VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Koniareň, s.r.o. v likvidácií

Budmerice

3 200 €tržby 2021 ▼ 65 %+133 105 €zisk 2021

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 20. 7. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 200 €tržby 2021 ▼ 65 %
+133 105 €zisk 2021
  1. 12 : tržby 13 369 €, výsledok hospodárenia 704 €
  2. 13 : tržby 19 010 €, výsledok hospodárenia 2 718 €
  3. 14 : tržby 16 311 €, výsledok hospodárenia 535 €
  4. 15 : tržby 14 476 €, výsledok hospodárenia 1 299 €
  5. 16 : tržby 12 810 €, výsledok hospodárenia 686 €
  6. 17 : tržby 11 738 €, výsledok hospodárenia -702 €
  7. 18 : tržby 10 587 €, výsledok hospodárenia -39 €
  8. 19 : tržby 10 040 €, výsledok hospodárenia 471 €
  9. 20 : tržby 9 240 €, výsledok hospodárenia 1 147 €
  10. 21 : tržby 3 200 €, výsledok hospodárenia 133 105 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -151 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 301 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Koniareň, s.r.o. v likvidácií (IČO 35877928), sídlo Budmerice, je v registri zapísaná od 15. 3. 2004 do 20. 7. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Koniareň, s.r.o. v likvidácií

osobné náklady v roku 2013 boli 5 743 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci Koniareň, s.r.o. v likvidácií

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Koniareň, s.r.o. v likvidácií

Za rok 2021 má Koniareň, s.r.o. v likvidácií v závierke tržby 3 200 €, o 65,4 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +133 105 €. Závierky máme za 12 rokov (2012 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2013: 19 010 €.

Tržby 20213 200 €▼ −65,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2021133 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202317 tis. €
Vlastné imanie 202317 tis. €
Záväzky 20230 €0,0 % majetku
Pridaná hodnota 2023−1 199 €
Zisková marža 2021+4 159,5 %medián odvetvia −0,3 %
Súčet výsledkov za 12 rokov138 tis. €2012 až 2023

Výkaz ziskov a strát Koniareň, s.r.o. v likvidácií

Súvaha Koniareň, s.r.o. v likvidácií

Všetky čísla zo závierok Koniareň, s.r.o. v likvidácií (12 rokov)
Čísla zo závierok Koniareň, s.r.o. v likvidácií po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2023—−1 301 €16 625 €16 625 €0 €−1 199 €—
2022—−151 €17 926 €17 926 €0 €−71 €—
20213 200 €133 105 €119 283 €151 733 €−32 450 €1 829 €+4 159,5 %
20209 240 €1 147 €18 919 €18 628 €291 €2 330 €+12,4 %
201910 040 €471 €23 291 €17 481 €5 810 €1 652 €+4,7 %
201810 587 €−39 €20 031 €17 010 €3 021 €716 €−0,4 %
201711 738 €−702 €19 244 €17 049 €2 195 €834 €−6,0 %
201612 810 €686 €20 548 €17 750 €2 798 €2 227 €+5,4 %
201514 476 €1 299 €19 066 €17 064 €2 002 €6 805 €+9,0 %
201416 311 €535 €24 972 €15 765 €9 207 €6 780 €+3,3 %
201319 010 €2 718 €24 799 €15 231 €9 310 €4 583 €+14,3 %
201213 369 €704 €22 943 €12 512 €10 231 €3 115 €+5,3 %

Riziko: zaplatí Koniareň, s.r.o. v likvidácií?

Koniareň, s.r.o. v likvidácií a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Koniareň, s.r.o. v likvidácií v objeme 6 753 € z rokov 2012 až 2018. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Pezinok: 6 619 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv6 753 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201230. 5. 2012

História firmy Koniareň, s.r.o. v likvidácií

Dátum vzniku Koniareň, s.r.o. v likvidácií je 15. 3. 2004. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30896/B
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Pezinok, hodnota zmluvy 6 619 €. Firma vznikla 15. 3. 2004.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 13 369 € · majetok 22 943 €
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 12.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Koniareň, s.r.o. v likvidácií v odvetví ostatné osobné služby

Koniareň, s.r.o. v likvidácií je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96). Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 19 909 € (2 842 závierok), Koniareň, s.r.o. v likvidácií má 3 200 €, čo je 16 % mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 507 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Koniareň, s.r.o. v likvidácií 51. z 60.

V odvetví v okrese Pezinok507aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 842Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia20 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže−0,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Koniareň, s.r.o. v likvidácií, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Pezinok ›

Sídlo Koniareň, s.r.o. v likvidácií: Budmerice

Koniareň, s.r.o. v likvidácií sídli na adrese Holčekova 65, 900 86 Budmerice, okres Pezinok. V obci Budmerice je 448 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 399.

Subjektov v obci Budmerice448aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 399aktívnych
V tom istom odvetví507okres Pezinok

Budmerice: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

Koniareň, s.r.o. v likvidácií: IČO, sídlo a základné údaje

Koniareň, s.r.o. v likvidácií (IČO 35877928) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Budmerice, okres Pezinok. Dátum vzniku je 15. 3. 2004, zánik je v registri zapísaný ku dňu 20. 7. 2023, po 19 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 3 200 € a výsledok hospodárenia +133 105 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 96090
Vznik15. 3. 2004
Zánik20. 7. 2023
ObecBudmerice
OkresOkres Pezinok
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Koniareň, s.r.o. v likvidácií

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Koniareň, s.r.o. v likvidácií

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Koniareň, s.r.o. v likvidácií

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
  • Končiace zmluvy91zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
  • Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Budmericetypický nepokrytý dopyt 192 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Budmerice

MACH HYDINA BUDMERICE, s.r.o.Poľnohospodárske družstvo BudmericeObecné služby Budmerice s. r. o.AGROFARMA BUDMERICE, s.r.o.Ecobiomg, s. r. o.Všetky firmy v obci Budmerice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.09) v okrese Pezinok

Kivo Petfood s.r.o.Brainfarm s. r. o.RoboMedix s.r.o.Familyranch s. r. o.eMZe group s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk