Obecný futbalový klub - Drahovce
Drahovce · Prevádzka športových zariadení
141 €tržby 2023+2 222 €zisk 2023aktívna 36 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 141 €, výsledok hospodárenia 2 222 €
Obecný futbalový klub - Drahovce (IČO 31824714), sídlo Drahovce, je v registri zapísaná od 9. 7. 1990 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 10
Štatutári Obecný futbalový klub - Drahovce
Podľa Registra právnických osôb konajú za Obecný futbalový klub - Drahovce 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Tržby, zisk a majetok Obecný futbalový klub - Drahovce
Za rok 2023 má Obecný futbalový klub - Drahovce v závierke tržby 141 €, a výsledok hospodárenia +2 222 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok Obecný futbalový klub - Drahovce (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 141 € | 2 222 € | 10 088 € | 2 497 € | 7 591 € | — | +1 575,9 % |
Riziko: zaplatí Obecný futbalový klub - Drahovce?
Obecný futbalový klub - Drahovce a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom Obecný futbalový klub - Drahovce v objeme 7 000 € z rokov 2023 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Trnavský samosprávny kraj: 7 000 € v 4 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2024, 3 000 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 2 000 € |
| 2025 | 1 | 1 000 € |
| 2024 | 1 | 3 000 € |
| 2023 | 1 | 1 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Obecný futbalový klub - Drahovce
Dátum vzniku Obecný futbalový klub - Drahovce je 9. 7. 1990, teda pred 36 rokmi. Skoršie obchodné mená: Telovýchovná jednota Družba Drahovce, Športový klub Drahovce. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-822
- Zmena obchodného menaPredtým Telovýchovná jednota Družba Drahovce, odvtedy Športový klub Drahovce.
- Zmena obchodného menaPredtým Športový klub Drahovce, odvtedy Obecný futbalový klub - Drahovce.
- Nový štatutár: Martin MajtánIný štatutárny orgán
- Nový štatutár: Peter MichálekIný štatutárny orgán
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Trnavský samosprávny kraj, hodnota zmluvy 1 000 €. Firma vznikla 9. 7. 1990.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 141 € · majetok 10 088 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Obecný futbalový klub - Drahovce
- kluby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Obecný futbalový klub - Drahovce v odvetví šport, zábava a rekreácia
Obecný futbalový klub - Drahovce je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť prevádzka športových zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 16 400 € (4 491 závierok), Obecný futbalový klub - Drahovce má 141 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 336 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Obecný futbalový klub - Drahovce 81. z 81.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 4 308 €, polovica do 16 400 €, tri štvrtiny do 48 231 €; 10 % firiem má viac než 153 446 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 923 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 4 308 € |
| medián | 16 400 € |
| horný kvartil | 48 231 € |
| 10 % firiem má viac než | 153 446 € |
| Obecný futbalový klub - Drahovce | 141 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| Obecný futbalový klub - Drahovce | 141 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 23 764 € |
| medián kraja | 18 032 € |
| medián Slovenska | 16 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Vodácky klub Tatran Karlova Ves - Bratislava, o.z.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 336 € (2025)
- Eurovalley Golf Park ClubBernolákovo · tržby 332 € (2025)
- OZ Veselí športovciMalá Čierna · tržby 330 € (2025)
- "Boris Milko Boxing Club"Rožňava · tržby 322 € (2025)
- ŠK EliteVysoké Tatry · tržby 320 € (2025)
- Ondavský oblastný stolnotenisový zväzSvidník · tržby 315 € (2025)
- ŠPORTOVÝ KLUB FAIR LEVICELevice · tržby 315 € (2024)
- JAMES VYSOKÉ TATRY - HOROLEZECKÝ KLUBNová Lesná · tržby 300 € (2023)
- SIMETRA s.r.o.Teplička nad Váhom · tržby 300 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Obecný futbalový klub - Drahovce, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Obecný futbalový klub - Drahovce: Drahovce
Obecný futbalový klub - Drahovce sídli na adrese Lipová 1, 922 41 Drahovce, okres Piešťany. V obci Drahovce je 373 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 570.
Drahovce: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
Obecný futbalový klub - Drahovce: IČO, sídlo a základné údaje
Obecný futbalový klub - Drahovce (IČO 31824714) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Drahovce, okres Piešťany. Dátum vzniku je 9. 7. 1990, na trhu je 36 rokov a štatutármi sú Martin Majtán a Peter Michálek. Za rok 2023 sú v závierke tržby 141 € a výsledok hospodárenia +2 222 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311) |
| Vznik | 9. 7. 1990 |
| Skoršie názvy | Telovýchovná jednota Družba Drahovce Športový klub Drahovce |
| Obec | Drahovce |
| Okres | Okres Piešťany |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Obecný futbalový klub - Drahovce má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 141 €, typická firma odvetvia 16 400 € (medián z 4 491 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
SuperuvoľneníMC EURO s.r.o.DOBRETA
Najväčšie firmy v obci Drahovce
Technical Textiles, s. r. o.OMFA s.r.o.Hornak, s.r.o.AGROSYSTÉM, spol. s r.o.Elemont s. r. o.Všetky firmy v obci Drahovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.11) v okrese Piešťany
MG FIT s.r.o.STASIN, s.r.o.SKMV DENT s.r.o.MR7, s.r.o.MILUDO s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.