Allplan Slovensko s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Počítačové programovanie
9 927 893 €tržby 2025 ▲ 22 %+1 030 233 €zisk 2025aktívna 34 rokov108 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 3 883 908 €, výsledok hospodárenia -13 960 €
- 13 : tržby 4 116 021 €, výsledok hospodárenia -36 661 €
- 14 : tržby 3 845 854 €, výsledok hospodárenia 14 479 €
- 15 : tržby 3 928 945 €, výsledok hospodárenia 49 724 €
- 16 : tržby 4 158 729 €, výsledok hospodárenia 96 230 €
- 17 : tržby 4 412 522 €, výsledok hospodárenia 285 594 €
- 18 : tržby 5 296 952 €, výsledok hospodárenia 449 766 €
- 19 : tržby 5 882 749 €, výsledok hospodárenia 473 814 €
- 20 : tržby 5 685 853 €, výsledok hospodárenia 400 700 €
- 21 : tržby 5 915 231 €, výsledok hospodárenia 374 086 €
- 22 : tržby 6 772 245 €, výsledok hospodárenia 514 784 €
- 23 : tržby 7 304 335 €, výsledok hospodárenia 477 262 €
- 24 : tržby 8 158 485 €, výsledok hospodárenia 573 918 €
- 25 : tržby 9 927 893 €, výsledok hospodárenia 1 030 233 €
Allplan Slovensko s. r. o. (IČO 31335411) mala v roku 2025 tržby 9 927 893 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Allplan Slovensko
V roku 2025 mala Allplan Slovensko priemerne 108 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 6 706 604 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 3 632 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Informácie a komunikácia v okrese Bratislava II bola v roku 2025 3 410 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 108 | 6 706 604 € | 4 707 228 € |
| 2024 | 98,60 | 6 143 023 € | 4 325 962 € |
| 2023 | 92 | 5 465 983 € | 3 899 379 € |
| 2022 | 90 | 4 729 281 € | 3 378 869 € |
| 2021 | 81 | 4 182 922 € | 2 999 589 € |
| 2020 | 80 | 3 924 606 € | 2 817 029 € |
| 2019 | — | 3 920 749 € | 2 815 136 € |
| 2018 | — | 3 736 706 € | 2 669 644 € |
| 2017 | — | 3 291 232 € | 2 355 463 € |
| 2016 | — | 3 261 289 € | 2 414 711 € |
| 2015 | — | 3 058 532 € | 2 236 685 € |
| 2014 | — | 2 999 169 € | 2 217 847 € |
| 2013 | — | 3 083 030 € | 2 219 150 € |
| 2012 | — | 3 035 568 € | 2 283 969 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Allplan Slovensko, mzdové náklady na zamestnanca3 632 €
- Informácie a komunikácia v okrese Bratislava II3 410 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava II2 453 €
- Informácie a komunikácia na Slovensku2 930 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Informácie a komunikácia, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 70 % 4 707 228 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 1 718 329 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Allplan Slovensko
Podľa Registra právnických osôb koná za Allplan Slovensko 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Spoločníci Allplan Slovensko
V registri sú zapísaní 4 spoločníci.
- Allplan GmbH88,7 %
- Allplan Česko s.r.o.11,3 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Allplan GmbHod 13. 6. 2025 | 5 889 € | 88,7 % |
| Allplan Česko s.r.o.od 13. 6. 2025 | 750 € | 11,3 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Allplan Slovensko
Za rok 2025 má Allplan Slovensko v závierke tržby 9 927 893 €, o 21,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 030 233 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 9 927 893 €.
Výkaz ziskov a strát Allplan Slovensko
Najvyššie tržby: rok 2025, 9 927 893 €. Najnižšie: rok 2014, 3 845 854 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 9 927 893 € |
| 2024 | 8 158 485 € |
| 2023 | 7 304 335 € |
| 2022 | 6 772 245 € |
| 2021 | 5 915 231 € |
| 2020 | 5 685 853 € |
| 2019 | 5 882 749 € |
| 2018 | 5 296 952 € |
| 2017 | 4 412 522 € |
| 2016 | 4 158 729 € |
| 2015 | 3 928 945 € |
| 2014 | 3 845 854 € |
| 2013 | 4 116 021 € |
| 2012 | 3 883 908 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 4 689 969 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 030 233 € |
| 2024 | 573 918 € |
| 2023 | 477 262 € |
| 2022 | 514 784 € |
| 2021 | 374 086 € |
| 2020 | 400 700 € |
| 2019 | 473 814 € |
| 2018 | 449 766 € |
| 2017 | 285 594 € |
| 2016 | 96 230 € |
| 2015 | 49 724 € |
| 2014 | 14 479 € |
| 2013 | −36 661 € |
| 2012 | −13 960 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Allplan Slovensko
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,4 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Allplan Slovensko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +10,4 % | +19,3 % |
| 2024 | +7,0 % | +12,5 % |
| 2023 | +6,5 % | +10,7 % |
| 2022 | +7,6 % | +9,7 % |
| 2021 | +6,3 % | +9,4 % |
| 2020 | +7,0 % | +9,1 % |
| 2019 | +8,1 % | +6,5 % |
| 2018 | +8,5 % | +6,6 % |
| 2017 | +6,5 % | +7,7 % |
| 2016 | +2,3 % | +7,9 % |
| 2015 | +1,3 % | +7,4 % |
| 2014 | +0,4 % | — |
| 2013 | −0,9 % | — |
| 2012 | −0,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 11 z 13 rokov, najviac v roku 2025 (+21,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +21,7 % |
| 2024 | +11,7 % |
| 2023 | +7,9 % |
| 2022 | +14,5 % |
| 2021 | +4,0 % |
| 2020 | −3,3 % |
| 2019 | +11,1 % |
| 2018 | +20,0 % |
| 2017 | +6,1 % |
| 2016 | +5,8 % |
| 2015 | +2,2 % |
| 2014 | −6,6 % |
| 2013 | +6,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Allplan Slovensko
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 197 966 €, vlastné imanie 3 472 239 € a záväzky 1 162 178 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 197 966 € | 3 472 239 € | 1 162 178 € |
| 2024 | 3 399 884 € | 2 348 384 € | 858 153 € |
| 2023 | 2 636 760 € | 1 774 467 € | 722 414 € |
| 2022 | 2 152 225 € | 1 297 205 € | 687 922 € |
| 2021 | 1 694 598 € | 782 421 € | 710 109 € |
| 2020 | 3 011 012 € | 2 125 446 € | 640 491 € |
| 2019 | 2 615 396 € | 1 724 746 € | 649 765 € |
| 2018 | 1 894 549 € | 1 250 932 € | 637 584 € |
| 2017 | 1 436 521 € | 801 166 € | 632 109 € |
| 2016 | 1 217 993 € | 515 573 € | 700 699 € |
| 2015 | 1 415 377 € | 419 343 € | 990 574 € |
| 2014 | 1 487 287 € | 369 618 € | 1 112 667 € |
| 2013 | 1 306 915 € | 355 139 € | 950 636 € |
| 2012 | 1 151 843 € | 391 800 € | 759 830 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Allplan Slovensko (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 927 893 € | 1 030 233 € | 5 197 966 € | 3 472 239 € | 1 162 178 € | 8 167 545 € | +10,4 % |
| 2024 | 8 158 485 € | 573 918 € | 3 399 884 € | 2 348 384 € | 858 153 € | 6 908 604 € | +7,0 % |
| 2023 | 7 304 335 € | 477 262 € | 2 636 760 € | 1 774 467 € | 722 414 € | 6 140 843 € | +6,5 % |
| 2022 | 6 772 245 € | 514 784 € | 2 152 225 € | 1 297 205 € | 687 922 € | 5 458 522 € | +7,6 % |
| 2021 | 5 915 231 € | 374 086 € | 1 694 598 € | 782 421 € | 710 109 € | 4 713 486 € | +6,3 % |
| 2020 | 5 685 853 € | 400 700 € | 3 011 012 € | 2 125 446 € | 640 491 € | 4 553 014 € | +7,0 % |
| 2019 | 5 882 749 € | 473 814 € | 2 615 396 € | 1 724 746 € | 649 765 € | 4 514 334 € | +8,1 % |
| 2018 | 5 296 952 € | 449 766 € | 1 894 549 € | 1 250 932 € | 637 584 € | 4 261 626 € | +8,5 % |
| 2017 | 4 412 522 € | 285 594 € | 1 436 521 € | 801 166 € | 632 109 € | 3 539 042 € | +6,5 % |
| 2016 | 4 158 729 € | 96 230 € | 1 217 993 € | 515 573 € | 700 699 € | 3 287 434 € | +2,3 % |
| 2015 | 3 928 945 € | 49 724 € | 1 415 377 € | 419 343 € | 990 574 € | 3 049 408 € | +1,3 % |
| 2014 | 3 845 854 € | 14 479 € | 1 487 287 € | 369 618 € | 1 112 667 € | 2 953 550 € | +0,4 % |
| 2013 | 4 116 021 € | −36 661 € | 1 306 915 € | 355 139 € | 950 636 € | 3 146 099 € | −0,9 % |
| 2012 | 3 883 908 € | −13 960 € | 1 151 843 € | 391 800 € | 759 830 € | 2 936 198 € | −0,4 % |
Riziko: zaplatí Allplan Slovensko?
