VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

JAMAS, spol. s r.o.

Bratislava - Nové Mesto

16 035 €tržby 2020 ▲ 0 %−12 118 €strata 2020

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 20. 4. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

16 035 €tržby 2020 ▲ 0 %
−12 118 €strata 2020
  1. 12 : tržby 88 537 €, výsledok hospodárenia -50 109 €
  2. 13 : tržby 89 324 €, výsledok hospodárenia -43 914 €
  3. 14 : tržby 72 827 €, výsledok hospodárenia -48 180 €
  4. 15 : tržby 54 563 €, výsledok hospodárenia -54 551 €
  5. 16 : tržby 38 211 €, výsledok hospodárenia -39 299 €
  6. 17 : tržby 41 897 €, výsledok hospodárenia -24 741 €
  7. 18 : tržby 23 044 €, výsledok hospodárenia -10 571 €
  8. 19 : tržby 16 025 €, výsledok hospodárenia -4 825 €
  9. 20 : tržby 16 035 €, výsledok hospodárenia -12 118 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

JAMAS, spol. s r.o. (IČO 35850256), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 14. 1. 2003 do 20. 4. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci JAMAS

osobné náklady v roku 2020 boli 9 457 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci JAMAS

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok JAMAS

Za rok 2020 má JAMAS v závierke tržby 16 035 €, o 0,1 % viac než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −12 118 €. Závierky máme za 9 rokov (2012 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2013: 89 324 €.

Tržby 202016 tis. €▲ +0,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2020−12 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20207 040 €
Vlastné imanie 2020−468 tis. €
Záväzky 2020475 tis. €6 748,6 % majetku
Pridaná hodnota 2020−2 661 €
Zisková marža 2020−75,6 %medián odvetvia −4,3 %
Súčet výsledkov za 9 rokov−288 tis. €2012 až 2020

Výkaz ziskov a strát JAMAS

Súvaha JAMAS

Všetky čísla zo závierok JAMAS (9 rokov)
Čísla zo závierok JAMAS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202016 035 €−12 118 €7 040 €−468 063 €475 103 €−2 661 €−75,6 %
201916 025 €−4 825 €15 647 €−455 987 €471 634 €3 958 €−30,1 %
201823 044 €−10 571 €17 094 €−451 199 €468 293 €461 €−45,9 %
201741 897 €−24 741 €8 636 €−440 739 €449 375 €−12 842 €−59,1 %
201638 211 €−39 299 €26 411 €−415 998 €442 409 €−12 269 €−102,8 %
201554 563 €−54 551 €17 745 €−376 697 €394 442 €−23 703 €−100,0 %
201472 827 €−48 180 €12 839 €−322 147 €334 986 €−12 096 €−66,2 %
201389 324 €−43 914 €31 925 €−273 967 €305 892 €−3 083 €−49,2 %
201288 537 €−50 109 €16 103 €−230 053 €246 156 €1 047 €−56,6 %

Riziko: zaplatí JAMAS?

Peniaze od štátu: JAMAS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy JAMAS

Dátum vzniku JAMAS je 14. 1. 2003. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28024/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 88 537 € · majetok 16 103 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 9, posledné tržby 16 035 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

JAMAS v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

JAMAS je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 47 424 € (5 974 závierok), JAMAS má 16 035 €, čo je 34 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 006 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JAMAS 365. z 452.

V odvetví v okrese Bratislava III1 006aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 974Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže−4,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JAMAS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava III ›

Sídlo JAMAS: Bratislava - Nové Mesto

JAMAS sídli na adrese Tylova 2, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 968aktívnych
V tom istom odvetví1 006okres Bratislava III
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

JAMAS: IČO, sídlo a základné údaje

JAMAS, spol. s r.o. (IČO 35850256) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 14. 1. 2003, zánik je v registri zapísaný ku dňu 20. 4. 2024, po 21 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 16 035 € a výsledok hospodárenia −12 118 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 56109
Vznik14. 1. 2003
Zánik20. 4. 2024
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy JAMAS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu JAMAS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu JAMAS

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy104zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Bratislava III

BEVANDA s. r. o.Bratislavský Meštiansky Pivovar s. r. o.DaRya, s.r.o.PINO group s.r.o.Food Project s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk