S.S.N., s. r. o.
Ivanka pri Dunaji · Iná tlač
44 213 €tržby 2025 ▼ 46 %−17 194 €strata 2025aktívna 30 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 8 027 €, výsledok hospodárenia 3 065 €
- 15 : tržby 30 608 €, výsledok hospodárenia 7 700 €
- 16 : tržby 55 928 €, výsledok hospodárenia 7 605 €
- 17 : tržby 129 911 €, výsledok hospodárenia 29 164 €
- 18 : tržby 106 015 €, výsledok hospodárenia 4 433 €
- 19 : tržby 151 276 €, výsledok hospodárenia -11 883 €
- 20 : tržby 110 416 €, výsledok hospodárenia -36 153 €
- 21 : tržby 168 763 €, výsledok hospodárenia 1 052 €
- 22 : tržby 159 672 €, výsledok hospodárenia -3 155 €
- 23 : tržby 64 662 €, výsledok hospodárenia -337 €
- 24 : tržby 82 040 €, výsledok hospodárenia -2 032 €
- 25 : tržby 44 213 €, výsledok hospodárenia -17 194 €
S.S.N., s. r. o. (IČO 35685778) mala v roku 2025 tržby 44 213 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci S.S.N.
V roku 2025 mala S.S.N. priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 8 034 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 8 034 € | — |
| 2024 | — | 6 952 € | 5 053 € |
| 2023 | — | 6 831 € | — |
| 2022 | — | 6 539 € | — |
| 2021 | — | 14 995 € | — |
| 2020 | — | 29 184 € | — |
| 2019 | — | 11 093 € | — |
| 2018 | — | 10 619 € | — |
| 2017 | — | 5 981 € | — |
| 2016 | — | 3 290 € | — |
| 2015 | — | 2 548 € | — |
| 2014 | — | 1 571 € | 1 155 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ S.S.N.
Podľa Registra právnických osôb koná za S.S.N. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Spoločník S.S.N.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Alena Nagyová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Alena Nagyováod 8. 5. 2025 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok S.S.N.
Za rok 2025 má S.S.N. v závierke tržby 44 213 €, o 46,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −17 194 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 168 763 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát S.S.N.
Najvyššie tržby: rok 2021, 168 763 €. Najnižšie: rok 2014, 8 027 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 44 213 € |
| 2024 | 82 040 € |
| 2023 | 64 662 € |
| 2022 | 159 672 € |
| 2021 | 168 763 € |
| 2020 | 110 416 € |
| 2019 | 151 276 € |
| 2018 | 106 015 € |
| 2017 | 129 911 € |
| 2016 | 55 928 € |
| 2015 | 30 608 € |
| 2014 | 8 027 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 6 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −17 735 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −17 194 € |
| 2024 | −2 032 € |
| 2023 | −337 € |
| 2022 | −3 155 € |
| 2021 | 1 052 € |
| 2020 | −36 153 € |
| 2019 | −11 883 € |
| 2018 | 4 433 € |
| 2017 | 29 164 € |
| 2016 | 7 605 € |
| 2015 | 7 700 € |
| 2014 | 3 065 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- S.S.N.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −38,9 %, medián odvetvia +5,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | S.S.N. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −38,9 % | +5,7 % |
| 2024 | −2,5 % | +3,8 % |
| 2023 | −0,5 % | +3,5 % |
| 2022 | −2,0 % | +2,8 % |
| 2021 | +0,6 % | +3,4 % |
| 2020 | −32,7 % | +2,8 % |
| 2019 | −7,9 % | +2,6 % |
| 2018 | +4,2 % | +3,0 % |
| 2017 | +22,4 % | +4,1 % |
| 2016 | +13,6 % | +3,3 % |
| 2015 | +25,2 % | +4,0 % |
| 2014 | +38,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 11 rokov, najviac v roku 2015 (+281,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −46,1 % |
| 2024 | +26,9 % |
| 2023 | −59,5 % |
| 2022 | −5,4 % |
| 2021 | +52,8 % |
| 2020 | −27,0 % |
| 2019 | +42,7 % |
| 2018 | −18,4 % |
| 2017 | +132,3 % |
| 2016 | +82,7 % |
| 2015 | +281,3 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha S.S.N.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 60 837 €, vlastné imanie 2 462 € a záväzky 58 375 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 60 837 € | 2 462 € | 58 375 € |
| 2024 | 57 171 € | 12 458 € | 44 713 € |
| 2023 | 59 569 € | 14 490 € | 45 079 € |
| 2022 | 48 602 € | 12 326 € | 36 276 € |
| 2021 | 53 673 € | 15 481 € | 38 192 € |
| 2020 | 78 998 € | 14 429 € | 64 569 € |
| 2019 | 125 805 € | 50 582 € | 75 223 € |
| 2018 | 112 655 € | 62 465 € | 50 190 € |
| 2017 | 108 017 € | 58 033 € | 49 984 € |
| 2016 | 51 670 € | 28 869 € | 22 801 € |
| 2015 | 31 933 € | 21 265 € | 10 668 € |
| 2014 | 12 531 € | 3 065 € | 2 566 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok S.S.N. (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 213 € | −17 194 € | 60 837 € | 2 462 € | 58 375 € | −842 € | −38,9 % |
| 2024 | 82 040 € | −2 032 € | 57 171 € | 12 458 € | 44 713 € | 7 938 € | −2,5 % |
| 2023 | 64 662 € | −337 € | 59 569 € | 14 490 € | 45 079 € | 9 402 € | −0,5 % |
| 2022 | 159 672 € | −3 155 € | 48 602 € | 12 326 € | 36 276 € | 18 264 € | −2,0 % |
| 2021 | 168 763 € | 1 052 € | 53 673 € | 15 481 € | 38 192 € | 25 204 € | +0,6 % |
| 2020 | 110 416 € | −36 153 € | 78 998 € | 14 429 € | 64 569 € | 14 704 € | −32,7 % |
| 2019 | 151 276 € | −11 883 € | 125 805 € | 50 582 € | 75 223 € | 24 951 € | −7,9 % |
| 2018 | 106 015 € | 4 433 € | 112 655 € | 62 465 € | 50 190 € | 29 266 € | +4,2 % |
| 2017 | 129 911 € | 29 164 € | 108 017 € | 58 033 € | 49 984 € | 56 011 € | +22,4 % |
| 2016 | 55 928 € | 7 605 € | 51 670 € | 28 869 € | 22 801 € | 17 486 € | +13,6 % |
| 2015 | 30 608 € | 7 700 € | 31 933 € | 21 265 € | 10 668 € | 17 332 € | +25,2 % |
| 2014 | 8 027 € | 3 065 € | 12 531 € | 3 065 € | 2 566 € | 6 145 € | +38,2 % |
Riziko: zaplatí S.S.N.?
Peniaze od štátu: S.S.N.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy S.S.N.
Dátum vzniku S.S.N. je 12. 3. 1996, teda pred 30 rokmi. Skoršie obchodné mená: RD ŠTÚDIO, s.r.o., Print Studio s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/10578/B
- Zmena obchodného menaPredtým RD ŠTÚDIO, s.r.o., odvtedy Print Studio s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 8 027 € · majetok 12 531 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020339585
- Nový štatutár: Alena NagyováKonateľ
- Nový spoločník: Alena NagyováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým Print Studio s.r.o., odvtedy S.S.N., s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 44 213 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti S.S.N.
- polygrafická, reprodukčná a tlačová výroba /kníhtlač, kameňotlač, sieťotlač, gumotlač, chemigrafia, stereotypia, galvanoplastika, ofsetová tlač/ vrátane vyhotovovania tlačových nosičov,
- sprostredkovateľská a obstarávateľská činnosť v polygrafií,
- poradenská činnosť v polygrafií,
- vydavateľská činnosť neperiodických publikácií a merkantilu,
- reklamná činnosť,
- kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,
- kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- servisná a opravárenská činnosť v oblasti polygrafie /s výnimkou zásahu do elektrických zariadení,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
- skladovanie,
- Baliace činnosti, manipulácia s tovarom,
- administratívne služby,
- prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- čistiace a upratovacie služby,
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Prenájom hnuteľných vecí
- Pomocné činnosti v doprave
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
S.S.N. v odvetví tlač a reprodukcia záznamov
S.S.N. je v registri v odvetví Tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18), činnosť iná tlač. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 268 € (883 závierok), S.S.N. má 44 213 €, čo je 86 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 53 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je S.S.N. 9. z 29.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 215 €, polovica do 51 268 €, tri štvrtiny do 186 542 €; 10 % firiem má viac než 709 690 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 148 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 215 € |
| medián | 51 268 € |
| horný kvartil | 186 542 € |
| 10 % firiem má viac než | 709 690 € |
| S.S.N. | 44 213 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- S.S.N.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby S.S.N. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | S.S.N. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 44 213 € | 51 268 € |
| 2024 | 82 040 € | 48 000 € |
| 2023 | 64 662 € | 48 027 € |
| 2022 | 159 672 € | 46 348 € |
| 2021 | 168 763 € | 47 251 € |
| 2020 | 110 416 € | 40 703 € |
| 2019 | 151 276 € | 46 198 € |
| 2018 | 106 015 € | 43 379 € |
| 2017 | 129 911 € | 39 963 € |
| 2016 | 55 928 € | 40 996 € |
| 2015 | 30 608 € | 45 014 € |
| 2014 | 8 027 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| S.S.N. | 44 213 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 31 657 € |
| medián kraja | 48 943 € |
| medián Slovenska | 51 268 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OFPRINT JH s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 103 662 € (2025)
- Heddy Keddy Services s.r.o.Fintice · tržby 103 589 € (2025)
- Elist s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 103 307 € (2025)
- INVE GROUP s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 102 547 € (2013)
- LIPA s.r.o.Michalovce · tržby 102 179 € (2025)
- CART PRINT, s.r.o.Nitra · tržby 101 173 € (2025)
- AM Solution, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 101 041 € (2024)
- Tlačiareň Akcent s.r.o.Šenkvice · tržby 100 339 € (2025)
- Yoginess s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 99 700 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb S.S.N., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo S.S.N.: Ivanka pri Dunaji
S.S.N. sídli na adrese Ivanka pri Dunaji súp. č. 2768, 900 28 Ivanka pri Dunaji, okres Senec. V obci Ivanka pri Dunaji je 1 672 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 588.
Ivanka pri Dunaji: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
S.S.N.: IČO, sídlo a základné údaje
S.S.N., s. r. o. (IČO 35685778) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji, okres Senec. Dátum vzniku je 12. 3. 1996, na trhu je 30 rokov a štatutárom je Alena Nagyová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 44 213 € a výsledok hospodárenia −17 194 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Iná tlač (SK NACE 1812) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 12. 3. 1996 |
| Skoršie názvy | RD ŠTÚDIO, s.r.o. Print Studio s.r.o. |
| Obec | Ivanka pri Dunaji |
| Okres | Okres Senec |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18) S.S.N., s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 44 213 €, typická firma odvetvia 51 268 € (medián z 883 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Tlač a reprodukcia záznamov: tržby a mzdy ›Tlač a reprodukcia záznamov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Ivanka pri Dunaji
METRO Cash & Carry SR s. r. o.Slovak Parcel Service s.r.o.Express One Slovakia s.r.o.TRANSTRADE s.r.o.MSD Company, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Ivanka pri Dunaji ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 18.12) v okrese Senec
Color Pack Sk, s. r. o.BELICA PRINT s.r.o.Stickers s. r. o.Pedant, s. r. o.BitVision s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.