Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa
Piešťany · Činnosti cirkevných organizácií
79 008 €tržby 2025 ▲ 12 %+29 256 €zisk 2025aktívna 32 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 44 138 €, výsledok hospodárenia -1 025 €
- 23 : tržby 56 011 €, výsledok hospodárenia 9 847 €
- 24 : tržby 70 686 €, výsledok hospodárenia 26 541 €
- 25 : tržby 79 008 €, výsledok hospodárenia 29 256 €
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa (IČO 34012745) mala v roku 2025 tržby 79 008 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa
Podľa Registra právnických osôb koná za Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Tržby, zisk a majetok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa
Za rok 2025 má Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa v závierke tržby 79 008 €, o 11,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +29 256 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 79 008 €.
Výkaz ziskov a strát Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa
Najvyššie tržby: rok 2025, 79 008 €. Najnižšie: rok 2022, 44 138 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 79 008 € |
| 2024 | 70 686 € |
| 2023 | 56 011 € |
| 2022 | 44 138 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 64 620 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 29 256 € |
| 2024 | 26 541 € |
| 2023 | 9 847 € |
| 2022 | −1 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +37,0 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +37,0 % | +4,6 % |
| 2024 | +37,5 % | +4,7 % |
| 2023 | +17,6 % | +4,1 % |
| 2022 | −2,3 % | +4,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+26,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +11,8 % |
| 2024 | +26,2 % |
| 2023 | +26,9 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 465 236 €, vlastné imanie 464 657 € a záväzky 579 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 465 236 € | 464 657 € | 579 € |
| 2024 | 430 193 € | 430 193 € | 0 € |
| 2023 | 397 940 € | 397 940 € | 0 € |
| 2022 | 36 603 € | 36 603 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 79 008 € | 29 256 € | 465 236 € | 464 657 € | 579 € | — | +37,0 % |
| 2024 | 70 686 € | 26 541 € | 430 193 € | 430 193 € | 0 € | — | +37,5 % |
| 2023 | 56 011 € | 9 847 € | 397 940 € | 397 940 € | 0 € | — | +17,6 % |
| 2022 | 44 138 € | −1 025 € | 36 603 € | 36 603 € | 0 € | — | −2,3 % |
Riziko: zaplatí Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa?
Peniaze od štátu: Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa
Dátum vzniku Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa je 21. 10. 1994, teda pred 32 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/11-2020
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 44 138 € · majetok 36 603 €
- Nový štatutár: Mgr. Štefan GagoFarár
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 79 008 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa
- Činnosti cirkevných organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa v odvetví členské organizácie
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa má 79 008 €, čo je 7,9-násobok mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 726 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa 15. z 121.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa | 79 008 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 79 008 € | 9 948 € |
| 2024 | 70 686 € | 8 863 € |
| 2023 | 56 011 € | 8 800 € |
| 2022 | 44 138 € | 8 098 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa | 79 008 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 10 637 € |
| medián kraja | 8 970 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Základná organizácia OZ KOVO, INA Skalica spol. s r.o.Skalica · tržby 181 256 € (2025)
- Združenie pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva - ABF SlovakiaBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 180 900 € (2025)
- Občianske združenie Kreatívna mládež PodolíncaPodolínec · tržby 180 669 € (2024)
- AnimaMundiMoravany nad Váhom · tržby 180 439 € (2025)
- OZ POTRAVINOVÉ DARYDetva · tržby 179 872 € (2025)
- Rímskokatolícka farnosť sv. Šimona a Júdu, TulčíkTulčík · tržby 179 414 € (2025)
- Slnečný lúč, n.o.Trenčín · tržby 179 107 € (2025)
- M - VITAL - V.I.P.Kružno · tržby 179 076 € (2025)
- VYZUJ PAPUČEBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 178 393 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa: Piešťany
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa sídli na adrese Štefánikova 136, 921 01 Piešťany, okres Piešťany. V obci Piešťany je 5 614 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 570. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Piešťany: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa: IČO, sídlo a základné údaje
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa (IČO 34012745) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Piešťany, okres Piešťany. Dátum vzniku je 21. 10. 1994, na trhu je 32 rokov a štatutárom je Mgr. Štefan Gago. Za rok 2025 sú v závierke tržby 79 008 € a výsledok hospodárenia +29 256 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Cirkevná organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491) |
| Vznik | 21. 10. 1994 |
| Obec | Piešťany |
| Okres | Okres Piešťany |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany - sv. Štefana, uhorského kráľa patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 79 008 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 7,9-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Piešťany
MAGNA ENERGIA a.s.SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.Respect Slovakia, s.r.o.LEGUSEM pt, a.s.TIP travel a.s.Všetky firmy v obci Piešťany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Piešťany
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Piešťany -…Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…Rímskokatolícka cirkev, farnosť VrbovéRímskokatolícka cirkev, farnosť Moravany…Rímskokatolícka cirkev, farnosť Veľké…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.