CRYSTAL SKI,spol. s r.o.
Závažná Poruba · Maloobchod so športovými potrebami
134 320 €tržby 2025 ▲ 9 %−58 870 €strata 2025aktívna 35 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 34 885 €, výsledok hospodárenia -126 €
- 14 : tržby 19 702 €, výsledok hospodárenia -121 €
- 15 : tržby 25 000 €, výsledok hospodárenia -11 710 €
- 16 : tržby 30 704 €, výsledok hospodárenia 183 €
- 17 : tržby 25 061 €, výsledok hospodárenia -9 200 €
- 18 : tržby 42 514 €, výsledok hospodárenia 879 €
- 19 : tržby 46 663 €, výsledok hospodárenia -2 563 €
- 20 : tržby 46 668 €, výsledok hospodárenia -5 901 €
- 21 : tržby 22 107 €, výsledok hospodárenia -21 402 €
- 22 : tržby 39 071 €, výsledok hospodárenia -17 501 €
- 23 : tržby 66 079 €, výsledok hospodárenia -17 703 €
- 24 : tržby 123 642 €, výsledok hospodárenia -34 €
- 25 : tržby 134 320 €, výsledok hospodárenia -58 870 €
CRYSTAL SKI,spol. s r.o. (IČO 00614360) mala v roku 2025 tržby 134 320 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci CRYSTAL SKI
V roku 2025 mala CRYSTAL SKI priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 23 528 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 480 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Liptovský Mikuláš bola v roku 2025 1 629 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 23 528 € | — |
| 2024 | — | 17 875 € | — |
| 2023 | — | 15 936 € | — |
| 2022 | — | 3 836 € | — |
| 2021 | — | 14 675 € | — |
| 2020 | — | 3 113 € | — |
| 2019 | — | 3 168 € | — |
| 2018 | — | 3 164 € | — |
| 2017 | — | 2 805 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- CRYSTAL SKI, odhad zo závierky480 €
- Veľkoobchod a maloobchod v okrese Liptovský Mikuláš1 629 €
- Všetky odvetvia v okrese Liptovský Mikuláš1 607 €
- Veľkoobchod a maloobchod na Slovensku1 669 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Veľkoobchod a maloobchod, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ CRYSTAL SKI
Podľa Registra právnických osôb koná za CRYSTAL SKI 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník CRYSTAL SKI
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ján Kozák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ján Kozákod 31. 12. 2015 | 78 030 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CRYSTAL SKI
Za rok 2025 má CRYSTAL SKI v závierke tržby 134 320 €, o 8,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −58 870 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 134 320 €.
Výkaz ziskov a strát CRYSTAL SKI
Najvyššie tržby: rok 2025, 134 320 €. Najnižšie: rok 2014, 19 702 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 134 320 € |
| 2024 | 123 642 € |
| 2023 | 66 079 € |
| 2022 | 39 071 € |
| 2021 | 22 107 € |
| 2020 | 46 668 € |
| 2019 | 46 663 € |
| 2018 | 42 514 € |
| 2017 | 25 061 € |
| 2016 | 30 704 € |
| 2015 | 25 000 € |
| 2014 | 19 702 € |
| 2013 | 34 885 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 11 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −144 069 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −58 870 € |
| 2024 | −34 € |
| 2023 | −17 703 € |
| 2022 | −17 501 € |
| 2021 | −21 402 € |
| 2020 | −5 901 € |
| 2019 | −2 563 € |
| 2018 | 879 € |
| 2017 | −9 200 € |
| 2016 | 183 € |
| 2015 | −11 710 € |
| 2014 | −121 € |
| 2013 | −126 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CRYSTAL SKI
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −43,8 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CRYSTAL SKI | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −43,8 % | +2,3 % |
| 2024 | 0,0 % | +2,1 % |
| 2023 | −26,8 % | +1,4 % |
| 2022 | −44,8 % | +1,3 % |
| 2021 | −96,8 % | +1,2 % |
| 2020 | −12,6 % | +1,1 % |
| 2019 | −5,5 % | +1,1 % |
| 2018 | +2,1 % | +1,2 % |
| 2017 | −36,7 % | +1,7 % |
| 2016 | +0,6 % | +1,6 % |
| 2015 | −46,8 % | +1,3 % |
| 2014 | −0,6 % | — |
