Štatistiky Kompletné dáta o firme

Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava

Bratislava - Rača · Stredné všeobecno-vzdelávacie školstvo

298 €tržby 2013−413 €strata 2013

aktívna 54 rokov50 až 99 zamestnancov

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 7. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

298 €tržby 2013
−413 €strata 2013
  1. 13 : tržby 298 €, výsledok hospodárenia -413 €

Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava (IČO 17337071), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 1. 9. 1972 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 11. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava

Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 50 až 99 zamestnancov, osobné náklady v roku 2013 boli 651 911 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč ROPO SFOV 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 7. 11. 2026.

Štatutár Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava

Podľa Registra právnických osôb koná za Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Janka Grančičováriaditeľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

Spoločník Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Bratislavský samosprávny krajspoločník

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava

Závierky máme za 1 rok (2013 až 2013), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 2013822 tis. €
Vlastné imanie 2013−1 288 €
Záväzky 2013799 tis. €97,2 % majetku
Všetky čísla zo závierok Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava (1 rok)
Čísla zo závierok Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2013298 €−413 €822 090 €−1 288 €798 861 €—−138,6 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava?

Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 43 zmlúv s dodávateľom Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava v objeme 178 276 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Agentúra Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pre štrukturálne fondy EÚ: 141 047 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom43Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv178 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201224. 2. 2012

História firmy Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava

Dátum vzniku Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava je 1. 9. 1972, teda pred 54 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiRozpočtová organizácia · 100000548
  2. Nový štatutár: Janka GrančičováRiaditeľ
  3. Nový spoločník: Bratislavský samosprávny krajZriaďovateľ
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátny pedagogický ústav, hodnota zmluvy 1 960 €. Firma vznikla 1. 9. 1972.
  5. Najväčšia verejná zmluva: 141 047 €Objednávateľ Agentúra Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pre štrukturálne fondy EÚ. Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku
  6. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 298 € · majetok 822 090 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava

  • Stredné všeobecnovzdelávacie školstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava v odvetví vzdelávanie

Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť stredné všeobecno-vzdelávacie školstvo. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 832 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava III832aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Bratislava III ›

Sídlo Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava: Bratislava - Rača

Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava sídli na adrese Hubeného 23, 834 08 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 070 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 360.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 070aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 360aktívnych
V tom istom odvetví832okres Bratislava III

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava: IČO, sídlo a základné údaje

Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava (IČO 17337071) je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 1. 9. 1972, na trhu je 54 rokov a štatutárom je Janka Grančičová. Počet zamestnancov podľa registra je 50 až 99.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaRozpočtová organizácia
OdvetvieStredné všeobecno-vzdelávacie školstvo (SK NACE 8531)
Vznik1. 9. 1972
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Jazyková škola, Palisády 38, Bratislava

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.31) v okrese Bratislava III

Súkromná spojená škola Kings Schools…Súkromné gymnázium, Česká 10, Bratislava

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť