VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Marmot & Crow s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

348 690 €tržby 2025 ▲ 120 %+83 590 €zisk 2025

aktívna 12 rokov4 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

348 690 €tržby 2025 ▲ 120 %
+83 590 €zisk 2025
  1. 14 : tržby 58 969 €, výsledok hospodárenia 7 066 €
  2. 15 : tržby 198 573 €, výsledok hospodárenia 1 833 €
  3. 16 : tržby 290 284 €, výsledok hospodárenia -15 232 €
  4. 17 : tržby 130 488 €, výsledok hospodárenia -36 189 €
  5. 18 : tržby 155 198 €, výsledok hospodárenia 26 436 €
  6. 19 : tržby 210 584 €, výsledok hospodárenia 32 171 €
  7. 20 : tržby 264 663 €, výsledok hospodárenia 794 €
  8. 21 : tržby 294 460 €, výsledok hospodárenia 3 154 €
  9. 22 : tržby 451 410 €, výsledok hospodárenia 267 €
  10. 23 : tržby 409 737 €, výsledok hospodárenia -64 318 €
  11. 24 : tržby 158 645 €, výsledok hospodárenia -170 074 €
  12. 25 : tržby 348 690 €, výsledok hospodárenia 83 590 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Marmot & Crow s. r. o. (IČO 47689056) mala v roku 2025 tržby 348 690 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Marmot & Crow

V roku 2025 mala Marmot & Crow priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 30 805 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 471 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I bola v roku 2025 2 720 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Marmot & Crow

Podľa Registra právnických osôb koná za Marmot & Crow 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník Marmot & Crow

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Marmot & Crow
Podiely spoločníkov na vkladoch Marmot & Crow Jakub Naňo 100,0 %. Spolu 5 000 €. Jakub Naňo: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jakub Naňo100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jakub Naňood 9. 2. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Marmot & Crow

Za rok 2025 má Marmot & Crow v závierke tržby 348 690 €, o 119,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +83 590 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 451 410 €.

Tržby 2025349 tis. €▲ +119,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202584 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025284 tis. €
Vlastné imanie 202589 tis. €
Záväzky 2025194 tis. €68,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025136 tis. €
Zisková marža 2025+24,0 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 12 rokov−131 tis. €2014 až 2025

Výkaz ziskov a strát Marmot & Crow

Súvaha Marmot & Crow

Všetky čísla zo závierok Marmot & Crow (12 rokov)
Čísla zo závierok Marmot & Crow po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025348 690 €83 590 €283 865 €89 437 €194 428 €135 684 €+24,0 %
2024158 645 €−170 074 €139 427 €5 848 €133 579 €−131 661 €−107,2 %
2023409 737 €−64 318 €174 378 €−24 078 €198 456 €−1 511 €−15,7 %
2022451 410 €267 €262 106 €40 240 €221 866 €53 113 €+0,1 %
2021294 460 €3 154 €173 223 €39 973 €133 250 €−4 211 €+1,1 %
2020264 663 €794 €159 730 €36 819 €122 911 €33 610 €+0,3 %
2019210 584 €32 171 €107 323 €36 024 €71 299 €57 495 €+15,3 %
2018155 198 €26 436 €46 013 €3 853 €42 160 €43 985 €+17,0 %
2017130 488 €−36 189 €24 333 €−27 582 €51 915 €−51 257 €−27,7 %
2016290 284 €−15 232 €103 818 €8 669 €95 149 €1 081 €−5,2 %
2015198 573 €1 833 €43 351 €13 900 €29 451 €41 970 €+0,9 %
201458 969 €7 066 €23 676 €12 066 €11 610 €9 190 €+12,0 %

Riziko: zaplatí Marmot & Crow?

Marmot & Crow a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom Marmot & Crow v objeme 350 410 € z rokov 2017 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo kultúry SR: 176 752 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom8Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv350 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20172. 3. 2017

História firmy Marmot & Crow

Dátum vzniku Marmot & Crow je 26. 2. 2014, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: Copparo s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 15 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/97507/B
  2. Nový štatutár: Jakub NaňoKonateľ
  3. Zmena obchodného menaPredtým Copparo s. r. o., odvtedy Marmot & Crow s. r. o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 58 969 € · majetok 23 676 €
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024044473
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Univerzita Komenského v Bratislave - Lekárska fakulta UK, hodnota zmluvy 11 988 €. Firma vznikla 26. 2. 2014.
  7. Nový spoločník: Jakub NaňoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Najväčšia verejná zmluva: 138 658 €Objednávateľ Národná transfúzna služba SR. Zmluva o zabezpečení komunikačnej a marketingovej stratégie NTS SR
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 348 690 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Marmot & Crow

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Finančný leasing
  • Faktoring a forfaiting
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Administratívne služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Reklamné a marketingové služby
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Fotografické služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Polygrafická výroba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Marmot & Crow v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Marmot & Crow je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), Marmot & Crow má 348 690 €, čo je 7,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 4 219 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Marmot & Crow 368. z 1 946.

V odvetví v okrese Bratislava I4 219aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 615Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Marmot & Crow, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo Marmot & Crow: Bratislava - Staré Mesto

Marmot & Crow sídli na adrese Šafárikovo nám. 2, 811 02 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 20 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví4 219okres Bratislava I
Na tej istej adrese20aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Marmot & Crow: IČO, sídlo a základné údaje

Marmot & Crow s. r. o. (IČO 47689056) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 26. 2. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Jakub Naňo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 348 690 € a výsledok hospodárenia +83 590 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik26. 2. 2014
Skoršie názvyCopparo s. r. o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Marmot & Crow s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 348 690 €, typická firma odvetvia 46 749 €, čo je 7,5-násobok mediánu (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Marmot & Crow

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Marmot & Crow

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Marmot & Crow

  • Tendre42súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy265zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Marmot & Crow ADV s.r.o.Donky s. r. o.PIVNICA a PÁLENICA Radošina, s.r.o.Dopravná akadémia, o.z.Profintech s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava I

Dell s.r.o.Development 5, s. r. o.Regional Card Processing Centre, s. r. o.Porpentina s.r.o.Workcontrol s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk