GASTRO GLASS TATRY spol. s r.o.
Liptovský Mikuláš · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
995 593 €tržby 2019 ▼ 10 %−127 962 €strata 2019aktívna 33 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 681 162 €, výsledok hospodárenia 13 795 €
- 13 : tržby 720 045 €, výsledok hospodárenia 1 609 €
- 14 : tržby 693 107 €, výsledok hospodárenia -5 400 €
- 15 : tržby 930 361 €, výsledok hospodárenia 31 648 €
- 16 : tržby 1 029 099 €, výsledok hospodárenia 183 €
- 17 : tržby 1 069 878 €, výsledok hospodárenia -24 369 €
- 18 : tržby 1 111 559 €, výsledok hospodárenia -64 477 €
- 19 : tržby 995 593 €, výsledok hospodárenia -127 962 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 4 315 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 4 235 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 120 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 170 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
GASTRO GLASS TATRY spol. s r.o. (IČO 31580513), sídlo Liptovský Mikuláš, je v registri zapísaná od 17. 2. 1993 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GASTRO GLASS TATRY
V roku 2025 mala GASTRO GLASS TATRY priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2019 boli 34 546 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2019 | — | 34 546 € | 23 786 € |
| 2018 | — | 34 557 € | 25 098 € |
| 2017 | — | 35 243 € | 24 611 € |
| 2016 | — | 35 143 € | 24 182 € |
| 2015 | — | 20 805 € | 14 333 € |
| 2014 | — | 24 781 € | 16 724 € |
| 2013 | — | 20 155 € | 13 083 € |
| 2012 | — | 24 388 € | 16 102 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2019
- Mzdy 69 % 23 786 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 8 371 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2019 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Konatelia GASTRO GLASS TATRY
Podľa Registra právnických osôb konajú za GASTRO GLASS TATRY 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci GASTRO GLASS TATRY
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Jozef Deák50,0 %
- Ing. Zaid Amro50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Jozef Deákod 13. 1. 2010 | 3 320 € | 50,0 % |
| Ing. Zaid Amrood 13. 1. 2010 | 3 320 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GASTRO GLASS TATRY
Za rok 2019 má GASTRO GLASS TATRY v závierke tržby 995 593 €, o 10,4 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −127 962 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 1 111 559 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát GASTRO GLASS TATRY
Najvyššie tržby: rok 2018, 1 111 559 €. Najnižšie: rok 2012, 681 162 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2019 | 995 593 € |
| 2018 | 1 111 559 € |
| 2017 | 1 069 878 € |
| 2016 | 1 029 099 € |
| 2015 | 930 361 € |
| 2014 | 693 107 € |
| 2013 | 720 045 € |
| 2012 | 681 162 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 6 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −169 713 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | −2 170 € |
| 2023 | −1 120 € |
| 2022 | 4 235 € |
| 2021 | 4 315 € |
| 2019 | −127 962 € |
| 2018 | −64 477 € |
| 2017 | −24 369 € |
| 2016 | 183 € |
| 2015 | 31 648 € |
| 2014 | −5 400 € |
| 2013 | 1 609 € |
| 2012 | 13 795 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GASTRO GLASS TATRY
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −12,9 %, medián odvetvia +1,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GASTRO GLASS TATRY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,4 % |
| 2024 | — | +2,3 % |
| 2023 | — | +1,9 % |
| 2022 | — | +2,1 % |
| 2021 | — | +2,0 % |
| 2019 | −12,9 % | +1,5 % |
| 2018 | −5,8 % | +1,6 % |
| 2017 | −2,3 % | +2,2 % |
| 2016 | 0,0 % | +2,0 % |
| 2015 | +3,4 % | +1,7 % |
| 2014 | −0,8 % | — |
| 2013 | +0,2 % | — |
| 2012 | +2,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 7 rokov, najviac v roku 2015 (+34,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2019 | −10,4 % |
| 2018 | +3,9 % |
| 2017 | +4,0 % |
| 2016 | +10,6 % |
| 2015 | +34,2 % |
| 2014 | −3,7 % |
| 2013 | +5,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GASTRO GLASS TATRY
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | — | — |
| 2024 | 873 710 € | 362 252 € | 507 223 € |
| 2023 | 874 050 € | 364 422 € | 505 393 € |
| 2022 | 874 050 € | 369 777 € | 504 273 € |
| 2021 | 874 050 € | 369 857 € | 504 193 € |
| 2019 | 1 075 138 € | 391 926 € | 683 212 € |
| 2018 | 852 890 € | 276 696 € | 574 603 € |
| 2017 | 858 343 € | 342 099 € | 515 030 € |
| 2016 | 829 656 € | 366 468 € | 461 873 € |
| 2015 | 713 599 € | 366 285 € | 346 999 € |
| 2014 | 459 889 € | 334 638 € | 125 021 € |
| 2013 | 470 048 € | 343 037 € | 126 765 € |
| 2012 | 453 038 € | 341 427 € | 111 326 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GASTRO GLASS TATRY (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2024 | — | −2 170 € | 873 710 € | 362 252 € | 507 223 € | −1 600 € | — |
| 2023 | — | −1 120 € | 874 050 € | 364 422 € | 505 393 € | −1 070 € | — |
| 2022 | — | 4 235 € | 874 050 € | 369 777 € | 504 273 € | −80 € | — |
| 2021 | — | 4 315 € | 874 050 € | 369 857 € | 504 193 € | −1 250 € | — |
| 2019 | 995 593 € | −127 962 € | 1 075 138 € | 391 926 € | 683 212 € | 51 651 € | −12,9 % |
| 2018 | 1 111 559 € | −64 477 € | 852 890 € | 276 696 € | 574 603 € | 120 380 € | −5,8 % |
| 2017 | 1 069 878 € | −24 369 € | 858 343 € | 342 099 € | 515 030 € | 116 645 € | −2,3 % |
| 2016 | 1 029 099 € | 183 € | 829 656 € | 366 468 € | 461 873 € | 82 784 € | 0,0 % |
| 2015 | 930 361 € | 31 648 € | 713 599 € | 366 285 € | 346 999 € | 95 513 € | +3,4 % |
| 2014 | 693 107 € | −5 400 € | 459 889 € | 334 638 € | 125 021 € | 47 817 € | −0,8 % |
| 2013 | 720 045 € | 1 609 € | 470 048 € | 343 037 € | 126 765 € | 53 297 € | +0,2 % |
| 2012 | 681 162 € | 13 795 € | 453 038 € | 341 427 € | 111 326 € | 75 260 € | +2,0 % |
Riziko: zaplatí GASTRO GLASS TATRY?
GASTRO GLASS TATRY a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom GASTRO GLASS TATRY v objeme 13 528 € z rokov 2015 až 2016. Najväčší objem je s odberateľom Štátny veterinárny a potravinový ústav: 8 750 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2016, 8 750 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2016 | 1 | 8 750 € |
| 2015 | 2 | 4 778 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy GASTRO GLASS TATRY
Dátum vzniku GASTRO GLASS TATRY je 17. 2. 1993, teda pred 33 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/976/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 681 162 € · majetok 453 038 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika, hodnota zmluvy 3 570 €. Firma vznikla 17. 2. 1993.
- Nový spoločník: Ing. Jozef DeákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Ing. Zaid AmroKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GASTRO GLASS TATRY
- - obchod s tovarom všetkého druhu, okrem obchod. živ. viazaných
- - obchod s tovarom všetkého druhu, okrem živ. koncesovaných
- - sprostredkovanie obchodu, služieb a prác
- - nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- - sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- - výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien
- - prípravné práce k realizácii stavby
- - uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- - dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- - obstarávanie služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu
- - pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
- - ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach
- - výkon činnosti stavbyvedúceho
- - prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- - organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- - reklamné a marketingové služby
- - prenájom hnuteľných vecí
- - vydavateľská činnosť
- - fotografické služby
- - faktoring a forfaiting
- - služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- - prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- - finančný leasing
- - vedenie účtovníctva
- - automatizované spracovanie dát
- - upratovacie a čistiace služby
- - prevádzkovanie cestovnej kancelárie
- - prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- - prevádzkovanie športových zariadení
- - administratívne služby
- - činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- - vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- - ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- - sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva
- - správa bytového/nebytového fondu
- - požičiavanie jazdeckých koní
- - poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
- - výroba elektronických súčiastok
- - kresličské práce
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
GASTRO GLASS TATRY v odvetví veľkoobchod
GASTRO GLASS TATRY je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 120 229 € (15 946 závierok), GASTRO GLASS TATRY má 995 593 €, čo je 8,3-násobok mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 516 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GASTRO GLASS TATRY 26. z 163.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 438 €, polovica do 120 229 €, tri štvrtiny do 658 745 €; 10 % firiem má viac než 2 989 607 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 629 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 438 € |
| medián | 120 229 € |
| horný kvartil | 658 745 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 989 607 € |
| GASTRO GLASS TATRY | 995 593 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GASTRO GLASS TATRY
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GASTRO GLASS TATRY s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GASTRO GLASS TATRY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 138 922 € |
| 2024 | — | 139 355 € |
| 2023 | — | 134 610 € |
| 2022 | — | 133 200 € |
| 2021 | — | 117 726 € |
| 2019 | 995 593 € | 120 229 € |
| 2018 | 1 111 559 € | 118 244 € |
| 2017 | 1 069 878 € | 106 142 € |
| 2016 | 1 029 099 € | 97 867 € |
| 2015 | 930 361 € | 98 124 € |
| 2014 | 693 107 € | — |
| 2013 | 720 045 € | — |
| 2012 | 681 162 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| GASTRO GLASS TATRY | 995 593 € |
|---|---|
| medián okresu Liptovský Mikuláš | 67 710 € |
| medián kraja | 115 476 € |
| medián Slovenska | 120 229 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Canmet s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 246 124 € (2025)
- Klima - Therm Prešov, s.r.o.Buclovany · tržby 2 243 018 € (2025)
- JANEBA TIME SR s.r.o.Imeľ · tržby 2 241 456 € (2025)
- MK TRAKTOR s.r.o.Michalovce · tržby 2 239 204 € (2025)
- ALVE SLOVAKIA, s.r.o.Púchov · tržby 2 235 764 € (2025)
- KVETY TATRY - SLOVENSKO, s.r.o.Poprad · tržby 2 234 613 € (2025)
- DMX Trade s. r. o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 233 451 € (2018)
- HASTEX spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 231 231 € (2025)
- ALPOD Slovakia, s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 2 230 288 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GASTRO GLASS TATRY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sídlo GASTRO GLASS TATRY: Liptovský Mikuláš
GASTRO GLASS TATRY sídli na adrese Nábrežie J. Jánošíka 5, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 053 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 282. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›
GASTRO GLASS TATRY: IČO, sídlo a základné údaje
GASTRO GLASS TATRY spol. s r.o. (IČO 31580513) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 17. 2. 1993, na trhu je 33 rokov a štatutármi sú Ing. Zaid Amro a Ing. Jozef Deák. Za rok 2019 sú v závierke tržby 995 593 € a výsledok hospodárenia −127 962 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 17. 2. 1993 |
| Obec | Liptovský Mikuláš |
| Okres | Okres Liptovský Mikuláš |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) GASTRO GLASS TATRY spol. s r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2019 mala 995 593 €, typická firma odvetvia 120 229 €, čo je 8,3-násobok mediánu (medián z 15 946 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sieť prepojení firmy GASTRO GLASS TATRY
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GASTRO GLASS TATRY
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GASTRO GLASS TATRY
- Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 800 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy88zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 100 €
- Výhry konkurentov195firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.702 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava577 zmlúv za 3 roky · 6 704 980 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR268 zmlúv za 3 roky · 1 546 763 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 483 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš
Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Liptovský Mikuláš
Traftor s. r. o.K&K TRANS PLUS, s. r. o.Tatra Forest Slovakia, s.r.o.Pro Designe, s.r.o.MADAME-K, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.