Štatistiky Kompletné dáta o firme

EXPOMONT Nitra spol. s r.o.

Nitra · Organizovanie kongresov a podnikateľských výstav

299 858 €tržby 2025 ▲ 56 %+2 746 €zisk 2025

aktívna 35 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

299 858 €tržby 2025 ▲ 56 %
+2 746 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 326 802 €, výsledok hospodárenia 1 724 €
  2. 14 : tržby 286 157 €, výsledok hospodárenia -4 845 €
  3. 15 : tržby 326 119 €, výsledok hospodárenia -234 €
  4. 16 : tržby 393 280 €, výsledok hospodárenia 778 €
  5. 17 : tržby 432 444 €, výsledok hospodárenia 1 728 €
  6. 18 : tržby 424 699 €, výsledok hospodárenia 3 816 €
  7. 19 : tržby 529 694 €, výsledok hospodárenia 2 951 €
  8. 20 : tržby 27 641 €, výsledok hospodárenia -37 452 €
  9. 21 : tržby 175 290 €, výsledok hospodárenia 46 654 €
  10. 22 : tržby 303 666 €, výsledok hospodárenia 14 082 €
  11. 23 : tržby 323 244 €, výsledok hospodárenia 31 234 €
  12. 24 : tržby 192 032 €, výsledok hospodárenia -31 078 €
  13. 25 : tržby 299 858 €, výsledok hospodárenia 2 746 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EXPOMONT Nitra spol. s r.o. (IČO 00589365) mala v roku 2025 tržby 299 858 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci EXPOMONT Nitra

V roku 2025 mala EXPOMONT Nitra priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 25 961 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ EXPOMONT Nitra

Podľa Registra právnických osôb koná za EXPOMONT Nitra 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ing. Dušan Burikonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Spoločník EXPOMONT Nitra

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch EXPOMONT Nitra
Podiely spoločníkov na vkladoch EXPOMONT Nitra Ing. Dušan Buri 100,0 %. Spolu 6 640 €. Ing. Dušan Buri: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Dušan Buri100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Dušan Buriod 9. 8. 2024 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok EXPOMONT Nitra

Za rok 2025 má EXPOMONT Nitra v závierke tržby 299 858 €, o 56,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 746 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 529 694 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025300 tis. €▲ +56,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 746 €zisk
Majetok (aktíva) 2025120 tis. €
Vlastné imanie 202513 tis. €
Záväzky 2025107 tis. €89,4 % majetku
Pridaná hodnota 202537 tis. €
Zisková marža 2025+0,9 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 13 rokov32 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát EXPOMONT Nitra

Súvaha EXPOMONT Nitra

Všetky čísla zo závierok EXPOMONT Nitra (13 rokov)
Čísla zo závierok EXPOMONT Nitra po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025299 858 €2 746 €119 635 €12 678 €106 957 €36 590 €+0,9 %
2024192 032 €−31 078 €145 870 €9 933 €135 937 €26 805 €−16,2 %
2023323 244 €31 234 €203 747 €72 245 €131 502 €108 936 €+9,7 %
2022303 666 €14 082 €174 706 €55 093 €119 613 €103 833 €+4,6 %
2021175 290 €46 654 €183 146 €85 538 €97 608 €62 226 €+26,6 %
202027 641 €−37 452 €146 350 €38 883 €107 467 €−16 709 €−135,5 %
2019529 694 €2 951 €158 801 €79 286 €79 515 €177 594 €+0,6 %
2018424 699 €3 816 €181 194 €80 151 €101 043 €168 618 €+0,9 %
2017432 444 €1 728 €186 027 €78 063 €107 964 €136 756 €+0,4 %
2016393 280 €778 €197 909 €77 113 €120 796 €134 754 €+0,2 %
2015326 119 €−234 €182 672 €76 755 €105 917 €117 752 €−0,1 %
2014286 157 €−4 845 €193 899 €77 504 €116 395 €106 437 €−1,7 %
2013326 802 €1 724 €198 754 €84 644 €112 716 €118 020 €+0,5 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí EXPOMONT Nitra?

EXPOMONT Nitra a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom EXPOMONT Nitra z rokov 2020 až 2021. Vo verejnom obstarávaní má 1 vyhratú súťaž za 13 128 €.

Zmluvy so štátom5Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202013. 5. 2020
Vyhraté súťaže113 tis. €

História firmy EXPOMONT Nitra

Dátum vzniku EXPOMONT Nitra je 15. 11. 1990, teda pred 35 rokmi. Skoršie obchodné meno: AIP- agro- industria- projekt, spol. s r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/2755/N
  2. Nový štatutár: Ing. Dušan BuriKonateľ
  3. Zmena obchodného menaPredtým AIP- agro- industria- projekt, spol. s r.o., odvtedy EXPOMONT Nitra spol. s r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020405673
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Agrokomplex – Výstavníctvo Nitra, š.p.. Firma vznikla 15. 11. 1990.
  6. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 326 802 € · majetok 198 754 €
  7. Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Nitriansky samosprávny kraj, cena 13 128 €. Výber zhotoviteľa výstavných stánkov: ITF SLOVAKIATOUR 2015 v Bratislave, HOLIDAY WORLD 2015 v Prahe a REGIÓNY SLOVENSKA 2015 v Nitre
  8. Nový spoločník: Ing. Dušan BuriSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 299 858 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti EXPOMONT Nitra

  • - veltrhy, usporiadanie a realizácia výstav
  • - sprostredkovanie obchodu-hliníkové profily, zámky do profilov, koberce,
  • - sprostredkovanie obchodu-podlahová krytina, kobercové pásky, nábytok,
  • - sprostredkovanie obchodu-výplne do profilov, bytové doplnky,
  • - sprostredkovanie obchodu-osvetľovacie prvky, samolepiace fólie,
  • - sprostredkovanie obchodu-software pre výstavnícke účely,
  • - veľkoobchod-hliníkové profily, zámky do profilov, podlahová krytina,
  • - veľkoobchod-koberce, kobercové pásky, výplne do profilov,
  • - veľkoobchod-nábytok, bytové doplnky, osvetľovacie prvky,
  • - veľkoobchod-samolepiace fólie, software pre výstavnícke účely,
  • - maloobchod-hliníkové profily, zámky do profilov, podlahová krytina,
  • - maloobchod-koberce, kobercové pásky, výplne do profilov,
  • - maloobchod-nábytok, bytové doplnky, osvetľovacie prvky,
  • - maloobchod-samolepiace fólie, software pre výstavnícke účely,
  • Inštalácia fotovoltických systémov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

EXPOMONT Nitra v odvetví administratívne a kancelárske služby

EXPOMONT Nitra je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť organizovanie kongresov a podnikateľských výstav. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 406 závierok), EXPOMONT Nitra má 299 858 €, čo je 7,1-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 2 177 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EXPOMONT Nitra 106. z 869.

V odvetví v okrese Nitra2 177aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 406Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EXPOMONT Nitra, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Nitra ›

Sídlo EXPOMONT Nitra: Nitra

EXPOMONT Nitra sídli na adrese Kasalova 35, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 316 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 543.

Subjektov v obci Nitra19 316aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 543aktívnych
V tom istom odvetví2 177okres Nitra

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

EXPOMONT Nitra: IČO, sídlo a základné údaje

EXPOMONT Nitra spol. s r.o. (IČO 00589365) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 15. 11. 1990, na trhu je 35 rokov a štatutárom je Ing. Dušan Buri. Za rok 2025 sú v závierke tržby 299 858 € a výsledok hospodárenia +2 746 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOrganizovanie kongresov a podnikateľských výstav (SK NACE 8230)
Základné imanie6 640 €
Vznik15. 11. 1990
Skoršie názvyAIP- agro- industria- projekt, spol. s r.o.
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) EXPOMONT Nitra spol. s r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 299 858 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 7,1-násobok mediánu (medián z 24 406 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.30) v okrese Nitra

HEALTHY LIFE - WORLD, s.r.o.Creative Expo s.r.o.Inštitút zdravotníckeho vzdelávania, s.r.o.ICELOG s.r.o.ELCOM - IGS s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť