QUATTRO trade s.r.o.
Rožňava · Veľkoobchod s chemickými výrobkami
4 077 731 €tržby 2025 ▼ 3 %+5 219 €zisk 2025aktívna 32 rokov5 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 5 281 468 €, výsledok hospodárenia 1 497 €
- 13 : tržby 4 563 389 €, výsledok hospodárenia 1 876 €
- 14 : tržby 5 049 589 €, výsledok hospodárenia 2 045 €
- 15 : tržby 4 334 220 €, výsledok hospodárenia 93 073 €
- 16 : tržby 4 655 414 €, výsledok hospodárenia 32 318 €
- 17 : tržby 4 424 321 €, výsledok hospodárenia 3 157 €
- 18 : tržby 3 099 564 €, výsledok hospodárenia 8 702 €
- 19 : tržby 2 503 933 €, výsledok hospodárenia 21 113 €
- 20 : tržby 2 801 331 €, výsledok hospodárenia 3 095 €
- 21 : tržby 4 295 283 €, výsledok hospodárenia 9 102 €
- 22 : tržby 6 005 893 €, výsledok hospodárenia 21 909 €
- 23 : tržby 4 805 313 €, výsledok hospodárenia 12 885 €
- 24 : tržby 4 199 352 €, výsledok hospodárenia 110 875 €
- 25 : tržby 4 077 731 €, výsledok hospodárenia 5 219 €
QUATTRO trade s.r.o. (IČO 31694454) mala v roku 2025 tržby 4 077 731 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci QUATTRO trade
V roku 2025 mala QUATTRO trade priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 103 200 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 203 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Rožňava bola v roku 2025 1 153 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 | 103 200 € | 72 202 € |
| 2024 | 5 | 114 132 € | 82 126 € |
| 2023 | 5 | 123 509 € | 87 278 € |
| 2022 | 5 | 155 657 € | 116 701 € |
| 2021 | 5 | 95 371 € | 68 107 € |
| 2020 | — | 89 305 € | 63 525 € |
| 2019 | — | 85 603 € | 61 662 € |
| 2018 | — | 93 232 € | 66 886 € |
| 2017 | — | 124 741 € | 94 703 € |
| 2016 | — | 84 656 € | 53 562 € |
| 2015 | — | 70 486 € | 50 703 € |
| 2014 | — | 64 132 € | 45 353 € |
| 2013 | — | 70 238 € | 47 375 € |
| 2012 | — | 62 447 € | 44 815 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- QUATTRO trade, mzdové náklady na zamestnanca1 203 €
- Veľkoobchod a maloobchod v okrese Rožňava1 153 €
- Všetky odvetvia v okrese Rožňava1 528 €
- Veľkoobchod a maloobchod na Slovensku1 669 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Veľkoobchod a maloobchod, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 70 % 72 202 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 25 944 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia QUATTRO trade
Podľa Registra právnických osôb konajú za QUATTRO trade 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.
Spoločníci QUATTRO trade
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Mária Mandelíková65,0 %
- PaedDr. Miroslav Mandelík35,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Mária Mandelíkováod 13. 5. 2025 | 4 315 € | 65,0 % |
| PaedDr. Miroslav Mandelíkod 13. 5. 2025 | 2 324 € | 35,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok QUATTRO trade
Za rok 2025 má QUATTRO trade v závierke tržby 4 077 731 €, o 2,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 219 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 6 005 893 €.
