Júlia Nováková JUNO
Zaniknutý 1. 11. 2022 · Rimavská Sobota · podnikal 1998 až 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 11. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
Dá sa mu veriť?
- Živnosť zanikla 1. 11. 2022
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
Júlia Nováková JUNO: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 10 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Júlia Nováková JUNO (IČO 34853961), sídlo Rimavská Sobota, je v registri zapísaný od 1. 8. 1998 do 1. 11. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Financie a závierky Júlia Nováková JUNO
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Júlia Nováková JUNO?
Júlia Nováková JUNO a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Júlia Nováková JUNO z roku 2013.
História Júlia Nováková JUNO
Dátum vzniku Júlia Nováková JUNO je 1. 8. 1998.
- Začiatok podnikania101 · 609-7146
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota. Firma vznikla 20. 7. 1998.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Júlia Nováková JUNO v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
Júlia Nováková JUNO je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56). V okrese Rimavská Sobota je v tomto odvetví 180 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Rimavská Sobota
Júlia Nováková JUNO má miesto podnikania v obci Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. V obci Rimavská Sobota je 3 198 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 112.
Rimavská Sobota: obyvatelia a dáta ›Okres Rimavská Sobota ›Adresár firiem v okrese Rimavská Sobota ›
Júlia Nováková JUNO: IČO, sídlo a základné údaje
Júlia Nováková JUNO (IČO 34853961) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. Dátum vzniku je 1. 8. 1998, zánik je v registri zapísaný ku dňu 1. 11. 2022, po 24 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | fyzická osoba, podnikateľ |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 56109 |
| Vznik | 1. 8. 1998 |
| Zánik | 1. 11. 2022 |
| Obec | Rimavská Sobota |
| Okres | Okres Rimavská Sobota |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Júlia Nováková JUNO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Júlia Nováková JUNO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Júlia Nováková JUNO
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 210 tis. €
- Granty a dotácie35výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy105zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 33 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Rimavská Sobotatypický nepokrytý dopyt 1,4 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava999 zmlúv za 3 roky · 13 585 144 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.249 zmlúv za 3 roky · 404 471 € · naposledy 9. 10. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 332 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Rimavská Sobota
TAURIS, a.s.CONTINENTAL TOBACCO SLOVAKIA s. r. o.Gemer Pannónia, s.r.o.TE Connectivity Slovakia s.r.o.YURA ELTEC Corporation Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Rimavská Sobota ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Rimavská Sobota
TOGIM, s.r.o.AALL IN, s.r.o.BVP Slovakia, s.r.o.MABATA s.r.o.Habba s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.