Štatistiky Kompletné dáta o firme

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné

Zákamenné · Činnosti cirkevných organizácií

249 957 €tržby 2025 ▲ 6 %−46 365 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 3. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

249 957 €tržby 2025 ▲ 6 %
−46 365 €strata 2025
  1. 21 : tržby 8 881 €, výsledok hospodárenia 2 252 €
  2. 22 : tržby 155 991 €, výsledok hospodárenia -213 937 €
  3. 23 : tržby 221 301 €, výsledok hospodárenia 25 403 €
  4. 24 : tržby 235 747 €, výsledok hospodárenia -26 637 €
  5. 25 : tržby 249 957 €, výsledok hospodárenia -46 365 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné (IČO 31912192) mala v roku 2025 tržby 249 957 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Štatutár Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné

Podľa Registra právnických osôb koná za Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Tržby, zisk a majetok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné

Za rok 2025 má Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné v závierke tržby 249 957 €, o 6,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −46 365 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 249 957 €.

Tržby 2025250 tis. €▲ +6,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−46 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025253 tis. €
Vlastné imanie 2025127 tis. €
Záväzky 2025126 tis. €49,8 % majetku
Zisková marža 2025−18,5 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−259 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné

Súvaha Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné

Všetky čísla zo závierok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné (5 rokov)
Čísla zo závierok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025249 957 €−46 365 €252 871 €127 043 €125 828 €—−18,5 %
2024235 747 €−26 637 €292 504 €291 328 €1 177 €—−11,3 %
2023221 301 €25 403 €297 776 €297 776 €0 €—+11,5 %
2022155 991 €−213 937 €299 951 €284 892 €15 059 €—−137,1 %
20218 881 €2 252 €411 881 €411 088 €793 €—+25,4 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné?

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné v objeme 86 428 € z rokov 2023 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky: 85 000 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom5Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv86 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202311. 2. 2023

História firmy Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné

Dátum vzniku Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné je 1. 9. 1991, teda pred 35 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/11-7134
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 8 881 € · majetok 411 881 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Zákamenné, hodnota zmluvy 1 040 €. Firma vznikla 1. 9. 1991.
  4. Nový štatutár: Ľuboš LaškotyFarár
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 249 957 €.
  6. Najväčšia verejná zmluva: 85 000 €Objednávateľ Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky. Zmluva o poskytnutí dotácie

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné

  • Činnosti cirkevných organizácií

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné v odvetví členské organizácie

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné má 249 957 €, čo je 25-násobok mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 395 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné 2. z 68.

V odvetví v okrese Námestovo395aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 948 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Námestovo ›

Sídlo Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné: Zákamenné

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné sídli na adrese Ulica Jána Vojtaššáka 57, 029 56 Zákamenné, okres Námestovo. V obci Zákamenné je 1 114 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 382.

Subjektov v obci Zákamenné1 114aktívnych
Subjektov v okrese Námestovo14 382aktívnych
V tom istom odvetví395okres Námestovo

Zákamenné: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné: IČO, sídlo a základné údaje

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné (IČO 31912192) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Zákamenné, okres Námestovo. Dátum vzniku je 1. 9. 1991, na trhu je 35 rokov a štatutárom je Ľuboš Laškoty. Za rok 2025 sú v závierke tržby 249 957 € a výsledok hospodárenia −46 365 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaCirkevná organizácia
OdvetvieČinnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491)
Vznik1. 9. 1991
ObecZákamenné
OkresOkres Námestovo
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Rímskokatolícka cirkev, farnosť Zákamenné patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 249 957 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 25-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Zákamenné

Anton Klimčík, s.r.o.MIPAV s.r.o.GORBAU, s.r.o.Glekalena, s.r.o.CIC SERVICE, s.r.o.Všetky firmy v obci Zákamenné ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Námestovo

Rímskokatolícka cirkev, farnosť MútneRímskokatolícka cirkev, farnosť NámestovoRímskokatolícka cirkev, farnosť LokcaRímskokatolícka cirkev, farnosť BobrovRímskokatolícka cirkev, farnosť Rabča

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť