €.
Rok s najväčším objemom: 2025, 291 103 € v 6 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 77 471 € |
| 2025 | 6 | 291 103 € |
| 2024 | 8 | 186 412 € |
| 2023 | 31 | 168 083 € |
| 2022 | 39 | 195 730 € |
| 2021 | 1 | 7 113 € |
| 2020 | 5 | 34 253 € |
| 2019 | 1 | 3 502 € |
| 2018 | 1 | 10 134 € |
| 2017 | 3 | 8 412 € |
| 2016 | 2 | 1 283 € |
| 2015 | 2 | 1 060 € |
| 2014 | 1 | 5 259 € |
| 2012 | 1 | 711 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Rimgal
Dátum vzniku Rimgal je 7. 7. 1997, teda pred 29 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 18 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/4623/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020074562
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p., hodnota zmluvy 711 €. Firma vznikla 7. 7. 1997.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 430 796 € · majetok 233 942 €
- Nový štatutár: Tomáš FolkKonateľ
- Nový spoločník: Zdenko FolkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Banskobystrický samosprávny kraj, cena 4 544 €. Dodávanie čerstvých potravín najvyššej akosti s uplatnením sociálneho aspektu
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Banskobystrický samosprávny kraj, cena 34 496 €. Dodávanie čerstvých potravín najvyššej akosti s uplatnením sociálneho aspektu
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Banskobystrický samosprávny kraj, cena 35 909 €. Zabezpečenie dodávok vajec pre organizácie BBSK_Výzva č. 48
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Banskobystrický samosprávny kraj, cena 23 900 €. Zabezpečenie dodávok vajec pre organizácie BBSK v okrese BB, BR, DT, LC, PT, RA, RS a ZV_Výzva č. 84
- Najväčšia verejná zmluva: 108 134 €Objednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota. Dohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 616 803 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Rimgal
- - veľkoobchod s tovarom mimo viazaných a koncesovaných živností
- - maloobchod s tovarom mimo viazaných a koncesovaných živností
- - poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
- baliace činnosti
- sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti
- nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými motorovými vozidlami do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- skladovanie a spracovanie krmív
- výroba hotových kŕmnych zmesí a bielkovinových koncentrátov
- prenájom hnuteľných vecí
- prenájom nehnuteľností, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom
- upratovacie práce
- spracovanie a úprava tabaku
- poskytovanie služieb pracovnými mechanizmami
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Skladovanie, manipulácia a preprava tovaru
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Rimgal v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
Rimgal je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť chov hydiny. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 765 € (3 905 závierok), Rimgal má 616 803 €, čo je 6,0-násobok mediánu. V okrese Rimavská Sobota je v tomto odvetví 812 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rimgal 26. z 138.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 629 €, polovica do 102 765 €, tri štvrtiny do 606 064 €; 10 % firiem má viac než 2 034 577 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 889 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 629 € |
| medián | 102 765 € |
| horný kvartil | 606 064 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 034 577 € |
| Rimgal | 616 803 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Rimgal
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Rimgal s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rimgal | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 616 803 € | 102 765 € |
| 2024 | 490 504 € | 98 200 € |
| 2023 | 563 916 € | 100 418 € |
| 2022 | 492 847 € | 101 550 € |
| 2021 | 395 958 € | 101 818 € |
| 2020 | 451 087 € | 91 974 € |
| 2019 | 483 693 € | 96 819 € |
| 2018 | 484 153 € | 106 147 € |
| 2017 | 401 701 € | 110 207 € |
| 2016 | 351 261 € | 99 167 € |
| 2015 | 356 030 € | 106 338 € |
| 2014 | 401 973 € | — |
| 2013 | 382 816 € | — |
| 2012 | 430 796 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Rimgal | 616 803 € |
|---|---|
| medián okresu Rimavská Sobota | 83 094 € |
| medián kraja | 70 170 € |
| medián Slovenska | 102 765 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Poľnohospodárska spoločnosť KOLTA, s. r. o.Kolta · tržby 1 475 995 € (2025)
- AgroLand s. r. o.Borčany · tržby 1 474 619 € (2025)
- SLOV - MART, s.r.o.Trakovice · tržby 1 473 807 € (2025)
- AGROVINOL, spol. s r.o.Vinodol · tržby 1 472 686 € (2025)
- KARLO s.r.o.Michalovce · tržby 1 470 467 € (2024)
- UNIVERZA, s.r.o.Trnava pri Laborci · tržby 1 469 393 € (2025)
- Poľnohospodárske družstvo, Jur nad HronomJur nad Hronom · tržby 1 468 624 € (2025)
- Poľnohospodárske družstvo BLATNÉBlatné · tržby 1 468 562 € (2025)
- MSG 1, s.r.o.Zlaté Moravce · tržby 1 466 443 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rimgal, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Rimavská Sobota ›
Sídlo Rimgal: Rimavská Sobota
Rimgal sídli na adrese A. Markuša 17, 979 01 Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. V obci Rimavská Sobota je 3 196 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 109. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Rimavská Sobota: obyvatelia a dáta ›Okres Rimavská Sobota ›Adresár firiem v okrese Rimavská Sobota ›
Rimgal: IČO, sídlo a základné údaje
Rimgal, spol. s r.o. (IČO 36022152) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. Dátum vzniku je 7. 7. 1997, na trhu je 29 rokov a štatutármi sú Tomáš Folk a Zdenko Folk. Za rok 2025 sú v závierke tržby 616 803 € a výsledok hospodárenia +1 456 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Chov hydiny (SK NACE 0147) |
| Základné imanie | 48 132 € |
| Vznik | 7. 7. 1997 |
| Obec | Rimavská Sobota |
| Okres | Okres Rimavská Sobota |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 16 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) Rimgal, spol. s r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 616 803 €, typická firma odvetvia 102 765 €, čo je 6,0-násobok mediánu (medián z 3 905 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rimavská Sobota ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Rimavská Sobota ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
FOBA, spol. s r.o.DEZOLAT s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Rimavská Sobota
TAURIS, a.s.CONTINENTAL TOBACCO SLOVAKIA s. r. o.Gemer Pannónia, s.r.o.TE Connectivity Slovakia s.r.o.YURA ELTEC Corporation Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Rimavská Sobota ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.47) v okrese Rimavská Sobota
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.