| 2013 | −0,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 12 rokov, najviac v roku 2024 (+87,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +8,6 % |
| 2024 | +87,1 % |
| 2023 | +69,1 % |
| 2022 | +76,7 % |
| 2021 | −52,6 % |
| 2020 | 0,0 % |
| 2019 | +9,8 % |
| 2018 | +69,6 % |
| 2017 | −18,4 % |
| 2016 | +22,8 % |
| 2015 | +26,9 % |
| 2014 | −43,5 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CRYSTAL SKI
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 320 428 €, vlastné imanie 23 083 € a záväzky 297 345 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 320 428 € | 23 083 € | 297 345 € |
| 2024 | 146 636 € | 81 953 € | 64 683 € |
| 2023 | 69 107 € | 12 987 € | 56 120 € |
| 2022 | 41 980 € | 3 536 € | 38 444 € |
| 2021 | 51 975 € | 1 045 € | 50 930 € |
| 2020 | 30 398 € | 16 825 € | 13 573 € |
| 2019 | 34 032 € | 22 727 € | 11 305 € |
| 2018 | 37 231 € | 25 688 € | 11 543 € |
| 2017 | 34 264 € | 24 809 € | 9 455 € |
| 2016 | 20 901 € | 14 009 € | 6 892 € |
| 2015 | 21 044 € | 13 826 € | 7 195 € |
| 2014 | 30 843 € | −20 055 € | 50 898 € |
| 2013 | 31 031 € | −19 935 € | 50 966 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CRYSTAL SKI (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 134 320 € | −58 870 € | 320 428 € | 23 083 € | 297 345 € | 8 437 € | −43,8 % |
| 2024 | 123 642 € | −34 € | 146 636 € | 81 953 € | 64 683 € | 35 130 € | 0,0 % |
| 2023 | 66 079 € | −17 703 € | 69 107 € | 12 987 € | 56 120 € | 7 991 € | −26,8 % |
| 2022 | 39 071 € | −17 501 € | 41 980 € | 3 536 € | 38 444 € | 9 066 € | −44,8 % |
| 2021 | 22 107 € | −21 402 € | 51 975 € | 1 045 € | 50 930 € | −12 582 € | −96,8 % |
| 2020 | 46 668 € | −5 901 € | 30 398 € | 16 825 € | 13 573 € | −43 € | −12,6 % |
| 2019 | 46 663 € | −2 563 € | 34 032 € | 22 727 € | 11 305 € | 1 720 € | −5,5 % |
| 2018 | 42 514 € | 879 € | 37 231 € | 25 688 € | 11 543 € | 13 101 € | +2,1 % |
| 2017 | 25 061 € | −9 200 € | 34 264 € | 24 809 € | 9 455 € | −4 114 € | −36,7 % |
| 2016 | 30 704 € | 183 € | 20 901 € | 14 009 € | 6 892 € | 5 866 € | +0,6 % |
| 2015 | 25 000 € | −11 710 € | 21 044 € | 13 826 € | 7 195 € | −8 880 € | −46,8 % |
| 2014 | 19 702 € | −121 € | 30 843 € | −20 055 € | 50 898 € | −4 341 € | −0,6 % |
| 2013 | 34 885 € | −126 € | 31 031 € | −19 935 € | 50 966 € | 3 095 € | −0,4 % |
Riziko: zaplatí CRYSTAL SKI?
CRYSTAL SKI a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom CRYSTAL SKI v objeme 150 € z rokov 2022 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Obec Závažná Poruba: 150 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2024, 150 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 1 | 150 € |
| 2023 | 1 | 0 € |
| 2022 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy CRYSTAL SKI
Dátum vzniku CRYSTAL SKI je 14. 6. 1991, teda pred 35 rokmi. Skoršie obchodné mená: C.I.R. spol. s r.o., C.I.R. CRYSTAL SKY spol. s r.o., C.I.R. CRYSTAL SKI spol. s r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/91/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020427882
- Zmena obchodného menaPredtým C.I.R. spol. s r.o., odvtedy C.I.R. CRYSTAL SKY spol. s r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým C.I.R. CRYSTAL SKY spol. s r.o., odvtedy C.I.R. CRYSTAL SKI spol. s r.o.
- Nový štatutár: Ján KozákKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým C.I.R. CRYSTAL SKI spol. s r.o., odvtedy CRYSTAL SKI, spol. s r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 34 885 € · majetok 31 031 €
- Nový spoločník: Ján KozákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo dopravy a výstavby SR. Firma vznikla 14. 6. 1991.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 134 320 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CRYSTAL SKI
- - výuka lyžovania
- - obchod s tovarom všetkého druhu okr. viazaných obch. živností
- - obchod s tovarom všetkého druhu okr. koncesovaných obch. živn.
- - servis športového náradia
- - prevádzkovanie cestovnej kancelárie
- - zmenáreň
- - úschovňa batožín
- - predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov
- - predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy
- - predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál, ak k ich priamej konzumácii nie je k dispozícii viac ako 8 miest
- - predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- - ubytovacie služby v rozsahu voľných živností
- - služba sprievodcu vodnej turistiky
- - požičiavanie športového náradia
- - prevádzka a požičiavanie malých plavidiel
- - prevádzkovanie cestovnej agentúry
- športová činnosť podľa §3 písm.a) zákona č. 440/2015 Z.z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
CRYSTAL SKI v odvetví maloobchod
CRYSTAL SKI je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so športovými potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), CRYSTAL SKI má 134 320 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 1 057 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CRYSTAL SKI 111. z 309.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| CRYSTAL SKI | 134 320 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- CRYSTAL SKI
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby CRYSTAL SKI s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | CRYSTAL SKI | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 134 320 € | 97 643 € |
| 2024 | 123 642 € | 93 145 € |
| 2023 | 66 079 € | 95 743 € |
| 2022 | 39 071 € | 101 116 € |
| 2021 | 22 107 € | 87 423 € |
| 2020 | 46 668 € | 81 900 € |
| 2019 | 46 663 € | 85 084 € |
| 2018 | 42 514 € | 80 953 € |
| 2017 | 25 061 € | 74 679 € |
| 2016 | 30 704 € | 63 581 € |
| 2015 | 25 000 € | 73 009 € |
| 2014 | 19 702 € | — |
| 2013 | 34 885 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| CRYSTAL SKI | 134 320 € |
|---|---|
| medián okresu Liptovský Mikuláš | 63 985 € |
| medián kraja | 96 766 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MS.IZIS s.r.o.Malý Čepčín · tržby 317 413 € (2025)
- AlfaPark s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 317 407 € (2025)
- Karma Slovakia s.r.o.Šaľa · tržby 317 307 € (2025)
- HYDROTEAM - BB, spol. s r.o.Moravský Svätý Ján · tržby 317 266 € (2025)
- DUOTRADE, s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 317 262 € (2025)
- TECHMEN s.r.o.Gabčíkovo · tržby 317 163 € (2025)
- EMBA Trade, spol. s r.o.Bánov · tržby 317 133 € (2025)
- BEASTAV, s.r.o.Trstín · tržby 316 962 € (2025)
- Wish s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 316 883 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CRYSTAL SKI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sídlo CRYSTAL SKI: Závažná Poruba
CRYSTAL SKI sídli na adrese Hlavná 171/209, 032 02 Závažná Poruba, okres Liptovský Mikuláš. V obci Závažná Poruba je 295 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 396.
Závažná Poruba: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›
CRYSTAL SKI: IČO, sídlo a základné údaje
CRYSTAL SKI,spol. s r.o. (IČO 00614360) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Závažná Poruba, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 14. 6. 1991, na trhu je 35 rokov a štatutárom je Ján Kozák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 134 320 € a výsledok hospodárenia −58 870 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763) |
| Základné imanie | 78 030 € |
| Vznik | 14. 6. 1991 |
| Skoršie názvy | C.I.R. spol. s r.o. C.I.R. CRYSTAL SKY spol. s r.o. C.I.R. CRYSTAL SKI spol. s r.o. |
| Obec | Závažná Poruba |
| Okres | Okres Liptovský Mikuláš |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) CRYSTAL SKI,spol. s r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 134 320 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sieť prepojení firmy CRYSTAL SKI
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu CRYSTAL SKI
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CRYSTAL SKI
- Tendre46súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 800 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 000 €
- Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Závažná Porubatypický nepokrytý dopyt 20 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR518 zmlúv za 3 roky · 3 428 666 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra369 zmlúv za 3 roky · 2 874 310 € · naposledy 1. 10. 2026Žilinská univerzita v Žiline358 zmlúv za 3 roky · 2 963 367 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 053 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ATAMAN, s.r.o.RAFTING ADVENTURE, s. r. o.Adrenalin Centrum, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Závažná Poruba
GMD Metal, s.r.o.MT PELET, spol. s.r.o.KOVUM, s.r.o.Nákladná doprava BALUX, s. r. o.ELWAT, s.r.o.Všetky firmy v obci Závažná Poruba ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Liptovský Mikuláš
ENON INVEST, s. r. o.OBECO s.r.o.MFP papier s. r. o.MT elektro s.r.o.GASTRO GLASS TATRY SK, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.