EUFINEX s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
11 924 €tržby 2025 ▼ 17 %−4 104 €strata 2025aktívna 22 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 149 087 €, výsledok hospodárenia 26 746 €
- 13 : tržby 157 226 €, výsledok hospodárenia 3 119 €
- 14 : tržby 143 690 €, výsledok hospodárenia 6 817 €
- 15 : tržby 140 306 €, výsledok hospodárenia 1 126 €
- 16 : tržby 80 969 €, výsledok hospodárenia -5 999 €
- 17 : tržby 76 508 €, výsledok hospodárenia 5 604 €
- 18 : tržby 66 026 €, výsledok hospodárenia 96 €
- 19 : tržby 54 147 €, výsledok hospodárenia 2 833 €
- 20 : tržby 42 464 €, výsledok hospodárenia 4 299 €
- 21 : tržby 33 239 €, výsledok hospodárenia 992 €
- 22 : tržby 23 941 €, výsledok hospodárenia -2 618 €
- 23 : tržby 18 176 €, výsledok hospodárenia -4 191 €
- 24 : tržby 14 348 €, výsledok hospodárenia -771 €
- 25 : tržby 11 924 €, výsledok hospodárenia -4 104 €
EUFINEX s.r.o. (IČO 35898534) mala v roku 2025 tržby 11 924 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci EUFINEX
V roku 2025 mala EUFINEX priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 9 037 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 9 037 € | — |
| 2024 | — | 9 033 € | — |
| 2023 | — | 8 971 € | — |
| 2022 | — | 8 964 € | — |
| 2021 | — | 8 970 € | — |
| 2020 | — | 8 966 € | — |
| 2019 | — | 8 988 € | — |
| 2018 | — | 8 607 € | — |
| 2017 | — | 8 606 € | — |
| 2016 | — | 10 856 € | — |
| 2015 | — | 5 440 € | — |
| 2014 | — | 5 570 € | — |
| 2013 | — | 4 800 € | 3 598 € |
| 2012 | — | 6 399 € | 4 714 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ EUFINEX
Podľa Registra právnických osôb koná za EUFINEX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Spoločník EUFINEX
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok EUFINEX
Za rok 2025 má EUFINEX v závierke tržby 11 924 €, o 16,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −4 104 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 157 226 €.
Výkaz ziskov a strát EUFINEX
Najvyššie tržby: rok 2013, 157 226 €. Najnižšie: rok 2025, 11 924 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 11 924 € |
| 2024 | 14 348 € |
| 2023 | 18 176 € |
| 2022 | 23 941 € |
| 2021 | 33 239 € |
| 2020 | 42 464 € |
| 2019 | 54 147 € |
| 2018 | 66 026 € |
| 2017 | 76 508 € |
| 2016 | 80 969 € |
| 2015 | 140 306 € |
| 2014 | 143 690 € |
| 2013 | 157 226 € |
| 2012 | 149 087 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 5 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 33 949 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −4 104 € |
| 2024 | −771 € |
| 2023 | −4 191 € |
| 2022 | −2 618 € |
| 2021 | 992 € |
| 2020 | 4 299 € |
| 2019 | 2 833 € |
| 2018 | 96 € |
| 2017 | 5 604 € |
| 2016 | −5 999 € |
| 2015 | 1 126 € |
| 2014 | 6 817 € |
| 2013 | 3 119 € |
| 2012 | 26 746 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EUFINEX
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −34,4 %, medián odvetvia +12,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EUFINEX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −34,4 % | +12,5 % |
| 2024 | −5,4 % | +7,5 % |
| 2023 | −23,1 % | +5,4 % |
| 2022 | −10,9 % | +6,9 % |
| 2021 | +3,0 % | +7,6 % |
| 2020 | +10,1 % | +8,0 % |
| 2019 | +5,2 % | +5,5 % |
| 2018 | +0,1 % | +5,3 % |
| 2017 | +7,3 % | +6,8 % |
| 2016 | −7,4 % | +7,4 % |
| 2015 | +0,8 % | +6,3 % |
| 2014 | +4,7 % | — |
| 2013 | +2,0 % | — |
| 2012 | +17,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 13 rokov, najviac v roku 2013 (+5,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −16,9 % |
| 2024 | −21,1 % |
| 2023 | −24,1 % |
| 2022 | −28,0 % |
| 2021 | −21,7 % |
| 2020 | −21,6 % |
| 2019 | −18,0 % |
| 2018 | −13,7 % |
| 2017 | −5,5 % |
| 2016 | −42,3 % |
| 2015 | −2,4 % |
| 2014 | −8,6 % |
| 2013 | +5,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EUFINEX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 36 734 €, vlastné imanie 32 726 € a záväzky 4 008 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 36 734 € | 32 726 € | 4 008 € |
| 2024 | 40 142 € | 36 831 € | 3 311 € |
| 2023 | 46 160 € | 37 601 € | 8 559 € |
| 2022 | 46 475 € | 41 792 € | 4 683 € |
| 2021 | 53 067 € | 49 797 € | 3 270 € |
| 2020 | 53 336 € | 48 805 € | 4 531 € |
| 2019 | 102 611 € | 97 685 € | 4 926 € |
| 2018 | 100 513 € | 94 851 € | 5 662 € |
| 2017 | 106 256 € | 100 359 € | 5 897 € |
| 2016 | 100 905 € | 94 755 € | 6 150 € |
| 2015 | 114 729 € | 100 754 € | 13 975 € |
| 2014 | 112 517 € | 99 629 € | 12 888 € |
| 2013 | 102 945 € | 92 811 € | 10 134 € |
| 2012 | 94 367 € | 89 692 € | 5 461 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EUFINEX (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 924 € | −4 104 € | 36 734 € | 32 726 € | 4 008 € | 8 090 € | −34,4 % |
| 2024 | 14 348 € | −771 € | 40 142 € | 36 831 € | 3 311 € | 11 235 € | −5,4 % |
| 2023 | 18 176 € | −4 191 € | 46 160 € | 37 601 € | 8 559 € | 7 324 € | −23,1 % |
| 2022 | 23 941 € | −2 618 € | 46 475 € | 41 792 € | 4 683 € | 8 632 € | −10,9 % |
| 2021 | 33 239 € | 992 € | 53 067 € | 49 797 € | 3 270 € | 12 135 € | +3,0 % |
