Štatistiky Kompletné dáta o firme

MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA

Snina · Činnosti športových klubov

288 501 €tržby 2025 ▲ 17 %+127 855 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 6. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

288 501 €tržby 2025 ▲ 17 %
+127 855 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 8 012 €, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 22 : tržby 188 376 €, výsledok hospodárenia 30 017 €
  3. 23 : tržby 5 432 €, výsledok hospodárenia 0 €
  4. 24 : tržby 246 051 €, výsledok hospodárenia 66 798 €
  5. 25 : tržby 288 501 €, výsledok hospodárenia 127 855 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA (IČO 17146780) mala v roku 2025 tržby 288 501 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA

MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.

Štatutár MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA

Podľa Registra právnických osôb koná za MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

František Hanciný štatutárny orgán

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Tržby, zisk a majetok MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA

Za rok 2025 má MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA v závierke tržby 288 501 €, o 17,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +127 855 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 288 501 €.

Tržby 2025289 tis. €▲ +17,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025128 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025253 tis. €
Vlastné imanie 2025141 tis. €
Záväzky 2025112 tis. €44,1 % majetku
Zisková marža 2025+44,3 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 5 rokov225 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA

Súvaha MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA

Všetky čísla zo závierok MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA (5 rokov)
Čísla zo závierok MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025288 501 €127 855 €252 941 €141 428 €111 513 €—+44,3 %
2024246 051 €66 798 €125 086 €52 872 €72 213 €—+27,1 %
20235 432 €0 €58 288 €22 439 €35 849 €—0,0 %
2022188 376 €30 017 €39 437 €−32 732 €72 169 €—+15,9 %
20218 012 €0 €14 724 €−10 721 €25 445 €—0,0 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA?

MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 15 zmlúv s dodávateľom MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA v objeme 434 836 € z rokov 2018 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Snina, Mestský úrad Snina: 416 000 € v 5 zmluvách.

Zmluvy so štátom15Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv435 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201813. 9. 2018

História firmy MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA

Dátum vzniku MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA je 2. 12. 1991, teda pred 34 rokmi. Skoršie obchodné meno: Futbalový klub FC Vihorlat Snina. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-4667
  2. Zmena obchodného menaPredtým Futbalový klub FC Vihorlat Snina, odvtedy MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA.
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné, hodnota zmluvy 1 835 €. Firma vznikla 2. 12. 1991.
  4. Nový štatutár: František HancIný štatutárny orgán
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 8 012 € · majetok 14 724 €
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 288 501 €.
  7. Najväčšia verejná zmluva: 106 000 €Objednávateľ Mesto Snina, Mestský úrad Snina. Zmluva č. 1 o poskytnutí dotácie z rozpočtu Mesta Snina na rok 2026

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA

  • kluby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA v odvetví šport, zábava a rekreácia

MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 771 € (4 494 závierok), MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA má 288 501 €, čo je 15-násobok mediánu. V okrese Snina je v tomto odvetví 89 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA 1. z 12.

V odvetví v okrese Snina89aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 494Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia20 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Snina ›

Sídlo MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA: Snina

MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA sídli na adrese Pčolinská 45, 069 01 Snina, okres Snina. V obci Snina je 2 746 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 996.

Subjektov v obci Snina2 746aktívnych
Subjektov v okrese Snina4 996aktívnych
V tom istom odvetví89okres Snina

Snina: obyvatelia a dáta ›Okres Snina ›Adresár firiem v okrese Snina ›

MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA: IČO, sídlo a základné údaje

MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA (IČO 17146780) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Snina, okres Snina. Dátum vzniku je 2. 12. 1991, na trhu je 34 rokov a štatutárom je František Hanc. Za rok 2025 sú v závierke tržby 288 501 € a výsledok hospodárenia +127 855 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti športových klubov (SK NACE 9312)
Vznik2. 12. 1991
Skoršie názvyFutbalový klub FC Vihorlat Snina
ObecSnina
OkresOkres Snina
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB SNINA patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 288 501 €, typická firma odvetvia 19 771 €, čo je 15-násobok mediánu (medián z 4 494 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Snina ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Snina ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Snina

D.P. EKOPLAST, spol. s r.o.MOPS PRESS, s.r.o.Nemocnica Snina, s.r.o.EKOPLAST TRADE, s. r. o.UNEX Slovakia, a.s.Všetky firmy v obci Snina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Snina

Animoterapeuticko - jazdecké centrum SninaBlack Tiger Taekwondo - Klub SninaKVH a strelecký klub HodošíkFlorbalový klub SninaKarate klub Snina, o. z.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť