Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová
Trenčín · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
31 409 €tržby 2025 ▲ 31 %+15 846 €zisk 2025aktívna 32 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 15 315 €, výsledok hospodárenia 647 €
- 23 : tržby 37 761 €, výsledok hospodárenia 18 646 €
- 24 : tržby 24 030 €, výsledok hospodárenia 6 797 €
- 25 : tržby 31 409 €, výsledok hospodárenia 15 846 €
Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová (IČO 34075551) mala v roku 2025 tržby 31 409 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová
Podľa Registra právnických osôb koná za Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Tržby, zisk a majetok Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová
Za rok 2025 má Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová v závierke tržby 31 409 €, o 30,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +15 846 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 37 761 €.
Výkaz ziskov a strát Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová
Najvyššie tržby: rok 2023, 37 761 €. Najnižšie: rok 2022, 15 315 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 31 409 € |
| 2024 | 24 030 € |
| 2023 | 37 761 € |
| 2022 | 15 315 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 41 935 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 15 846 € |
| 2024 | 6 797 € |
| 2023 | 18 646 € |
| 2022 | 647 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +50,4 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +50,4 % | +4,6 % |
| 2024 | +28,3 % | +4,7 % |
| 2023 | +49,4 % | +4,1 % |
| 2022 | +4,2 % | +4,0 % |
| 2021 | — | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+146,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +30,7 % |
| 2024 | −36,4 % |
| 2023 | +146,6 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 71 107 €, vlastné imanie 71 107 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 71 107 € | 71 107 € | — |
| 2024 | 49 829 € | 49 484 € | 345 € |
| 2023 | 45 737 € | 45 068 € | 669 € |
| 2022 | 23 740 € | 23 740 € | — |
| 2021 | 22 685 € | 22 685 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 409 € | 15 846 € | 71 107 € | 71 107 € | — | — | +50,4 % |
| 2024 | 24 030 € | 6 797 € | 49 829 € | 49 484 € | 345 € | — | +28,3 % |
| 2023 | 37 761 € | 18 646 € | 45 737 € | 45 068 € | 669 € | — | +49,4 % |
| 2022 | 15 315 € | 647 € | 23 740 € | 23 740 € | — | — | +4,2 % |
| 2021 | — | — | 22 685 € | 22 685 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová?
Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 9 zmlúv s dodávateľom Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová v objeme 4 850 € z rokov 2012 až 2021. Najväčší objem je s odberateľom LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Trenčín: 2 100 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2014, 2 100 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2019 | 1 | 0 € |
| 2018 | 1 | 0 € |
| 2017 | 1 | 0 € |
| 2016 | 1 | 0 € |
| 2015 | 1 | 0 € |
| 2014 | 1 | 2 100 € |
| 2013 | 1 | 1 000 € |
| 2012 | 1 | 1 750 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová
Dátum vzniku Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová je 13. 5. 1994, teda pred 32 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiPoľovnícka organizácia · 1205/CRPO
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ LESY Slovenskej republiky, š.p., OZ Trenčín, hodnota zmluvy 1 750 €. Firma vznikla 13. 5. 1994.
- Nový štatutár: Roman SokolPredseda
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 22 685 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 31 409 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová
- Činnosti záujmových organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová v odvetví členské organizácie
Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová má 31 409 €, čo je 3,2-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 344 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová 78. z 260.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová | 31 409 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 31 409 € | 9 948 € |
| 2024 | 24 030 € | 8 863 € |
| 2023 | 37 761 € | 8 800 € |
| 2022 | 15 315 € | 8 098 € |
| 2021 | — | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová | 31 409 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 15 218 € |
| medián kraja | 10 799 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Slovenský inštitút pre psychotraumatológiu a EMDRTrenčín · tržby 78 404 € (2024)
- Rímskokatolícka farnosť sv. Demetra, RažňanyRažňany · tržby 78 297 € (2025)
- Marklar o.z.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 78 240 € (2025)
- Regionálne vzdelávacie centrum - združenie obcíŠtrba · tržby 78 175 € (2025)
- Asociácia lektorov a kariérnych poradcovBanská Bystrica · tržby 78 139 € (2025)
- Združenie výstavby, obnovy a správy budovTrnava · tržby 78 026 € (2025)
- ADEVYKČečejovce · tržby 77 939 € (2024)
- Regionálna poľnohospodárska a potravinárska komora MichalovceMichalovce · tržby 77 938 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Liptovský MichalLiptovský Michal · tržby 77 918 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová: Trenčín
Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová sídli na adrese Piaristická 8, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 291 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 843.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová: IČO, sídlo a základné údaje
Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová (IČO 34075551) je poľovnícka organizácia so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 13. 5. 1994, na trhu je 32 rokov a štatutárom je Roman Sokol. Za rok 2025 sú v závierke tržby 31 409 € a výsledok hospodárenia +15 846 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Poľovnícka organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 13. 5. 1994 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Združenie vlastníkov poľovných pozemkov Opatová patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 31 409 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 3,2-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
STAFIS, s.r.o.PO DunajSlovak research center s.r.o. v likvidácii
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Trenčín
Hospic Milosrdných sestierObčianske združenie AMOS TrenčínRegionálne združenie miest a obcí stredného…Silnejší slabším o.z.Mestské divadlo Trenčín
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.