Štatistiky Kompletné dáta o firme

KERA D.L.K., s.r.o.

Čadca · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

431 285 €tržby 2025 ▼ 19 %−71 776 €strata 2025

aktívna 30 rokov5 až 9 zamestnancov

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

431 285 €tržby 2025 ▼ 19 %
−71 776 €strata 2025
  1. 12 : tržby 472 792 €, výsledok hospodárenia 13 324 €
  2. 13 : tržby 448 508 €, výsledok hospodárenia 17 599 €
  3. 14 : tržby 470 098 €, výsledok hospodárenia 11 235 €
  4. 15 : tržby 500 815 €, výsledok hospodárenia 8 275 €
  5. 16 : tržby 532 745 €, výsledok hospodárenia 522 €
  6. 17 : tržby 580 339 €, výsledok hospodárenia 4 909 €
  7. 18 : tržby 529 161 €, výsledok hospodárenia -12 902 €
  8. 19 : tržby 576 646 €, výsledok hospodárenia 15 992 €
  9. 20 : tržby 549 379 €, výsledok hospodárenia 31 267 €
  10. 21 : tržby 461 972 €, výsledok hospodárenia -29 389 €
  11. 22 : tržby 563 073 €, výsledok hospodárenia -41 135 €
  12. 23 : tržby 579 342 €, výsledok hospodárenia -18 701 €
  13. 24 : tržby 533 944 €, výsledok hospodárenia -89 768 €
  14. 25 : tržby 431 285 €, výsledok hospodárenia -71 776 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KERA D.L.K., s.r.o. (IČO 36002712) mala v roku 2025 tržby 431 285 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci KERA D.L.K.

KERA D.L.K. má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 97 415 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ KERA D.L.K.

Podľa Registra právnických osôb koná za KERA D.L.K. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Petr Dordakonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

Spoločník KERA D.L.K.

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch KERA D.L.K.
Podiely spoločníkov na vkladoch KERA D.L.K. Petr Dorda 100,0 %. Spolu 6 972 €. Petr Dorda: 6 972 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Petr Dorda100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Petr Dordaod 4. 4. 2009 6 972 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok KERA D.L.K.

Za rok 2025 má KERA D.L.K. v závierke tržby 431 285 €, o 19,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −71 776 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 580 339 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025431 tis. €▼ −19,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−72 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025357 tis. €
Vlastné imanie 202588 tis. €
Záväzky 2025269 tis. €75,4 % majetku
Pridaná hodnota 202565 tis. €
Zisková marža 2025−16,6 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−161 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát KERA D.L.K.

Súvaha KERA D.L.K.

Všetky čísla zo závierok KERA D.L.K. (14 rokov)
Čísla zo závierok KERA D.L.K. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025431 285 €−71 776 €356 669 €87 643 €269 026 €64 699 €−16,6 %
2024533 944 €−89 768 €401 986 €159 418 €242 568 €46 783 €−16,8 %
2023579 342 €−18 701 €524 135 €249 186 €274 949 €115 928 €−3,2 %
2022563 073 €−41 135 €418 875 €267 845 €151 030 €92 001 €−7,3 %
2021461 972 €−29 389 €482 918 €308 757 €174 161 €67 839 €−6,4 %
2020549 379 €31 267 €496 262 €338 146 €158 116 €127 030 €+5,7 %
2019576 646 €15 992 €480 798 €306 879 €173 919 €112 792 €+2,8 %
2018529 161 €−12 902 €439 674 €290 887 €148 787 €69 972 €−2,4 %
2017580 339 €4 909 €476 642 €303 789 €172 853 €92 807 €+0,8 %
2016532 745 €522 €428 172 €299 451 €128 721 €86 146 €+0,1 %
2015500 815 €8 275 €398 894 €299 044 €99 850 €71 511 €+1,7 %
2014470 098 €11 235 €415 943 €290 768 €125 175 €68 800 €+2,4 %
2013448 508 €17 599 €435 136 €280 035 €155 101 €66 546 €+3,9 %
2012472 792 €13 324 €378 983 €261 497 €117 486 €78 367 €+2,8 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí KERA D.L.K.?

KERA D.L.K. a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom KERA D.L.K. z rokov 2015 až 2020.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201530. 4. 2015

História firmy KERA D.L.K.

Dátum vzniku KERA D.L.K. je 16. 5. 1996, teda pred 30 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/3366/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020422712
  3. Nový štatutár: Petr DordaKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 472 792 € · majetok 378 983 €
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca. Firma vznikla 16. 5. 1996.
  6. Nový spoločník: Petr DordaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 431 285 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KERA D.L.K.

  • - sprostredkovateľská činnosť
  • - maloobhcodná činnosť v rozsahu voľných živností
  • - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
  • Textilná výroba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

KERA D.L.K. v odvetví veľkoobchod

KERA D.L.K. je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 249 € (14 223 závierok), KERA D.L.K. má 431 285 €, čo je 3,1-násobok mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 470 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KERA D.L.K. 53. z 148.

V odvetví v okrese Čadca470aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 223Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KERA D.L.K., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Čadca ›

Sídlo KERA D.L.K.: Čadca

KERA D.L.K. sídli na adrese A. Hlinku 2247, 022 01 Čadca, okres Čadca. V obci Čadca je 4 540 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 587. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Čadca4 540aktívnych
Subjektov v okrese Čadca14 587aktívnych
V tom istom odvetví470okres Čadca
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Čadca: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›

KERA D.L.K.: IČO, sídlo a základné údaje

KERA D.L.K., s.r.o. (IČO 36002712) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, okres Čadca. Dátum vzniku je 16. 5. 1996, na trhu je 30 rokov a štatutárom je Petr Dorda. Za rok 2025 sú v závierke tržby 431 285 € a výsledok hospodárenia −71 776 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie6 972 €
Vznik16. 5. 1996
ObecČadca
OkresOkres Čadca
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) KERA D.L.K., s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 431 285 €, typická firma odvetvia 139 249 €, čo je 3,1-násobok mediánu (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Čadca

COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvoGnotec Slovakia s.r.o.ENZA, s.r.o.Nagini Trade s. r. o.ELORA Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Čadca ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Čadca

Hanak Contract, s.r.o.BODY COLOR, s.r.o.G M CONSTRUCT, s.r.o.GB SPOL, s.r.o.Chill Out Vision, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť