Štatistiky Kompletné dáta o firme

MCMV stav spol. s r. o.

Žiar nad Hronom · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností

642 889 €tržby 2024 ▲ 60 %+8 043 €zisk 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 6. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

642 889 €tržby 2024 ▲ 60 %
+8 043 €zisk 2024
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -151 €
  2. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -550 €
  3. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  4. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  5. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  6. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  7. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  8. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  9. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 22 : tržby 382 168 €, výsledok hospodárenia 35 403 €
  11. 23 : tržby 401 341 €, výsledok hospodárenia 82 835 €
  12. 24 : tržby 642 889 €, výsledok hospodárenia 8 043 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MCMV stav spol. s r. o. (IČO 35927321) mala v roku 2024 tržby 642 889 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci MCMV stav

V roku 2024 mala MCMV stav priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ MCMV stav

Podľa Registra právnických osôb koná za MCMV stav 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Lukáš Daniškonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Spoločníci MCMV stav

V registri sú zapísaní 4 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch MCMV stav
Podiely spoločníkov na vkladoch MCMV stav BB Company s.r.o. 50,0 %, Caribbean s.r.o. 50,0 %. Spolu 6 650 €. BB Company s.r.o.: 3 325 €, 50,0 %Caribbean s.r.o.: 3 325 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • BB Company s.r.o.50,0 %
  • Caribbean s.r.o.50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
BB Company s.r.o.od 13. 1. 2026 3 325 €50,0 %
Caribbean s.r.o.od 13. 1. 2026 3 325 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok MCMV stav

Za rok 2024 má MCMV stav v závierke tržby 642 889 €, o 60,2 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +8 043 €. Závierky máme za 12 rokov (2013 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 642 889 €.

Tržby 2024643 tis. €▲ +60,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20248 043 €zisk
Majetok (aktíva) 20241,58 mil. €
Vlastné imanie 2024107 tis. €
Záväzky 20241,48 mil. €93,2 % majetku
Pridaná hodnota 2024119 tis. €
Zisková marža 2024+1,3 %medián odvetvia +6,0 %
Súčet výsledkov za 12 rokov124 tis. €2013 až 2024

Výkaz ziskov a strát MCMV stav

Súvaha MCMV stav

Všetky čísla zo závierok MCMV stav (12 rokov)
Čísla zo závierok MCMV stav po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024642 889 €8 043 €1 584 147 €107 475 €1 476 672 €119 269 €+1,3 %
2023401 341 €82 835 €1 012 391 €99 431 €912 960 €113 921 €+20,6 %
2022382 168 €35 403 €185 290 €35 414 €149 876 €45 399 €+9,3 %
2021—0 €0 €0 €———
2020—0 €0 €0 €———
2019—0 €—0 €———
2018—0 €—0 €———
2017—−480 €—−480 €480 €——
2016—−480 €—−480 €480 €——
2015—−480 €294 €−666 €960 €——
2014—−550 €364 €−186 €550 €−70 €—
2013—−151 €434 €364 €70 €−70 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí MCMV stav?

Peniaze od štátu: MCMV stav

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MCMV stav

Dátum vzniku MCMV stav je 24. 3. 2005, teda pred 21 rokmi. Skoršie obchodné mená: Shark Reality s.r.o., SOLID INVESTMENTS, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 15 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54852/S
  2. Zmena obchodného menaPredtým Shark Reality s.r.o., odvtedy SOLID INVESTMENTS, s.r.o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 434 €
  4. Prvé tržby po 9 rokoch bez tržiebZa rok 2022 firma vykázala 382 168 €.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 12, posledné tržby 642 889 €.
  6. Nový štatutár: Lukáš DanišKonateľ
  7. Zmena obchodného menaPredtým SOLID INVESTMENTS, s.r.o., odvtedy MCMV stav spol. s r. o.
  8. Nový spoločník: Caribbean s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MCMV stav

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve,
  • reklamná, propagačná a výstavná činnosť,
  • organizovanie hudobných a zábavných programov,
  • organizovanie kultúrnospoločenských, športových podujatí a výstav,
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov,
  • obstarávanie služieb spojených so správou a prenájmom nehnuteľností,
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľské služby,
  • poskytovanie ubytovacích služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
  • sekretárske a administratívne práce,
  • prevádzkovanie telovýchovných zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností - realitná činnosť,
  • poskytovanie úverov z vlastných zdrojov nebankovým spôsobom,
  • - podriadený finančný agent v podregistri poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

MCMV stav v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

MCMV stav je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 41 478 € (16 556 závierok), MCMV stav má 642 889 €, čo je 15-násobok mediánu. V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 466 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MCMV stav 5. z 81.

V odvetví v okrese Žiar nad Hronom466aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 556Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia41 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+6,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MCMV stav, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Žiar nad Hronom ›

Sídlo MCMV stav: Žiar nad Hronom

MCMV stav sídli na adrese Dr. Janského 477/4, 965 01 Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. V obci Žiar nad Hronom je 2 828 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 746. Na tej istej adrese je zapísaných 201 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žiar nad Hronom2 828aktívnych
Subjektov v okrese Žiar nad Hronom6 746aktívnych
V tom istom odvetví466okres Žiar nad Hronom
Na tej istej adrese201aktívnych subjektov

Žiar nad Hronom: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›

MCMV stav: IČO, sídlo a základné údaje

MCMV stav spol. s r. o. (IČO 35927321) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 24. 3. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Lukáš Daniš. Za rok 2024 sú v závierke tržby 642 889 € a výsledok hospodárenia +8 043 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831)
Základné imanie6 650 €
Vznik24. 3. 2005
Skoršie názvyShark Reality s.r.o.
SOLID INVESTMENTS, s.r.o.
ObecŽiar nad Hronom
OkresOkres Žiar nad Hronom
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) MCMV stav spol. s r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2024 mala 642 889 €, typická firma odvetvia 41 478 €, čo je 15-násobok mediánu (medián z 16 556 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žiar nad Hronom ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Žiar nad Hronom ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

CompPro s. r. o.EUROSTAV - IMPORT s. r. o.AZ-cart s. r. o.Money Bunny s. r. o.MIPA Slovakia, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Žiar nad Hronom

Slovalco, a.s.Hydro Extrusion Slovakia a.s.PHARMACOPOLA s.r.o.TUBAPACK, a.s.Fagor Ederlan Slovensko, a.s.Všetky firmy v obci Žiar nad Hronom ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Žiar nad Hronom

IK Institute Management s. r. o.VELMA ZH s.r.o.Hugo development s.r.o.XRIFF, spol. s r.o.Hugo investments s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť