VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PISECO, s.r.o. "v likvidácii"

Nové Zámky

6 582 €tržby 2019 ▼ 50 %−207 €strata 2019

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 25. 6. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

6 582 €tržby 2019 ▼ 50 %
−207 €strata 2019
  1. 12 : tržby 38 812 €, výsledok hospodárenia -12 401 €
  2. 13 : tržby 49 014 €, výsledok hospodárenia -5 814 €
  3. 14 : tržby 31 367 €, výsledok hospodárenia -9 877 €
  4. 15 : tržby 29 524 €, výsledok hospodárenia -9 695 €
  5. 16 : tržby 38 863 €, výsledok hospodárenia -60 206 €
  6. 17 : tržby 25 035 €, výsledok hospodárenia -22 038 €
  7. 18 : tržby 13 121 €, výsledok hospodárenia 239 €
  8. 19 : tržby 6 582 €, výsledok hospodárenia -207 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 312 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 121 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -646 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -497 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PISECO, s.r.o. "v likvidácii" (IČO 34127585), sídlo Nové Zámky, je v registri zapísaná od 18. 9. 1995 do 25. 6. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci PISECO, s.r.o. "v likvidácii"

osobné náklady v roku 2021 boli 43 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci PISECO, s.r.o. "v likvidácii"

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok PISECO, s.r.o. "v likvidácii"

Za rok 2019 má PISECO, s.r.o. "v likvidácii" v závierke tržby 6 582 €, o 49,8 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −207 €. Závierky máme za 12 rokov (2012 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2013: 49 014 €.

Tržby 20196 582 €▼ −49,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2019−207 €strata
Majetok (aktíva) 20231 587 €
Vlastné imanie 20231 587 €
Pridaná hodnota 2023−415 €
Zisková marža 2019−3,1 %medián odvetvia +1,1 %
Súčet výsledkov za 12 rokov−120 tis. €2012 až 2023

Výkaz ziskov a strát PISECO, s.r.o. "v likvidácii"

Súvaha PISECO, s.r.o. "v likvidácii"

Všetky čísla zo závierok PISECO, s.r.o. "v likvidácii" (12 rokov)
Čísla zo závierok PISECO, s.r.o. "v likvidácii" po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2023—−497 €1 587 €1 587 €—−415 €—
2022—−646 €4 185 €1 097 €3 088 €−537 €—
2021—1 121 €4 956 €1 743 €3 213 €−608 €—
2020—312 €3 711 €623 €3 088 €−8 €—
20196 582 €−207 €5 002 €312 €4 690 €1 456 €−3,1 %
201813 121 €239 €8 056 €521 €7 535 €−408 €+1,8 %
201725 035 €−22 038 €13 381 €−35 756 €49 137 €−11 402 €−88,0 %
201638 863 €−60 206 €59 193 €−103 720 €162 913 €−41 474 €−154,9 %
201529 524 €−9 695 €116 145 €−43 514 €159 659 €4 183 €−32,8 %
201431 367 €−9 877 €121 088 €−33 820 €154 908 €3 454 €−31,5 %
201349 014 €−5 814 €109 864 €−23 942 €133 806 €13 123 €−11,9 %
201238 812 €−12 401 €70 236 €−18 128 €88 364 €8 416 €−32,0 %

Riziko: zaplatí PISECO, s.r.o. "v likvidácii"?

Peniaze od štátu: PISECO, s.r.o. "v likvidácii"

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PISECO, s.r.o. "v likvidácii"

Dátum vzniku PISECO, s.r.o. "v likvidácii" je 18. 9. 1995. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/1665/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 38 812 € · majetok 70 236 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 12.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

PISECO, s.r.o. "v likvidácii" v odvetví výroba výrobkov z gumy a plastu

PISECO, s.r.o. "v likvidácii" je v registri v odvetví Výroba výrobkov z gumy a plastu (SK NACE 22). Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 269 550 € (833 závierok), PISECO, s.r.o. "v likvidácii" má 6 582 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 127 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PISECO, s.r.o. "v likvidácii" 23. z 26.

V odvetví v okrese Nové Zámky127aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou833Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia270 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+1,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PISECO, s.r.o. "v likvidácii", posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Nové Zámky ›

Sídlo PISECO, s.r.o. "v likvidácii": Nové Zámky

PISECO, s.r.o. "v likvidácii" sídli na adrese Andovská 9/A, 940 02 Nové Zámky, okres Nové Zámky. V obci Nové Zámky je 6 455 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162.

Subjektov v obci Nové Zámky6 455aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 162aktívnych
V tom istom odvetví127okres Nové Zámky

Nové Zámky: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

PISECO, s.r.o. "v likvidácii": IČO, sídlo a základné údaje

PISECO, s.r.o. "v likvidácii" (IČO 34127585) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 18. 9. 1995, zánik je v registri zapísaný ku dňu 25. 6. 2025, po 29 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 6 582 € a výsledok hospodárenia −207 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 22290
Vznik18. 9. 1995
Zánik25. 6. 2025
ObecNové Zámky
OkresOkres Nové Zámky
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy PISECO, s.r.o. "v likvidácii"

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PISECO, s.r.o. "v likvidácii"

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PISECO, s.r.o. "v likvidácii"

  • Tendre1súťaž štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 400 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 343 tis. €
  • Končiace zmluvy14zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
  • Výhry konkurentov7firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 800 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Nové Zámkytypický nepokrytý dopyt 10,6 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nové Zámky

COOP Jednota Nové Zámky, spotrebné družstvoOSRAM, a.s.tk accelis Materials Slovakia s. r. o.CIKAUTXO SK s.r.o.FIRSTIN, s.r.o.Všetky firmy v obci Nové Zámky ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 22.29) v okrese Nové Zámky

Bang Joo Electronics Slovakia spol. s r.oAlba Tooling & Engineering, s.r.o.PACT Technologies Manufacturing s.r.o.Roffelsen Plastics Slovakia, s.r.o.T.P. TRADE, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk