R.I.C. Slovakia, s.r.o.
Nitra · Činnosti reklamných agentúr
1 391 109 €tržby 2025 ▲ 8 %+150 170 €zisk 2025aktívna 20 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 2 152 258 €, výsledok hospodárenia 21 165 €
- 13 : tržby 2 232 185 €, výsledok hospodárenia 269 014 €
- 14 : tržby 2 289 374 €, výsledok hospodárenia 333 794 €
- 15 : tržby 2 596 778 €, výsledok hospodárenia 309 113 €
- 16 : tržby 2 719 911 €, výsledok hospodárenia 398 445 €
- 17 : tržby 2 738 652 €, výsledok hospodárenia 405 794 €
- 18 : tržby 2 512 447 €, výsledok hospodárenia 490 510 €
- 19 : tržby 1 679 505 €, výsledok hospodárenia 230 270 €
- 20 : tržby 1 178 168 €, výsledok hospodárenia -1 219 283 €
- 21 : tržby 1 125 168 €, výsledok hospodárenia -536 438 €
- 22 : tržby 1 231 739 €, výsledok hospodárenia -177 224 €
- 23 : tržby 1 161 209 €, výsledok hospodárenia 133 904 €
- 24 : tržby 1 284 489 €, výsledok hospodárenia -9 109 €
- 25 : tržby 1 391 109 €, výsledok hospodárenia 150 170 €
R.I.C. Slovakia, s.r.o. (IČO 36613517) mala v roku 2025 tržby 1 391 109 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci R.I.C. Slovakia
V roku 2025 mala R.I.C. Slovakia priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 62 404 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 231 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Nitra bola v roku 2025 2 038 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 62 404 € | 44 323 € |
| 2024 | 4 | 70 109 € | 50 007 € |
| 2023 | 4 | 74 348 € | 53 798 € |
| 2022 | 4 | 77 209 € | 55 493 € |
| 2021 | — | 59 597 € | 43 095 € |
| 2020 | 4 | 54 597 € | 39 502 € |
| 2019 | — | 62 542 € | 45 037 € |
| 2018 | — | 69 337 € | 50 478 € |
| 2017 | — | 68 722 € | 49 844 € |
| 2016 | — | 68 612 € | 49 284 € |
| 2015 | — | 73 976 € | 53 126 € |
| 2014 | — | 61 321 € | 43 758 € |
| 2013 | — | 74 294 € | 53 423 € |
| 2012 | — | 101 546 € | 75 702 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- R.I.C. Slovakia, mzdové náklady na zamestnanca1 231 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Nitra2 038 €
- Všetky odvetvia v okrese Nitra1 800 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti na Slovensku2 137 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Odborné, vedecké a technické činnosti, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 44 323 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 15 445 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ R.I.C. Slovakia
Podľa Registra právnických osôb koná za R.I.C. Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník R.I.C. Slovakia
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ramón Beňo100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ramón Beňood 28. 1. 2010 | 20 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok R.I.C. Slovakia
Za rok 2025 má R.I.C. Slovakia v závierke tržby 1 391 109 €, o 8,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +150 170 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 2 738 652 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 40 803 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát R.I.C. Slovakia
Najvyššie tržby: rok 2017, 2 738 652 €. Najnižšie: rok 2021, 1 125 168 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 391 109 € |
| 2024 | 1 284 489 € |
| 2023 | 1 161 209 € |
| 2022 | 1 231 739 € |
| 2021 | 1 125 168 € |
| 2020 | 1 178 168 € |
| 2019 | 1 679 505 € |
| 2018 | 2 512 447 € |
| 2017 | 2 738 652 € |
| 2016 | 2 719 911 € |
| 2015 | 2 596 778 € |
| 2014 | 2 289 374 € |
| 2013 | 2 232 185 € |
| 2012 | 2 152 258 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 4 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 800 125 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 150 170 € |
