Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa
Paňa · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
5 262 €tržby 2025 ▲ 943 %+675 €zisk 2025aktívna 53 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 31. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 480 €, výsledok hospodárenia 119 €
- 23 : tržby 770 €, výsledok hospodárenia -17 €
- 24 : tržby 504 €, výsledok hospodárenia 143 €
- 25 : tržby 5 262 €, výsledok hospodárenia 675 €
Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa (IČO 35593296) mala v roku 2025 tržby 5 262 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa
Podľa Registra právnických osôb koná za Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa
Za rok 2025 má Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa v závierke tržby 5 262 €, o 943,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +675 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 5 262 €.
Výkaz ziskov a strát Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa
Najvyššie tržby: rok 2025, 5 262 €. Najnižšie: rok 2022, 480 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 5 262 € |
| 2024 | 504 € |
| 2023 | 770 € |
| 2022 | 480 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 920 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 675 € |
| 2024 | 143 € |
| 2023 | −17 € |
| 2022 | 119 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +12,8 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +12,8 % | +4,6 % |
| 2024 | +28,4 % | +4,7 % |
| 2023 | −2,3 % | +4,1 % |
| 2022 | +24,8 % | +4,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 544 €, vlastné imanie 4 544 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 4 544 € | 4 544 € |
| 2024 | 607 € | 607 € |
| 2023 | 464 € | 464 € |
| 2022 | 481 € | 481 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 262 € | 675 € | 4 544 € | 4 544 € | — | — | +12,8 % |
| 2024 | 504 € | 143 € | 607 € | 607 € | — | — | +28,4 % |
| 2023 | 770 € | −17 € | 464 € | 464 € | — | — | −2,3 % |
| 2022 | 480 € | 119 € | 481 € | 481 € | — | — | +24,8 % |
Riziko: zaplatí Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa?
Peniaze od štátu: Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa
Dátum vzniku Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa je 15. 3. 1973, teda pred 53 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiPoľovnícka organizácia · 1582/CRPO
- Nový štatutár: Igor TaldíkPredseda
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 480 € · majetok 481 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 5 262 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa
- Činnosti záujmových organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.
Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa v odvetví členské organizácie
Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa má 5 262 €, čo je 53 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 2 176 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa 223. z 364.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa | 5 262 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 5 262 € | 9 948 € |
| 2024 | 504 € | 8 863 € |
| 2023 | 770 € | 8 800 € |
| 2022 | 480 € | 8 098 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa | 5 262 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 8 972 € |
| medián kraja | 8 023 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Občianske združenie za zachovanie ľudových tradícií Horného PovažiaPovažská Bystrica · tržby 12 753 € (2025)
- Centrum antropologických výskumovVeľký Šariš · tržby 12 750 € (2025)
- Poľovnícke združenie RáztokaDivinka · tržby 12 749 € (2025)
- Združenie zdravotne postihnutých BučanyBučany · tržby 12 746 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Dolný MoštenecPovažská Bystrica · tržby 12 745 € (2025)
- Študentský parlament elektrotechnikov a informatikov STUBratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 12 742 € (2025)
- LABRA TEAMHriňová · tržby 12 740 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Horné OtrokovceHorné Otrokovce · tržby 12 734 € (2024)
- Spolok výtvarníkov SlovenskaBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 12 727 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa: Paňa
Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa sídli na adrese Paňa 61, 951 05 Paňa, okres Nitra. V obci Paňa je 69 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 545.
Paňa: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa: IČO, sídlo a základné údaje
Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa (IČO 35593296) je poľovnícka organizácia so sídlom v obci Paňa, okres Nitra. Dátum vzniku je 15. 3. 1973, na trhu je 53 rokov a štatutárom je Igor Taldík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 262 € a výsledok hospodárenia +675 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Poľovnícka organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 15. 3. 1973 |
| Obec | Paňa |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 16 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Slovenský poľovnícky zväz, poľovnícke združenie Paňa má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 262 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Paňa
Laser-Garage s. r. o.VIRE, s.r.o.Služby Paňa s.r.o.BUILD-COST s. r. o.Energy Company s. r. o.Všetky firmy v obci Paňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Nitra
Ponitrianske združenie obcí pre separovaný…SPOLOČNOSŤ HELENY MADARIOVEJSpoločnosť Zlatý vekEuropean Alliance for Innovation n.o.Intercultura Slovakia
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.