ING&REAL spol. s r.o.
Bratislava - Dúbravka
117 €tržby 2016 ▼ 100 %−18 230 €strata 2016zaniknutá 29. 10. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 29. 10. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 5 380 €, výsledok hospodárenia 18 076 €
- 13 : tržby 136 768 €, výsledok hospodárenia -29 883 €
- 14 : tržby 144 604 €, výsledok hospodárenia 5 861 €
- 15 : tržby 165 506 €, výsledok hospodárenia -84 520 €
- 16 : tržby 117 €, výsledok hospodárenia -18 230 €
ING&REAL spol. s r.o. (IČO 35879483), sídlo Bratislava - mestská časť Dúbravka, je v registri zapísaná od 3. 3. 2004 do 29. 10. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci ING&REAL
osobné náklady v roku 2013 boli 20 987 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 71 % 14 912 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 5 248 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci ING&REAL
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok ING&REAL
Za rok 2016 má ING&REAL v závierke tržby 117 €, o 99,9 % menej než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −18 230 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2015: 165 506 €.
Výkaz ziskov a strát ING&REAL
Najvyššie tržby: rok 2015, 165 506 €. Najnižšie: rok 2016, 117 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 117 € |
| 2015 | 165 506 € |
| 2014 | 144 604 € |
| 2013 | 136 768 € |
| 2012 | 5 380 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −108 696 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −18 230 € |
| 2015 | −84 520 € |
| 2014 | 5 861 € |
| 2013 | −29 883 € |
| 2012 | 18 076 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ING&REAL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −51,1 %, medián odvetvia +2,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ING&REAL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | — | +2,5 % |
| 2015 | −51,1 % | +1,9 % |
| 2014 | +4,1 % | — |
| 2013 | −21,8 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2015 (+14,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2016 | −99,9 % |
| 2015 | +14,5 % |
| 2014 | +5,7 % |
| 2013 | +2 442,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ING&REAL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 234 501 €, vlastné imanie 201 923 € a záväzky 32 578 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 234 501 € | 201 923 € | 32 578 € |
| 2015 | 257 964 € | 220 153 € | 37 811 € |
| 2014 | 457 579 € | 442 532 € | 15 047 € |
| 2013 | 437 543 € | 403 025 € | 34 363 € |
| 2012 | 614 682 € | 611 611 € | 2 916 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ING&REAL (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 117 € | −18 230 € | 234 501 € | 201 923 € | 32 578 € | −16 369 € | −15 581,2 % |
| 2015 | 165 506 € | −84 520 € | 257 964 € | 220 153 € | 37 811 € | −60 994 € | −51,1 % |
| 2014 | 144 604 € | 5 861 € | 457 579 € | 442 532 € | 15 047 € | −17 436 € | +4,1 % |
| 2013 | 136 768 € | −29 883 € | 437 543 € | 403 025 € | 34 363 € | −19 278 € | −21,8 % |
| 2012 | 5 380 € | 18 076 € | 614 682 € | 611 611 € | 2 916 € | 4 630 € | +336,0 % |
Riziko: zaplatí ING&REAL?
Peniaze od štátu: ING&REAL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ING&REAL
Dátum vzniku ING&REAL je 3. 3. 2004. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36442/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 5 380 € · majetok 614 682 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5, posledné tržby 117 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
ING&REAL v odvetví výstavba budov
ING&REAL je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 62 098 € (5 002 závierok), ING&REAL má 117 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 678 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ING&REAL 220. z 219.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 351 €, polovica do 62 098 €, tri štvrtiny do 272 142 €; 10 % firiem má viac než 950 156 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 160 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 351 € |
| medián | 62 098 € |
| horný kvartil | 272 142 € |
| 10 % firiem má viac než | 950 156 € |
| ING&REAL | 117 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ING&REAL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ING&REAL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ING&REAL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 117 € | 62 098 € |
| 2015 | 165 506 € | 61 043 € |
| 2014 | 144 604 € | — |
| 2013 | 136 768 € | — |
| 2012 | 5 380 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| ING&REAL | 117 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 64 793 € |
| medián kraja | 61 490 € |
| medián Slovenska | 62 098 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Realestate PM s. r. o.Žilina · tržby 285 € (2025)
- Céder AH s.r.o.Nitra · tržby 279 € (2025)
- Luvile Garden s. r. o.Žarnovica · tržby 273 € (2025)
- LAPIDARIUS s.r.o.Dobrá Voda · tržby 270 € (2025)
- Vypra plus, spol. s r.o.Trnava · tržby 268 € (2025)
- N3S Company, s.r.o.Záborské · tržby 260 € (2025)
- STREZEN STAV s. r. o.Strečno · tržby 256 € (2025)
- VAVAS Plus s.r.o.Zvolen · tržby 250 € (2025)
- Urban Residence BD4, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ING&REAL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ING&REAL: Bratislava - Dúbravka
ING&REAL sídli na adrese Žatevná 6/3279, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Dúbravka je 8 464 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 221.
Bratislava - Dúbravka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
ING&REAL: IČO, sídlo a základné údaje
ING&REAL spol. s r.o. (IČO 35879483) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Dúbravka, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 3. 3. 2004, zánik je v registri zapísaný ku dňu 29. 10. 2016, po 12 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 117 € a výsledok hospodárenia −18 230 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 41209 |
| Vznik | 3. 3. 2004 |
| Zánik | 29. 10. 2016 |
| Obec | Bratislava - Dúbravka |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy ING&REAL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ING&REAL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ING&REAL
- Tendre89súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy176zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 608 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Dúbravkatypický nepokrytý dopyt 492 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava848 zmlúv za 3 roky · 17 722 609 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.569 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 924 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka
EROPOL s.r.o.HORNEX, a.s.Best_Brands s.r.o.ALAS SLOVAKIA, s.r.o.Todos Bratislava s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Bratislava IV
Varsi s.r.o.Quabus s.r.o.W & Bau s. r. o.NYBRA s.r.o.MHBS tech s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.