| 2024 | −9 109 € |
| 2023 | 133 904 € |
| 2022 | −177 224 € |
| 2021 | −536 438 € |
| 2020 | −1 219 283 € |
| 2019 | 230 270 € |
| 2018 | 490 510 € |
| 2017 | 405 794 € |
| 2016 | 398 445 € |
| 2015 | 309 113 € |
| 2014 | 333 794 € |
| 2013 | 269 014 € |
| 2012 | 21 165 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- R.I.C. Slovakia
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,8 %, medián odvetvia +6,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | R.I.C. Slovakia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +10,8 % | +6,8 % |
| 2024 | −0,7 % | +4,5 % |
| 2023 | +11,5 % | +2,9 % |
| 2022 | −14,4 % | +3,0 % |
| 2021 | −47,7 % | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | +13,7 % | +2,1 % |
| 2018 | +19,5 % | +2,6 % |
| 2017 | +14,8 % | +3,7 % |
| 2016 | +14,6 % | +3,7 % |
| 2015 | +11,9 % | +3,8 % |
| 2014 | +14,6 % | — |
| 2013 | +12,1 % | — |
| 2012 | +1,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 13 rokov, najviac v roku 2015 (+13,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +8,3 % |
| 2024 | +10,6 % |
| 2023 | −5,7 % |
| 2022 | +9,5 % |
| 2021 | −4,5 % |
| 2020 | −29,9 % |
| 2019 | −33,2 % |
| 2018 | −8,3 % |
| 2017 | +0,7 % |
| 2016 | +4,7 % |
| 2015 | +13,4 % |
| 2014 | +2,6 % |
| 2013 | +3,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha R.I.C. Slovakia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 759 238 €, vlastné imanie 1 048 146 € a záväzky 2 711 092 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 759 238 € | 1 048 146 € | 2 711 092 € |
| 2024 | 4 101 486 € | 903 677 € | 3 197 809 € |
| 2023 | 4 633 416 € | 912 786 € | 3 720 630 € |
| 2022 | 4 832 103 € | 778 882 € | 4 053 221 € |
| 2021 | 2 186 017 € | 965 277 € | 1 214 417 € |
| 2020 | 2 537 483 € | 1 515 457 € | 1 019 899 € |
| 2019 | 3 966 771 € | 2 735 188 € | 1 229 500 € |
| 2018 | 3 636 997 € | 2 504 918 € | 1 129 996 € |
| 2017 | 3 405 378 € | 2 014 408 € | 1 388 970 € |
| 2016 | 3 667 493 € | 1 608 614 € | 2 057 981 € |
| 2015 | 3 245 534 € | 1 210 170 € | 2 035 364 € |
| 2014 | 1 777 114 € | 901 057 € | 876 057 € |
| 2013 | 1 205 820 € | 567 263 € | 638 557 € |
| 2012 | 683 306 € | 298 249 € | 385 057 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok R.I.C. Slovakia (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 391 109 € | 150 170 € | 3 759 238 € | 1 048 146 € | 2 711 092 € | 196 085 € | +10,8 % |
| 2024 | 1 284 489 € | −9 109 € | 4 101 486 € | 903 677 € | 3 197 809 € | 215 018 € | −0,7 % |
| 2023 | 1 161 209 € | 133 904 € | 4 633 416 € | 912 786 € | 3 720 630 € | 216 559 € | +11,5 % |
| 2022 | 1 231 739 € | −177 224 € | 4 832 103 € | 778 882 € | 4 053 221 € | 251 779 € | −14,4 % |
| 2021 | 1 125 168 € | −536 438 € | 2 186 017 € | 965 277 € | 1 214 417 € | 199 831 € | −47,7 % |
| 2020 | 1 178 168 € | −1 219 283 € | 2 537 483 € | 1 515 457 € | 1 019 899 € | 360 859 € | −103,5 % |
| 2019 | 1 679 505 € | 230 270 € | 3 966 771 € | 2 735 188 € | 1 229 500 € | 326 449 € | +13,7 % |
| 2018 | 2 512 447 € | 490 510 € | 3 636 997 € | 2 504 918 € | 1 129 996 € | 610 787 € | +19,5 % |
| 2017 | 2 738 652 € | 405 794 € | 3 405 378 € | 2 014 408 € | 1 388 970 € | 560 037 € | +14,8 % |
| 2016 | 2 719 911 € | 398 445 € | 3 667 493 € | 1 608 614 € | 2 057 981 € | 536 940 € | +14,6 % |
| 2015 | 2 596 778 € | 309 113 € | 3 245 534 € | 1 210 170 € | 2 035 364 € | 516 815 € | +11,9 % |
| 2014 | 2 289 374 € | 333 794 € | 1 777 114 € | 901 057 € | 876 057 € | 407 902 € | +14,6 % |
| 2013 | 2 232 185 € | 269 014 € | 1 205 820 € | 567 263 € | 638 557 € | 371 572 € | +12,1 % |
| 2012 | 2 152 258 € | 21 165 € | 683 306 € | 298 249 € | 385 057 € | 83 958 € | +1,0 % |
Riziko: zaplatí R.I.C. Slovakia?
Peniaze od štátu: R.I.C. Slovakia
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy R.I.C. Slovakia
Dátum vzniku R.I.C. Slovakia je 23. 6. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/18289/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 152 258 € · majetok 683 306 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022201071
- Nový spoločník: Ramón BeňoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Lenka LanákováKonateľ
- Nový spoločník: Ramón BeňoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 1 391 109 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti R.I.C. Slovakia
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod v rozsahu voľných živností )
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod v rozsahu voľných živností )
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- reklamná činnosť
- inzertná činnosť
- sprostredkovanie poistenia ako poisťovací agent
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- činnosť samostatného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia
- činnosť samostatného finančného agenta v sektore kapitálového trhu
- činnosť samostatného finančného agenta v sektore prijímania vkladov
- činnosť samostatného finančného agenta v sektore poskytovania úverov a spotrebiteľských úverov
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
R.I.C. Slovakia v odvetví reklama a prieskum trhu
R.I.C. Slovakia je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 201 € (7 050 závierok), R.I.C. Slovakia má 1 391 109 €, čo je 30-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 803 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je R.I.C. Slovakia 7. z 267.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 930 €, polovica do 46 201 €, tri štvrtiny do 137 933 €; 10 % firiem má viac než 512 730 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 399 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 930 € |
| medián | 46 201 € |
| horný kvartil | 137 933 € |
| 10 % firiem má viac než | 512 730 € |
| R.I.C. Slovakia | 1 391 109 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- R.I.C. Slovakia
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby R.I.C. Slovakia s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | R.I.C. Slovakia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 391 109 € | 46 201 € |
| 2024 | 1 284 489 € | 44 912 € |
| 2023 | 1 161 209 € | 43 528 € |
| 2022 | 1 231 739 € | 42 000 € |
| 2021 | 1 125 168 € | 38 418 € |
| 2020 | 1 178 168 € | 35 954 € |
| 2019 | 1 679 505 € | 38 830 € |
| 2018 | 2 512 447 € | 40 000 € |
| 2017 | 2 738 652 € | 38 067 € |
| 2016 | 2 719 911 € | 37 467 € |
| 2015 | 2 596 778 € | 36 369 € |
| 2014 | 2 289 374 € | — |
| 2013 | 2 232 185 € | — |
| 2012 | 2 152 258 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| R.I.C. Slovakia | 1 391 109 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 46 000 € |
| medián kraja | 47 392 € |
| medián Slovenska | 46 201 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- areaprint Slovak Republic, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 3 296 388 € (2025)
- ADVERS, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 3 274 985 € (2014)
- ARTON s.r.o.Žilina · tržby 3 271 291 € (2025)
- FORTMONT s.r.o.Štúrovo · tržby 3 265 980 € (2025)
- TSM-11 s.r.o.Ľubica · tržby 3 228 955 € (2025)
- MJMG s.r.o.Považská Bystrica · tržby 3 220 203 € (2021)
- POS Media Slovakia, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 3 197 907 € (2025)
- J.C. DECAUX SLOVAKIA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 3 196 809 € (2025)
- J.T.M. Group, s. r. o.Žilina · tržby 3 191 347 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb R.I.C. Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo R.I.C. Slovakia: Nitra
R.I.C. Slovakia sídli na adrese Mostná 2938/56, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 283 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 554.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
R.I.C. Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje
R.I.C. Slovakia, s.r.o. (IČO 36613517) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 23. 6. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Lenka Lanáková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 391 109 € a výsledok hospodárenia +150 170 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 20 000 € |
| Vznik | 23. 6. 2006 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Vyrubená daň z príjmov | 40 803 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) R.I.C. Slovakia, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 391 109 €, typická firma odvetvia 46 201 €, čo je 30-násobok mediánu (medián z 7 050 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy R.I.C. Slovakia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu R.I.C. Slovakia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu R.I.C. Slovakia
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas520 zmlúv za 3 roky · 13 859 800 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 447 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
B.V. REAL, s.r.o.Real Dream Factory s.r.o.CLEANING DRONE s. r. o.Čunovo Development s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Nitra
Bernal s. r. o.KG-bau, s.r.o.ILENSIS s. r. o.TEDOM, s.r.o.Mplus Slovakia s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.