VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Trnavská NAD, a.s.

Trnava · Nákladná cestná doprava

10 349 516 €tržby 2025 ▼ 4 %−397 652 €strata 2025

aktívna 31 rokov50 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

10 349 516 €tržby 2025 ▼ 4 %
−397 652 €strata 2025
  1. 12 : tržby 12 196 890 €, výsledok hospodárenia 34 785 €
  2. 13 : tržby 12 471 636 €, výsledok hospodárenia 83 498 €
  3. 14 : tržby 13 319 659 €, výsledok hospodárenia 151 390 €
  4. 15 : tržby 12 721 352 €, výsledok hospodárenia 121 164 €
  5. 16 : tržby 11 574 587 €, výsledok hospodárenia 145 822 €
  6. 17 : tržby 11 451 574 €, výsledok hospodárenia 92 408 €
  7. 18 : tržby 12 314 175 €, výsledok hospodárenia 120 123 €
  8. 19 : tržby 12 501 403 €, výsledok hospodárenia 185 392 €
  9. 20 : tržby 10 353 987 €, výsledok hospodárenia 118 875 €
  10. 21 : tržby 10 017 405 €, výsledok hospodárenia 73 783 €
  11. 22 : tržby 10 528 194 €, výsledok hospodárenia 69 060 €
  12. 23 : tržby 10 816 268 €, výsledok hospodárenia 125 818 €
  13. 24 : tržby 10 755 262 €, výsledok hospodárenia -242 822 €
  14. 25 : tržby 10 349 516 €, výsledok hospodárenia -397 652 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Trnavská NAD, a.s. (IČO 34127844) mala v roku 2025 tržby 10 349 516 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Trnavská NAD

V roku 2025 mala Trnavská NAD priemerne 50 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 761 020 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 2 095 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Doprava a skladovanie v okrese Trnava bola v roku 2025 1 776 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Predstavenstvo Trnavská NAD

Podľa Registra právnických osôb konajú za Trnavská NAD 2 členovia predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločníci Trnavská NAD

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Trnavská NAD

Za rok 2025 má Trnavská NAD v závierke tržby 10 349 516 €, o 3,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −397 652 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 13 319 659 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202510,3 mil. €▼ −3,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−398 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20257,33 mil. €
Vlastné imanie 20253,14 mil. €
Záväzky 20254,19 mil. €57,1 % majetku
Pridaná hodnota 20251,69 mil. €
Zisková marža 2025−3,8 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov682 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 840 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Trnavská NAD

Súvaha Trnavská NAD

Všetky čísla zo závierok Trnavská NAD (14 rokov)
Čísla zo závierok Trnavská NAD po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202510 349 516 €−397 652 €7 333 719 €3 141 910 €4 186 832 €1 694 986 €−3,8 %
202410 755 262 €−242 822 €7 251 846 €3 539 561 €3 712 285 €1 823 076 €−2,3 %
202310 816 268 €125 818 €8 557 490 €3 825 423 €4 730 232 €2 325 619 €+1,2 %
202210 528 194 €69 060 €9 148 399 €3 742 805 €5 403 899 €2 256 653 €+0,7 %
202110 017 405 €73 783 €8 245 227 €3 713 746 €4 531 157 €2 214 990 €+0,7 %
202010 353 987 €118 875 €8 148 212 €3 659 962 €4 483 546 €2 521 950 €+1,1 %
201912 501 403 €185 392 €7 942 798 €3 584 287 €4 357 687 €2 739 060 €+1,5 %
201812 314 175 €120 123 €8 313 577 €3 442 095 €4 871 418 €2 677 384 €+1,0 %
201711 451 574 €92 408 €8 285 325 €3 367 972 €4 917 353 €2 485 658 €+0,8 %
201611 574 587 €145 822 €7 863 910 €3 275 564 €4 588 171 €2 474 562 €+1,3 %
201512 721 352 €121 164 €8 132 634 €3 128 047 €5 003 965 €2 602 577 €+1,0 %
201413 319 659 €151 390 €9 264 694 €3 053 483 €6 211 060 €2 522 592 €+1,1 %
201312 471 636 €83 498 €8 938 750 €2 922 092 €6 016 441 €2 058 461 €+0,7 %
201212 196 890 €34 785 €8 746 908 €2 878 594 €5 868 314 €1 888 763 €+0,3 %

Riziko: zaplatí Trnavská NAD?

Trnavská NAD a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom Trnavská NAD v objeme 69 467 € z rokov 2011 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom SLOVENSKÁ REPUBLIKA – Ministerstvo hospodárstva SR: 56 300 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom8Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv69 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201113. 10. 2011

História firmy Trnavská NAD

Dátum vzniku Trnavská NAD je 1. 10. 1995, teda pred 31 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020393749
  2. Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/130/T
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 12 196 890 € · majetok 8 746 908 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Finančné riaditeľstvo SR. Firma vznikla 1. 10. 1995.
  5. Najväčšia verejná zmluva: 56 300 €Objednávateľ SLOVENSKÁ REPUBLIKA – Ministerstvo hospodárstva SR. Kúpna zmluva č. 6/2021
  6. Nový zápis v registri: Mgr. Alena LukačovičováČlen dozorného orgánu
  7. Nový zápis v registri: Ing. Peter TomečekČlen dozorného orgánu
  8. Nový štatutár: Ing. Ľubica PinkavováPredstavenstvo
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 10 349 516 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Trnavská NAD

  • zasielateľstvo
  • vykonávanie odťahovej služby
  • vykonávanie kontrol technického stavu cestných motorových a ich prípojných vozidiel
  • oprava a údržba motorových vozidiel
  • sprostredkovateľská činnosť (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona)
  • čistiace a upratovacie služby
  • prevádzkovanie parkovísk
  • prenájom nebytových priestorov vrátane poskytovania základných služieb a doplnkových činností - čistiace a upratovacie služby
  • sprostredkovanie dopravy
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
  • prenájom motorových vozidiel
  • baliaca činnosť
  • faktoring a forfaiting
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • reklamná a propagačná činnosť
  • obchodné a podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
  • leasing všetkých druhov tovarov, na ktoré sa nevyžaduje osobitné povolenie
  • organizovanie školení, seminárov a kurzov
  • cestná motorová doprava - vnútroštátna nákladná cestná doprava
  • medzinárodná cestná preprava tovaru, ktorá je podnikaním
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného nepresahuje 3,5 t
  • maloobchodný predaj pohonných látok
  • prevádzkovanie čerpacej stanice
  • prevádzkovanie autoumyvárne
  • ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti
  • výdaj teplej stravy
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
  • prevádzkovanie sociálnych zariadení - služby pre osobnú hygienu
  • vedenie účtovníctva

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Trnavská NAD v odvetví pozemná doprava

Trnavská NAD je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), Trnavská NAD má 10 349 516 €, čo je 111-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 656 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Trnavská NAD 3. z 247.

V odvetví v okrese Trnava656aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia94 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Trnavská NAD, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Trnava ›

Sídlo Trnavská NAD: Trnava

Trnavská NAD sídli na adrese Nitrianska 5, 917 54 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 098 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708. Na tej istej adrese je zapísaných 27 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trnava16 098aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 708aktívnych
V tom istom odvetví656okres Trnava
Na tej istej adrese27aktívnych subjektov

Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

Trnavská NAD: IČO, sídlo a základné údaje

Trnavská NAD, a.s. (IČO 34127844) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 1. 10. 1995, na trhu je 31 rokov a štatutármi sú Marián Kováč a Ing. Ľubica Pinkavová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 10 349 516 € a výsledok hospodárenia −397 652 €, počet zamestnancov podľa registra je 50 až 99.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaAkciová spoločnosť
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie2 725 950 €
Vznik1. 10. 1995
ObecTrnava
OkresOkres Trnava
Vyrubená daň z príjmov3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) Trnavská NAD, a.s. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 10 349 516 €, typická firma odvetvia 93 647 €, čo je 111-násobok mediánu (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Sieť prepojení firmy Trnavská NAD

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Trnavská NAD

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Trnavská NAD

  • Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 195 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov180firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

TIR PETROLEUM, s.r.o.TNAD s. r. o.Mina Livsmedel, s.r.o.Infigo s.r.o.A.M.T. CONSULTING, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Trnava

PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Trnava

HAVI Logistics s.r.o.Nagel Slovensko s.r.o.Mutti, s.r.o.MOKOŠÁK s.r.o.NADOK, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk