VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Zemegula, s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Reštauračné činnosti

2 757 601 €tržby 2025 ▲ 4 %+35 593 €zisk 2025

aktívna 23 rokov47 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 757 601 €tržby 2025 ▲ 4 %
+35 593 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 928 815 €, výsledok hospodárenia 12 751 €
  2. 13 : tržby 583 686 €, výsledok hospodárenia -4 945 €
  3. 14 : tržby 871 096 €, výsledok hospodárenia 2 017 €
  4. 15 : tržby 1 541 202 €, výsledok hospodárenia 1 927 €
  5. 16 : tržby 1 388 153 €, výsledok hospodárenia 13 737 €
  6. 17 : tržby 1 011 371 €, výsledok hospodárenia 7 607 €
  7. 18 : tržby 1 136 438 €, výsledok hospodárenia -242 354 €
  8. 19 : tržby 1 499 717 €, výsledok hospodárenia 860 €
  9. 20 : tržby 631 878 €, výsledok hospodárenia -52 859 €
  10. 21 : tržby 863 709 €, výsledok hospodárenia 128 500 €
  11. 22 : tržby 2 558 439 €, výsledok hospodárenia 112 841 €
  12. 23 : tržby 2 745 149 €, výsledok hospodárenia 138 029 €
  13. 24 : tržby 2 644 693 €, výsledok hospodárenia 98 011 €
  14. 25 : tržby 2 757 601 €, výsledok hospodárenia 35 593 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Zemegula, s.r.o. (IČO 35865393) mala v roku 2025 tržby 2 757 601 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Zemegula

V roku 2025 mala Zemegula priemerne 47 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 526 562 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 685 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava I bola v roku 2025 1 625 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Zemegula

Podľa Registra právnických osôb koná za Zemegula 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník Zemegula

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Zemegula
Podiely spoločníkov na vkladoch Zemegula Daniel Čečetka 100,0 %. Spolu 6 640 €. Daniel Čečetka: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Daniel Čečetka100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Daniel Čečetkaod 9. 10. 2012 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Zemegula

Za rok 2025 má Zemegula v závierke tržby 2 757 601 €, o 4,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +35 593 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 2 757 601 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 9 602 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20252,76 mil. €▲ +4,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202536 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20252,14 mil. €
Vlastné imanie 2025468 tis. €
Záväzky 20251,67 mil. €78,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025641 tis. €
Zisková marža 2025+1,3 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 14 rokov252 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov9 602 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Zemegula

Súvaha Zemegula

Všetky čísla zo závierok Zemegula (14 rokov)
Čísla zo závierok Zemegula po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 757 601 €35 593 €2 140 736 €468 277 €1 672 459 €641 089 €+1,3 %
20242 644 693 €98 011 €1 058 437 €432 684 €625 753 €652 513 €+3,7 %
20232 745 149 €138 029 €1 300 315 €334 676 €648 639 €646 959 €+5,0 %
20222 558 439 €112 841 €861 005 €196 647 €347 358 €812 358 €+4,4 %
2021863 709 €128 500 €556 092 €83 805 €472 287 €257 427 €+14,9 %
2020631 878 €−52 859 €686 510 €−44 695 €731 205 €136 410 €−8,4 %
20191 499 717 €860 €897 080 €8 164 €888 916 €419 374 €+0,1 %
20181 136 438 €−242 354 €778 130 €−71 259 €849 389 €132 607 €−21,3 %
20171 011 371 €7 607 €1 929 857 €171 095 €1 758 762 €−156 187 €+0,8 %
20161 388 153 €13 737 €1 087 600 €163 489 €924 111 €350 659 €+1,0 %
20151 541 202 €1 927 €1 219 006 €149 752 €1 069 254 €334 356 €+0,1 %
2014871 096 €2 017 €1 507 794 €147 825 €1 359 969 €−48 972 €+0,2 %
2013583 686 €−4 945 €818 141 €146 083 €672 058 €−288 920 €−0,8 %
2012928 815 €12 751 €1 289 589 €−129 585 €1 419 174 €176 343 €+1,4 %

Riziko: zaplatí Zemegula?

Zemegula a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 11 zmlúv s dodávateľom Zemegula v objeme 111 455 € z rokov 2014 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Slovenské národné divadlo: 93 720 € v 4 zmluvách.

Zmluvy so štátom11Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv111 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20148. 11. 2014

História firmy Zemegula

Dátum vzniku Zemegula je 10. 9. 2003, teda pred 23 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/29611/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021745088
  3. Nový spoločník: Daniel ČečetkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 928 815 € · majetok 1 289 589 €
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Vysoká škola múzických umení, hodnota zmluvy 1 000 €. Firma vznikla 10. 9. 2003.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 757 601 €.
  7. Najväčšia verejná zmluva: 93 720 €Objednávateľ Slovenské národné divadlo. Rámcová dohoda o zabezpečení cateringových služieb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Zemegula

  • reklamná, propagačná a inzertná činnosť,
  • public relations,
  • sprostredkovanie obchodu, výroby a reklamy,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • prenájom nehnuteľnosti s poskytovaním doplnkových služieb,
  • obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností,
  • organizovanie seminárov a školení,
  • organizovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných a športových podujatí,
  • administratívne práce,
  • vedenie účtovníctva,
  • prieskum trhu,
  • faktoring a forfaiting,
  • čistiace a upratovacie práce,
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,
  • predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a nápojov na priamu konzumáciu,
  • pohostinská činnosť bez ubytovacích zariadení,
  • prenájom motorových vozidiel,
  • producentská činnosť v oblasti videotvorby,
  • technické služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov (zvuk, strih, dabing, titulkovanie, špeciálne efekty, kolorovanie),
  • výroba audiovizuálnych záznamov,
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,
  • automatizované spracovanie údajov,
  • činnosť v oblasti informačných technológií v rozsahu voľnej živnosti,
  • poradenská činnosť v rozsahu predmetu podnikania,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Zemegula v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Zemegula je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), Zemegula má 2 757 601 €, čo je 35-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 820 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Zemegula 16. z 421.

V odvetví v okrese Bratislava I820aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 740Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Zemegula, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava I ›

Sídlo Zemegula: Bratislava - Staré Mesto

Zemegula sídli na adrese Sládkovičova 4, 811 06 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 972 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 857. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 972aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 857aktívnych
V tom istom odvetví820okres Bratislava I
Na tej istej adrese15aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Zemegula: IČO, sídlo a základné údaje

Zemegula, s.r.o. (IČO 35865393) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 10. 9. 2003, na trhu je 23 rokov a štatutárom je Daniel Čečetka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 757 601 € a výsledok hospodárenia +35 593 €, počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie6 640 €
Vznik10. 9. 2003
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov9 602 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Zemegula, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 757 601 €, typická firma odvetvia 78 685 €, čo je 35-násobok mediánu (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Zemegula

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Zemegula

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Zemegula

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Renesans, a.s.STORM PROMOTION, spol. s r.o.StarTrek s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Bratislava I

RESTON s.r.o.RAW FOOD s.r.o.RKI, spol. s r. o.Dejzy s.r.o.ALDENTE s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk