Štatistiky Kompletné dáta o firme

FASHION ACCESSORY GROUP s.r.o.

Partizánske · Výroba vrchného ošatenia

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 2. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk

FASHION ACCESSORY GROUP s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu21 rokov
zmluvy so štátom0

FASHION ACCESSORY GROUP s.r.o. (IČO 35952202), sídlo Partizánske, je v registri zapísaná od 27. 8. 2005 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Konatelia FASHION ACCESSORY GROUP

Podľa Registra právnických osôb konajú za FASHION ACCESSORY GROUP 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.

Spoločníci FASHION ACCESSORY GROUP

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch FASHION ACCESSORY GROUP
Podiely spoločníkov na vkladoch FASHION ACCESSORY GROUP Luca Zanini 50,0 %, Antonio De Marchi 25,0 %, Barat Tarcisio 25,0 %. Spolu 6 640 €. Luca Zanini: 3 320 €, 50,0 %Antonio De Marchi: 1 660 €, 25,0 %Barat Tarcisio: 1 660 €, 25,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Luca Zanini50,0 %
  • Antonio De Marchi25,0 %
  • Barat Tarcisio25,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Luca Zaniniod 11. 5. 2012 3 320 €50,0 %
Antonio De Marchiod 11. 5. 2012 1 660 €25,0 %
Barat Tarcisiood 11. 5. 2012 1 660 €25,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok FASHION ACCESSORY GROUP

Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 201338 €
Vlastné imanie 2013−89 tis. €
Záväzky 201389 tis. €233 894,7 % majetku

Súvaha FASHION ACCESSORY GROUP

Všetky čísla zo závierok FASHION ACCESSORY GROUP (2 roky)
Čísla zo závierok FASHION ACCESSORY GROUP po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2013——38 €−88 842 €88 880 €——
2012——38 €−88 842 €88 880 €——
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí FASHION ACCESSORY GROUP?

Peniaze od štátu: FASHION ACCESSORY GROUP

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy FASHION ACCESSORY GROUP

Dátum vzniku FASHION ACCESSORY GROUP je 27. 8. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19447/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 38 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2.
  4. Nový spoločník: Antonio De MarchiSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti FASHION ACCESSORY GROUP

  • zabezpečenie služieb potrebných na prevádzku budov v rozsahu voľnej živnosti
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • výroba obuvi mimo ortopedickej
  • prenájom nehnuteľností, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom
  • textilná a odevná výroba v rozsahu voľnej živnosti
  • výroba pleteného tovaru
  • poradenská činnosť v oblasti predmetu podnikania v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.

FASHION ACCESSORY GROUP v odvetví výroba odevov

FASHION ACCESSORY GROUP je v registri v odvetví Výroba odevov (SK NACE 14), činnosť výroba vrchného ošatenia. V okrese Partizánske je v tomto odvetví 40 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Partizánske40aktívnych subjektov

Priemyselná výroba v okrese Partizánske ›

Sídlo FASHION ACCESSORY GROUP: Partizánske

FASHION ACCESSORY GROUP sídli na adrese Nitrianska 70, 958 13 Partizánske, okres Partizánske. V obci Partizánske je 2 919 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 051. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Partizánske2 919aktívnych
Subjektov v okrese Partizánske6 051aktívnych
V tom istom odvetví40okres Partizánske
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Partizánske: obyvatelia a dáta ›Okres Partizánske ›Adresár firiem v okrese Partizánske ›

FASHION ACCESSORY GROUP: IČO, sídlo a základné údaje

FASHION ACCESSORY GROUP s.r.o. (IČO 35952202) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Partizánske, okres Partizánske. Dátum vzniku je 27. 8. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutármi sú Antonio De Marchi a Luca Zanini.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421)
Základné imanie6 640 €
Vznik27. 8. 2005
ObecPartizánske
OkresOkres Partizánske
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

TONFLY, s. r. o.DREAM TRANS, s.r.o. v konkurzeJANES, s.r.o.PULMOMED, spol. s r.o.SKINORD s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Partizánske

Partizánske Building Components-SK s.r.o.Medline Assembly Slovakia s.r.o.FINAL - CD Bratislava, spol. s r. o.FINAL - CD spol. s r. o.FINAL – CD premium, s. r. o.Všetky firmy v obci Partizánske ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 14.19) v okrese Partizánske

MODEN s. r. o.R-WALK s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť