Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26
Zvolen · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
aktívna 28 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk
Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26 (IČO 35982217), sídlo Zvolen, je v registri zapísaná od 27. 8. 1998 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26
Podľa Registra právnických osôb koná za Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Súvaha Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 17 604 €, vlastné imanie 16 801 € a záväzky 803 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 17 604 € | 16 801 € | 803 € |
| 2024 | 14 658 € | 13 572 € | 1 087 € |
| 2023 | 14 675 € | 13 531 € | 1 144 € |
| 2022 | 11 790 € | 10 800 € | 990 € |
| 2021 | 8 078 € | 7 287 € | 791 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26 (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | 17 604 € | 16 801 € | 803 € | — | — |
| 2024 | — | — | 14 658 € | 13 572 € | 1 087 € | — | — |
| 2023 | — | — | 14 675 € | 13 531 € | 1 144 € | — | — |
| 2022 | — | — | 11 790 € | 10 800 € | 990 € | — | — |
| 2021 | — | — | 8 078 € | 7 287 € | 791 € | — | — |
Riziko: zaplatí Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26?
Peniaze od štátu: Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26
Dátum vzniku Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26 je 27. 8. 1998, teda pred 28 rokmi. Skoršie obchodné mená: Spoločenstvo vl. bytov n ulici M.R. Štefánika 1402/26, Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M.R. Štefánika 1402/26. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov · ZV-105/197-1998
- Zmena obchodného menaPredtým Spoločenstvo vl. bytov n ulici M.R. Štefánika 1402/26, odvtedy Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M.R. Štefánika 1402/26.
- Zmena obchodného menaPredtým Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M.R. Štefánika 1402/26, odvtedy Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 8 078 €
- Nový štatutár: Štefan MichalčákPredseda
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 625 aktívnych subjektov.
Sídlo Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26: Zvolen
Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26 sídli na adrese M.R.Štefánika 26, 960 01 Zvolen, okres Zvolen. V obci Zvolen je 7 310 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 280.
Zvolen: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›
Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26: IČO, sídlo a základné údaje
Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26 (IČO 35982217) je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom v obci Zvolen, okres Zvolen. Dátum vzniku je 27. 8. 1998, na trhu je 28 rokov a štatutárom je Štefan Michalčák.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Vznik | 27. 8. 1998 |
| Skoršie názvy | Spoločenstvo vl. bytov n ulici M.R. Štefánika 1402/26 Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M.R. Štefánika 1402/26 |
| Obec | Zvolen |
| Okres | Okres Zvolen |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Spoločenstvo vlastníkov bytov na ulici M. R. Štefánika 1402/26
- Tendre139súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy429zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov540firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Zvolentypický nepokrytý dopyt 949 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 905 zmlúv za 3 roky · 1 008 038 458 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.356 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 7. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 903 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Zvolen
AUMOVIO Slovakia s. r. o.KRONOSPAN, s.r.o.SKOIL s.r.o.ML consortio s.r.o.Nemocnica AGEL Zvolen a.s.Všetky firmy v obci Zvolen ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Zvolen
OPTIMA bytové domy a.s.Stavebné bytové družstvo ZvolenKLM FM s.r.o.Spoločenstvo vlastníkov bytov - Hodžova 6979Šteiniger - správcovská s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.