VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

HARD2000, s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy

132 755 €tržby 2025 ▼ 1 %+44 510 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

132 755 €tržby 2025 ▼ 1 %
+44 510 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 119 469 €, výsledok hospodárenia 20 298 €
  2. 14 : tržby 153 604 €, výsledok hospodárenia 27 329 €
  3. 15 : tržby 149 422 €, výsledok hospodárenia 26 959 €
  4. 16 : tržby 99 332 €, výsledok hospodárenia 16 116 €
  5. 17 : tržby 100 832 €, výsledok hospodárenia 22 040 €
  6. 18 : tržby 101 324 €, výsledok hospodárenia 24 326 €
  7. 19 : tržby 100 149 €, výsledok hospodárenia 22 148 €
  8. 20 : tržby 101 535 €, výsledok hospodárenia 19 928 €
  9. 21 : tržby 102 154 €, výsledok hospodárenia 25 298 €
  10. 22 : tržby 114 995 €, výsledok hospodárenia 29 068 €
  11. 23 : tržby 133 230 €, výsledok hospodárenia 35 397 €
  12. 24 : tržby 134 135 €, výsledok hospodárenia 50 870 €
  13. 25 : tržby 132 755 €, výsledok hospodárenia 44 510 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

HARD2000, s.r.o. (IČO 35764953) mala v roku 2025 tržby 132 755 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci HARD2000

V roku 2025 mala HARD2000 priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 17 269 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konatelia HARD2000

Podľa Registra právnických osôb konajú za HARD2000 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločníci HARD2000

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch HARD2000
Podiely spoločníkov na vkladoch HARD2000 Mgr. Katarína Maťaščíková 50,0 %, Daniela Uhereková 25,0 %, Peter Uherek 25,0 %. Spolu 6 640 €. Mgr. Katarína Maťaščíková: 3 320 €, 50,0 %Daniela Uhereková: 1 660 €, 25,0 %Peter Uherek: 1 660 €, 25,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Mgr. Katarína Maťaščíková50,0 %
  • Daniela Uhereková25,0 %
  • Peter Uherek25,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Katarína Maťaščíkováod 3. 10. 2012 3 320 €50,0 %
Daniela Uherekováod 8. 8. 2026 1 660 €25,0 %
Peter Uherekod 8. 8. 2026 1 660 €25,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok HARD2000

Za rok 2025 má HARD2000 v závierke tržby 132 755 €, o 1,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +44 510 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 153 604 €.

Tržby 2025133 tis. €▼ −1,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202545 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025222 tis. €
Vlastné imanie 2025206 tis. €
Záväzky 202516 tis. €7,1 % majetku
Pridaná hodnota 202576 tis. €
Zisková marža 2025+33,5 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 13 rokov364 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát HARD2000

Súvaha HARD2000

Všetky čísla zo závierok HARD2000 (13 rokov)
Čísla zo závierok HARD2000 po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025132 755 €44 510 €221 959 €206 176 €15 783 €76 102 €+33,5 %
2024134 135 €50 870 €208 283 €194 536 €13 747 €84 538 €+37,9 %
2023133 230 €35 397 €190 677 €179 063 €11 614 €74 643 €+26,6 %
2022114 995 €29 068 €185 250 €172 733 €12 517 €61 970 €+25,3 %
2021102 154 €25 298 €198 081 €188 891 €9 190 €51 796 €+24,8 %
2020101 535 €19 928 €221 135 €207 782 €13 353 €53 433 €+19,6 %
2019100 149 €22 148 €217 160 €212 180 €4 980 €60 752 €+22,1 %
2018101 324 €24 326 €204 763 €190 032 €14 731 €56 445 €+24,0 %
2017100 832 €22 040 €177 667 €165 706 €11 961 €50 287 €+21,9 %
201699 332 €16 116 €160 402 €143 665 €16 737 €49 225 €+16,2 %
2015149 422 €26 959 €135 107 €127 548 €7 559 €56 490 €+18,0 %
2014153 604 €27 329 €127 340 €100 589 €26 751 €55 335 €+17,8 %
2013119 469 €20 298 €92 889 €73 260 €19 629 €41 447 €+17,0 %

Riziko: zaplatí HARD2000?

Peniaze od štátu: HARD2000

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy HARD2000

Dátum vzniku HARD2000 je 29. 4. 1999, teda pred 27 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/18911/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020243962
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 119 469 € · majetok 92 889 €
  4. Nový spoločník: Mgr. Katarína MaťaščíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Nový štatutár: Katarína MaťaščíkováKonateľ
  6. Nový štatutár: Daniela UherekováKonateľ
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 132 755 €.
  8. Nový spoločník: Peter UherekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  9. Nový spoločník: Daniela UherekováSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti HARD2000

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/,
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/,
  • sprostredkovateľská činnosť,
  • automatizované spracovanie dát,
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,
  • správa nehnuteľností - obstarávanie služieb spojené s prevádzkou nehnuteľností,
  • upratovacie a čistiace práce okrem deratizácie, dezinfekcie a dezinsekcie,
  • montáž a opravy kancelárskej a reprodukčnej techniky,
  • výroba, inštalácia, opravy elektrických strojov a prístrojov,
  • výroba, montáž a opravy zariadení spotrebnej elektroniky,
  • montáž a opravy meracej a regulačnej techniky,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

HARD2000 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

HARD2000 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), HARD2000 má 132 755 €, čo je 2,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 949 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HARD2000 511. z 1 728.

V odvetví v okrese Bratislava II2 949aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 659Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HARD2000, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava II ›

Sídlo HARD2000: Bratislava - Ružinov

HARD2000 sídli na adrese Bulharská 1743/70, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 865 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 94 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 865aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 356aktívnych
V tom istom odvetví2 949okres Bratislava II
Na tej istej adrese94aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

HARD2000: IČO, sídlo a základné údaje

HARD2000, s.r.o. (IČO 35764953) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 29. 4. 1999, na trhu je 27 rokov a štatutármi sú Daniela Uhereková a Katarína Maťaščíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 132 755 € a výsledok hospodárenia +44 510 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832)
Základné imanie6 640 €
Vznik29. 4. 1999
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) HARD2000, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 132 755 €, typická firma odvetvia 45 458 €, čo je 2,9-násobok mediánu (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy HARD2000

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HARD2000

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu HARD2000

  • Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy437zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SOFT 2000 s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Bratislava II

CBRE Global Workplace Solutions s. r. o.HB Reavis Investments Slovakia s. r. o.GALVÁNIHO 4, s.r.o.RAS Immobilien SK s. r. o.Global Facility a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk