BADAS, spol. s r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Právne činnosti
677 €tržby 2012−4 809 €strata 2012aktívna 31 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 31. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 677 €, výsledok hospodárenia -4 809 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -17 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
BADAS, spol. s r.o. (IČO 31403697), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 27. 9. 1995 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 31. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2012.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci BADAS
V roku 2024 mala BADAS priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2012 boli 1 962 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2012
- Mzdy 93 % 1 829 €
- Odvody zamestnávateľa 6,7 % 131 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2012 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2012 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 18. 10. 2026.
Konateľ BADAS
Podľa Registra právnických osôb koná za BADAS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.
Spoločník BADAS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Radovan Ondruš100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Radovan Ondrušod 30. 9. 2009 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BADAS
Za rok 2012 má BADAS v závierke tržby 677 €, a výsledok hospodárenia −4 809 €.
Výkaz ziskov a strát BADAS
Zisk v 0 rokoch, strata v 7 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −7 086 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | — |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 0 € |
| 2017 | −480 € |
| 2016 | −480 € |
| 2015 | −480 € |
| 2014 | −480 € |
| 2013 | −17 € |
| 2012 | −4 809 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BADAS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie −2 300 € a záväzky 2 300 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | −2 300 € | 2 300 € |
| 2023 | 0 € | −1 960 € | 1 960 € |
| 2022 | 0 € | −1 960 € | 1 960 € |
| 2021 | 0 € | −1 960 € | 1 960 € |
| 2020 | — | −1 960 € | 1 960 € |
| 2019 | — | −1 960 € | 1 960 € |
| 2018 | 0 € | −1 960 € | 1 960 € |
| 2017 | — | −1 960 € | 1 960 € |
| 2016 | — | −1 480 € | 1 480 € |
| 2015 | — | −1 000 € | 1 000 € |
| 2014 | — | −40 € | 40 € |
| 2013 | — | −41 € | 41 € |
| 2012 | 101 € | −24 € | 125 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BADAS (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −340 € | 0 € | −2 300 € | 2 300 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 0 € | −1 960 € | 1 960 € | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 0 € | −1 960 € | 1 960 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 0 € | −1 960 € | 1 960 € | — | — |
| 2020 | — | — | — | −1 960 € | 1 960 € | — | — |
| 2019 | — | 0 € | — | −1 960 € | 1 960 € | — | — |
| 2018 | — | 0 € | 0 € | −1 960 € | 1 960 € | — | — |
| 2017 | — | −480 € | — | −1 960 € | 1 960 € | — | — |
| 2016 | — | −480 € | — | −1 480 € | 1 480 € | — | — |
| 2015 | — | −480 € | — | −1 000 € | 1 000 € | — | — |
| 2014 | — | −480 € | — | −40 € | 40 € | — | — |
| 2013 | — | −17 € | — | −41 € | 41 € | — | — |
| 2012 | 677 € | −4 809 € | 101 € | −24 € | 125 € | −2 789 € | −710,3 % |
Riziko: zaplatí BADAS?
Peniaze od štátu: BADAS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BADAS
Dátum vzniku BADAS je 27. 9. 1995, teda pred 31 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/9681/B
- Nový štatutár: Radovan OndrušKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 677 € · majetok 101 €
- Nový spoločník: Radovan OndrušSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BADAS
- obchodná činnosť s tovarmi v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovacia činnosť,
- poradenská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby,
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,
- inžinierska činnosť (okrem vybraných činností v stavebníctve),
- prieskum trhu,
- prenájom stavebných strojov a zariadení,
- reklamná a propagačná činnosť,
- špedičná činnosť s výnimkou dopravy,
- sekretárske služby a preklady vrátane tlmočníckych služieb v jazyku anglickom, nemeckom, francúzskom a ruskom,
- ubytovacie služby v súkromí s kapacitou do 10 lôžok,
- obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.
BADAS v odvetví právne a účtovnícke činnosti
BADAS je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť právne činnosti. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 352 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BADAS 641. z 652.
- BADAS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BADAS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BADAS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | 42 730 € |
| 2023 | — | 41 427 € |
| 2022 | — | 38 792 € |
| 2021 | — | 36 067 € |
| 2020 | — | 35 043 € |
| 2019 | — | 36 772 € |
| 2018 | — | 35 524 € |
| 2017 | — | 34 303 € |
| 2016 | — | 33 068 € |
| 2015 | — | 30 533 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | 677 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BOLVAN, advokátska kancelária s. r. o.Košice - mestská časť Krásna · tržby 1 565 € (2025)
- Audit Partners International, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 560 € (2025)
- A. F. SERVICES s.r.o.Brezno · tržby 1 558 € (2025)
- 3F services s. r. o.Malacky · tržby 1 540 € (2017)
- EKODANCE s. r. o.Poprad · tržby 1 525 € (2025)
- JUDr. Ivana Semanová, advokátka spol. s r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 522 € (2025)
- Marta Adamková, s. r. o.Jablonové · tržby 1 517 € (2025)
- CA-Bankruptcy, s. r. o. v likvidáciiČadca · tržby 1 512 € (2026)
- INTERAUDIT Group, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 510 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BADAS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo BADAS: Bratislava - Nové Mesto
BADAS sídli na adrese Pri starej prachárni 14, 831 04 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 640 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 379. Na tej istej adrese je zapísaných 18 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
BADAS: IČO, sídlo a základné údaje
BADAS, spol. s r.o. (IČO 31403697) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 27. 9. 1995, na trhu je 31 rokov a štatutárom je Radovan Ondruš. Za rok 2012 sú v závierke tržby 677 € a výsledok hospodárenia −4 809 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Právne činnosti (SK NACE 6910) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 27. 9. 1995 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.10) v okrese Bratislava III
WISE3 s. r. o.Woodmaster SK, s.r.o.LITVÁKOVÁ A SPOL., s. r. o.VRBA & PARTNERS s.r.o.SCHWARZ advokáti s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.