| 2020 | 42 464 € | 4 299 € | 53 336 € | 48 805 € | 4 531 € | 15 558 € | +10,1 % |
| 2019 | 54 147 € | 2 833 € | 102 611 € | 97 685 € | 4 926 € | 14 848 € | +5,2 % |
| 2018 | 66 026 € | 96 € | 100 513 € | 94 851 € | 5 662 € | 11 678 € | +0,1 % |
| 2017 | 76 508 € | 5 604 € | 106 256 € | 100 359 € | 5 897 € | 16 001 € | +7,3 % |
| 2016 | 80 969 € | −5 999 € | 100 905 € | 94 755 € | 6 150 € | 6 938 € | −7,4 % |
| 2015 | 140 306 € | 1 126 € | 114 729 € | 100 754 € | 13 975 € | 8 889 € | +0,8 % |
| 2014 | 143 690 € | 6 817 € | 112 517 € | 99 629 € | 12 888 € | 17 123 € | +4,7 % |
| 2013 | 157 226 € | 3 119 € | 102 945 € | 92 811 € | 10 134 € | 11 811 € | +2,0 % |
| 2012 | 149 087 € | 26 746 € | 94 367 € | 89 692 € | 5 461 € | 41 266 € | +17,9 % |
Riziko: zaplatí EUFINEX?
Peniaze od štátu: EUFINEX
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EUFINEX
Dátum vzniku EUFINEX je 1. 9. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32975/B
- Nový štatutár: Kim KamenickáKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 149 087 € · majetok 94 367 €
- Nový spoločník: Ing. Ladislav KamenickýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 11 924 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EUFINEX
- faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,
- leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- prieskum trhu,
- reklamná činnosť,
- organizovanie kurzov, školení a seminárov,
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- Výkon činnosti samostatného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
EUFINEX v odvetví pomocné finančné činnosti
EUFINEX je v registri v odvetví Pomocné finančné činnosti (SK NACE 66), činnosť činnosti poisťovacích agentov a maklérov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 288 € (678 závierok), EUFINEX má 11 924 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 340 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EUFINEX 60. z 64.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 521 €, polovica do 53 288 €, tri štvrtiny do 136 767 €; 10 % firiem má viac než 545 553 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 383 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 521 € |
| medián | 53 288 € |
| horný kvartil | 136 767 € |
| 10 % firiem má viac než | 545 553 € |
| EUFINEX | 11 924 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- EUFINEX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EUFINEX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EUFINEX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 11 924 € | 53 288 € |
| 2024 | 14 348 € | 49 243 € |
| 2023 | 18 176 € | 47 189 € |
| 2022 | 23 941 € | 53 724 € |
| 2021 | 33 239 € | 56 747 € |
| 2020 | 42 464 € | 57 386 € |
| 2019 | 54 147 € | 56 413 € |
| 2018 | 66 026 € | 60 834 € |
| 2017 | 76 508 € | 54 998 € |
| 2016 | 80 969 € | 56 531 € |
| 2015 | 140 306 € | 59 393 € |
| 2014 | 143 690 € | — |
| 2013 | 157 226 € | — |
| 2012 | 149 087 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EUFINEX | 11 924 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 98 885 € |
| medián kraja | 85 004 € |
| medián Slovenska | 53 288 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OBfinance s. r. o.Stropkov · tržby 29 283 € (2025)
- GALACTICA s.r.o.Nesvady · tržby 29 157 € (2025)
- FH Finančné služby, s.r.o.Čadca · tržby 28 850 € (2025)
- OKA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 28 630 € (2025)
- R.FIN s.r.o.Žilina · tržby 28 599 € (2025)
- DOMATA, s.r.o.Žilina · tržby 28 227 € (2025)
- FINANCE SERVICES s. r. o.Sečovce · tržby 28 011 € (2025)
- LORANET, s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 27 616 € (2025)
- MariKam s. r. o.Štúrovo · tržby 27 053 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EUFINEX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EUFINEX: Bratislava - Ružinov
EUFINEX sídli na adrese Mierová 176, 821 05 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 927 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 332. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
EUFINEX: IČO, sídlo a základné údaje
EUFINEX s.r.o. (IČO 35898534) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 1. 9. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Kim Kamenická. Za rok 2025 sú v závierke tržby 11 924 € a výsledok hospodárenia −4 104 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti poisťovacích agentov a maklérov (SK NACE 6622) |
| Základné imanie | 33 194 € |
| Vznik | 1. 9. 2004 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pomocné finančné činnosti (SK NACE 66) EUFINEX s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 11 924 €, typická firma odvetvia 53 288 € (medián z 678 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Pomocné finančné činnosti: tržby a mzdy ›Pomocné finančné činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
IXION s. r. o.PoistnaKalkulacka.sk, s.r.o.GALLERY SLOVAKIA, s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 66.22) v okrese Bratislava II
Winners Group, a. s.Swiss Life Select Slovensko, a. s.UniCredit Broker, s. r. o.MPS, s.r.o.Sentia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.