Allplan Slovensko a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom Allplan Slovensko v objeme 42 074 € z rokov 2015 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Žilinská univerzita v Žiline: 37 187 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 40 951 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 40 951 € |
| 2024 | 1 | 1 123 € |
| 2015 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Allplan Slovensko
Dátum vzniku Allplan Slovensko je 4. 11. 1992, teda pred 34 rokmi. Skoršie obchodné mená: NEMETSCHEK Slovensko, s r.o., NEMETSCHEK Slovensko, s.r.o., Nemetschek Allplan Slovensko, s.r.o., Nemetschek Allplan Slovensko s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 16 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/3749/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020319004
- Zmena obchodného menaPredtým NEMETSCHEK Slovensko, s r.o., odvtedy NEMETSCHEK Slovensko, s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým NEMETSCHEK Slovensko, s.r.o., odvtedy Nemetschek Allplan Slovensko, s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým Nemetschek Allplan Slovensko, s.r.o., odvtedy Nemetschek Allplan Slovensko s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 3 883 908 € · majetok 1 151 843 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Stavebná fakulta Technickej univerzity v Košiciach. Firma vznikla 4. 11. 1992.
- Zmena obchodného menaPredtým Nemetschek Allplan Slovensko s. r. o., odvtedy Allplan Slovensko s. r. o.
- Nový štatutár: Ing. Zoltán LádiKonateľ
- Nový spoločník: Allplan GmbHSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Allplan Česko s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 9 927 893 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Allplan Slovensko
- - tvorba a vývoj počítačových programov,
- - obchodná činnosť - v rozsahu voľnej živnosti,
- reklamné a marketingové služby,
- počítačové služby,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Allplan Slovensko v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Allplan Slovensko je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 950 € (12 899 závierok), Allplan Slovensko má 9 927 893 €, čo je 184-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 597 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Allplan Slovensko 34. z 1 448.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 875 €, polovica do 53 950 €, tri štvrtiny do 98 237 €; 10 % firiem má viac než 316 034 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 511 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 875 € |
| medián | 53 950 € |
| horný kvartil | 98 237 € |
| 10 % firiem má viac než | 316 034 € |
| Allplan Slovensko | 9 927 893 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Allplan Slovensko
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Allplan Slovensko s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Allplan Slovensko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 9 927 893 € | 53 950 € |
| 2024 | 8 158 485 € | 50 032 € |
| 2023 | 7 304 335 € | 49 289 € |
| 2022 | 6 772 245 € | 48 701 € |
| 2021 | 5 915 231 € | 46 816 € |
| 2020 | 5 685 853 € | 45 727 € |
| 2019 | 5 882 749 € | 45 067 € |
| 2018 | 5 296 952 € | 43 683 € |
| 2017 | 4 412 522 € | 42 311 € |
| 2016 | 4 158 729 € | 41 377 € |
| 2015 | 3 928 945 € | 41 270 € |
| 2014 | 3 845 854 € | — |
| 2013 | 4 116 021 € | — |
| 2012 | 3 883 908 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Allplan Slovensko | 9 927 893 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 65 421 € |
| medián kraja | 60 506 € |
| medián Slovenska | 53 950 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- sli.do s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 24 093 894 € (2025)
- Innovatrics, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 23 585 163 € (2025)
- SOFTIP, a. s.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 23 567 346 € (2025)
- Allianz Technology (Slovakia) s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 23 177 562 € (2025)
- TITANS freelancers, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 23 167 221 € (2025)
- Vision IT Solutions, a. s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 22 886 220 € (2025)
- Asseco CE Cloud, a.s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 22 245 411 € (2025)
- SoftwareONE Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 21 150 194 € (2025)
- KROS a.s.Žilina · tržby 20 977 855 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Allplan Slovensko, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Allplan Slovensko: Bratislava - Ružinov
Allplan Slovensko sídli na adrese Bajkalská 19B, 821 01 Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 933 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 321. Na tej istej adrese je zapísaných 29 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Allplan Slovensko: IČO, sídlo a základné údaje
Allplan Slovensko s. r. o. (IČO 31335411) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 4. 11. 1992, na trhu je 34 rokov a štatutárom je Ing. Zoltán Ládi. Za rok 2025 sú v závierke tržby 9 927 893 € a výsledok hospodárenia +1 030 233 €, počet zamestnancov podľa registra je 100 až 149.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 4. 11. 1992 |
| Skoršie názvy | NEMETSCHEK Slovensko, s r.o. NEMETSCHEK Slovensko, s.r.o. Nemetschek Allplan Slovensko, s.r.o. Nemetschek Allplan Slovensko s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Allplan Slovensko s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 9 927 893 €, typická firma odvetvia 53 950 €, čo je 184-násobok mediánu (medián z 12 899 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Bratislava II
SAP Slovensko s.r.o.DITEC, a.s.Sygic a. s.msg life Slovakia s.r.o.Gratex International, a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.