Výkaz ziskov a strát QUATTRO trade
Najvyššie tržby: rok 2022, 6 005 893 €. Najnižšie: rok 2019, 2 503 933 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 4 077 731 € |
| 2024 | 4 199 352 € |
| 2023 | 4 805 313 € |
| 2022 | 6 005 893 € |
| 2021 | 4 295 283 € |
| 2020 | 2 801 331 € |
| 2019 | 2 503 933 € |
| 2018 | 3 099 564 € |
| 2017 | 4 424 321 € |
| 2016 | 4 655 414 € |
| 2015 | 4 334 220 € |
| 2014 | 5 049 589 € |
| 2013 | 4 563 389 € |
| 2012 | 5 281 468 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 326 866 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 5 219 € |
| 2024 | 110 875 € |
| 2023 | 12 885 € |
| 2022 | 21 909 € |
| 2021 | 9 102 € |
| 2020 | 3 095 € |
| 2019 | 21 113 € |
| 2018 | 8 702 € |
| 2017 | 3 157 € |
| 2016 | 32 318 € |
| 2015 | 93 073 € |
| 2014 | 2 045 € |
| 2013 | 1 876 € |
| 2012 | 1 497 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- QUATTRO trade
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,1 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | QUATTRO trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,1 % | +2,4 % |
| 2024 | +2,6 % | +2,3 % |
| 2023 | +0,3 % | +1,9 % |
| 2022 | +0,4 % | +2,1 % |
| 2021 | +0,2 % | +2,0 % |
| 2020 | +0,1 % | +1,6 % |
| 2019 | +0,8 % | +1,5 % |
| 2018 | +0,3 % | +1,6 % |
| 2017 | +0,1 % | +2,2 % |
| 2016 | +0,7 % | +2,0 % |
| 2015 | +2,1 % | +1,7 % |
| 2014 | 0,0 % | — |
| 2013 | 0,0 % | — |
| 2012 | 0,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 13 rokov, najviac v roku 2021 (+53,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −2,9 % |
| 2024 | −12,6 % |
| 2023 | −20,0 % |
| 2022 | +39,8 % |
| 2021 | +53,3 % |
| 2020 | +11,9 % |
| 2019 | −19,2 % |
| 2018 | −29,9 % |
| 2017 | −5,0 % |
| 2016 | +7,4 % |
| 2015 | −14,2 % |
| 2014 | +10,7 % |
| 2013 | −13,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha QUATTRO trade
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 528 838 €, vlastné imanie 1 140 379 € a záväzky 1 388 459 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 528 838 € | 1 140 379 € | 1 388 459 € |
| 2024 | 2 845 561 € | 1 135 160 € | 1 710 401 € |
| 2023 | 2 706 289 € | 1 024 285 € | 1 682 004 € |
| 2022 | 2 821 713 € | 1 015 343 € | 1 806 370 € |
| 2021 | 1 993 736 € | 997 786 € | 995 950 € |
| 2020 | 1 520 913 € | 989 675 € | 531 238 € |
| 2019 | 1 715 735 € | 1 012 016 € | 703 719 € |
| 2018 | 1 746 299 € | 993 411 € | 752 888 € |
| 2017 | 1 728 499 € | 987 725 € | 740 774 € |
| 2016 | 2 271 574 € | 992 891 € | 1 278 683 € |
| 2015 | 3 015 339 € | 1 135 215 € | 1 880 124 € |
| 2014 | 3 412 576 € | 1 047 451 € | 2 365 125 € |
| 2013 | 3 546 656 € | 1 047 459 € | 2 499 197 € |
| 2012 | 3 378 302 € | 1 045 600 € | 2 332 702 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok QUATTRO trade (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 077 731 € | 5 219 € | 2 528 838 € | 1 140 379 € | 1 388 459 € | 307 845 € | +0,1 % |
| 2024 | 4 199 352 € | 110 875 € | 2 845 561 € | 1 135 160 € | 1 710 401 € | 252 465 € | +2,6 % |
| 2023 | 4 805 313 € | 12 885 € | 2 706 289 € | 1 024 285 € | 1 682 004 € | 289 471 € | +0,3 % |
| 2022 | 6 005 893 € | 21 909 € | 2 821 713 € | 1 015 343 € | 1 806 370 € | 413 721 € | +0,4 % |
| 2021 | 4 295 283 € | 9 102 € | 1 993 736 € | 997 786 € | 995 950 € | 266 496 € | +0,2 % |
| 2020 | 2 801 331 € | 3 095 € | 1 520 913 € | 989 675 € | 531 238 € | 258 862 € | +0,1 % |
| 2019 | 2 503 933 € | 21 113 € | 1 715 735 € | 1 012 016 € | 703 719 € | 242 791 € | +0,8 % |
| 2018 | 3 099 564 € | 8 702 € | 1 746 299 € | 993 411 € | 752 888 € | 248 622 € | +0,3 % |
| 2017 | 4 424 321 € | 3 157 € | 1 728 499 € | 987 725 € | 740 774 € | 309 866 € | +0,1 % |
| 2016 | 4 655 414 € | 32 318 € | 2 271 574 € | 992 891 € | 1 278 683 € | 275 248 € | +0,7 % |
| 2015 | 4 334 220 € | 93 073 € | 3 015 339 € | 1 135 215 € | 1 880 124 € | 92 313 € | +2,1 % |
| 2014 | 5 049 589 € | 2 045 € | 3 412 576 € | 1 047 451 € | 2 365 125 € | 144 589 € | 0,0 % |
| 2013 | 4 563 389 € | 1 876 € | 3 546 656 € | 1 047 459 € | 2 499 197 € | 232 384 € | 0,0 % |
| 2012 | 5 281 468 € | 1 497 € | 3 378 302 € | 1 045 600 € | 2 332 702 € | 204 183 € | 0,0 % |
Riziko: zaplatí QUATTRO trade?
QUATTRO trade a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 7 zmlúv s dodávateľom QUATTRO trade v objeme 9 470 € z rokov 2012 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR: 9 470 € v 4 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2023, 8 263 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2023 | 2 | 8 263 € |
| 2018 | 1 | 0 € |
| 2017 | 1 | 0 € |
| 2012 | 3 | 1 207 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy QUATTRO trade
Dátum vzniku QUATTRO trade je 8. 8. 1994, teda pred 32 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/5023/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020500988
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, hodnota zmluvy 1 207 €. Firma vznikla 8. 8. 1994.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 5 281 468 € · majetok 3 378 302 €
- Nový štatutár: PaedDr. Miroslav MandelíkKonateľ
- Nový spoločník: PaedDr. Miroslav MandelíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 4 077 731 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti QUATTRO trade
- - vykonávanie špecializovaných služieb a prác na úseku ochrany a výživy rastlín
- - poradenská služba v poľnohospodárstve
- - reklamná a propagačná činnosť
- - veľkoobchod a maloobchod so základnými potravinárskymi a poľnohospodárskymi produktami
- - veľkoobchod s mäsom a mäsovými výrobkami, s potravinami, so zeleninou, ovocím a zemiakmi, s mliekarenskými výrobkami, vajciami, potravinárskym olejom a potravinárkymi tukmi, s elektrotovarom /elektrické prístroje, zariadenia a spotrebiče pre domácnosť/, so strojmi, strojovými zariadeniami a výrobkami strojárskeho priemyslu, s autami, autopríslušenstvom a ich časťami a súčasťami, s hutníckymi výrobkami a polotovarmi, s alkoholickými a nealkoholickými nápojmi, s drevom a stavebnými materiálmi, so železiarským tovarom, topnými telesami a inštalatérskym tovarom, s poľnohospodárskymi strojmi, zariadeniami, technologickými linkami vrátane ich súčastí a náhradných dielov, s traktormi a závesným a návesným poľnohospodárskym náradím, s kancelárskymi strojmi a zariadením, s tovarom pre domácnosť, so spotrebným tovarom a výrobkami pre občanov, s palivami a mazadlami, s priemyselnými hnojivami a agrochemikáliami, s obuvou, obuvníckymi výrobkami a odevnými výrobkami, s textilom a textilnými výrobkami, s plastami
- - sprostredkovanie obchodu
- - kúpa a predaj nehnuteľností
- výroba a predaj pekárenských výrobkov vrátane cukrárenských výrobkov
- výroba a predaj trvanlivých pekárenských výrobkov
- poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných výrobkov za účelom spracovania a ďalšieho predaja
- služby pre rastlinnú a živočíšnu výrobu okrem veterinárnych služieb
- poľnohospodárska prvovýroba
- prenájom poľnohospodárskych strojov a zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.
QUATTRO trade v odvetví veľkoobchod
QUATTRO trade je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s chemickými výrobkami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 249 € (14 223 závierok), QUATTRO trade má 4 077 731 €, čo je 29-násobok mediánu. V okrese Rožňava je v tomto odvetví 295 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je QUATTRO trade 7. z 75.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 017 €, polovica do 139 249 €, tri štvrtiny do 778 646 €; 10 % firiem má viac než 4 006 097 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 688 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 017 € |
| medián | 139 249 € |
| horný kvartil | 778 646 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 097 € |
| QUATTRO trade | 4 077 731 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- QUATTRO trade
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby QUATTRO trade s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | QUATTRO trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 4 077 731 € | 139 249 € |
| 2024 | 4 199 352 € | 139 473 € |
| 2023 | 4 805 313 € | 135 046 € |
| 2022 | 6 005 893 € | 133 494 € |
| 2021 | 4 295 283 € | 117 758 € |
| 2020 | 2 801 331 € | 112 062 € |
| 2019 | 2 503 933 € | 120 474 € |
| 2018 | 3 099 564 € | 118 281 € |
| 2017 | 4 424 321 € | 106 292 € |
| 2016 | 4 655 414 € | 97 889 € |
| 2015 | 4 334 220 € | 98 124 € |
| 2014 | 5 049 589 € | — |
| 2013 | 4 563 389 € | — |
| 2012 | 5 281 468 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| QUATTRO trade | 4 077 731 € |
|---|---|
| medián okresu Rožňava | 199 052 € |
| medián kraja | 123 955 € |
| medián Slovenska | 139 249 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- L.A.D. plus, s. r. o.Trnava · tržby 9 083 667 € (2025)
- ÚSOVSKO SK, s.r.o.Holíč · tržby 9 065 245 € (2025)
- S A N E R s.r.o.Pezinok · tržby 9 057 018 € (2025)
- BEZPEČNÉ LIEHOVINY s.r.o.Brzotín · tržby 9 054 916 € (2025)
- Sandvik Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 9 053 590 € (2025)
- BRICOL Budy s. r. o.Horné Srnie · tržby 9 047 197 € (2025)
- LANXESS Central Eastern Europe s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 9 034 900 € (2025)
- TOL, spol. s r.o.Poprad · tržby 9 017 390 € (2025)
- Metal Service Centre - IMC Slovakia, s.r.o.Považská Bystrica · tržby 9 015 733 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb QUATTRO trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Rožňava ›
Sídlo QUATTRO trade: Rožňava
QUATTRO trade sídli na adrese Šafárikova 71, 048 01 Rožňava, okres Rožňava. V obci Rožňava je 2 738 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 793. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Rožňava: obyvatelia a dáta ›Okres Rožňava ›Adresár firiem v okrese Rožňava ›
QUATTRO trade: IČO, sídlo a základné údaje
QUATTRO trade s.r.o. (IČO 31694454) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rožňava, okres Rožňava. Dátum vzniku je 8. 8. 1994, na trhu je 32 rokov a štatutármi sú PaedDr. Miroslav Mandelík a Ing. Mária Mandelíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 077 731 € a výsledok hospodárenia +5 219 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s chemickými výrobkami (SK NACE 4685) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 8. 8. 1994 |
| Obec | Rožňava |
| Okres | Okres Rožňava |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) QUATTRO trade s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 4 077 731 €, typická firma odvetvia 139 249 €, čo je 29-násobok mediánu (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rožňava ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Rožňava ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
QUATTRO trade AGRO s.r.o.DAMYS, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Rožňava
AGROTRADE GROUP spol. s r.o.Nemocnica s poliklinikou sv. Barbory…PAN - DUR s.r.o.DFC Industrial Services s.r.o.M & G Spedition Rožňava, s.r.o.Všetky firmy v obci Rožňava ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.