Lentimex spol. s r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami
53 783 016 €tržby 2025 ▼ 38 %+867 570 €zisk 2025aktívna 29 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 72 396 872 €, výsledok hospodárenia 300 018 €
- 13 : tržby 73 029 133 €, výsledok hospodárenia 270 401 €
- 14 : tržby 53 439 588 €, výsledok hospodárenia 127 217 €
- 15 : tržby 45 837 550 €, výsledok hospodárenia 309 955 €
- 16 : tržby 65 262 212 €, výsledok hospodárenia 236 967 €
- 17 : tržby 80 217 094 €, výsledok hospodárenia 539 043 €
- 18 : tržby 61 962 299 €, výsledok hospodárenia 88 708 €
- 19 : tržby 61 444 595 €, výsledok hospodárenia 220 581 €
- 20 : tržby 65 029 847 €, výsledok hospodárenia 644 289 €
- 21 : tržby 105 496 043 €, výsledok hospodárenia 438 054 €
- 22 : tržby 163 871 350 €, výsledok hospodárenia 619 362 €
- 23 : tržby 105 319 720 €, výsledok hospodárenia 870 837 €
- 24 : tržby 86 117 326 €, výsledok hospodárenia 871 761 €
- 25 : tržby 53 783 016 €, výsledok hospodárenia 867 570 €
Lentimex spol. s r.o. (IČO 35717301) mala v roku 2025 tržby 53 783 016 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Lentimex
V roku 2025 mala Lentimex priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 419 123 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 2 506 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Bratislava I bola v roku 2025 1 880 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 419 123 € | 300 763 € |
| 2024 | 11 | 405 266 € | 299 508 € |
| 2023 | 11 | 408 111 € | 298 543 € |
| 2022 | — | 408 227 € | 300 645 € |
| 2021 | 10 | 377 290 € | 281 196 € |
| 2020 | — | 373 307 € | 278 302 € |
| 2019 | — | 365 556 € | 271 740 € |
| 2018 | — | 401 931 € | 300 758 € |
| 2017 | — | 382 562 € | 288 387 € |
| 2016 | — | 364 300 € | 283 085 € |
| 2015 | — | 370 512 € | 291 136 € |
| 2014 | — | 376 039 € | 286 451 € |
| 2013 | — | 501 601 € | 398 107 € |
| 2012 | — | 657 984 € | 561 534 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Lentimex, mzdové náklady na zamestnanca2 506 €
- Veľkoobchod a maloobchod v okrese Bratislava I1 880 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava I2 455 €
- Veľkoobchod a maloobchod na Slovensku1 669 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Veľkoobchod a maloobchod, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 72 % 300 763 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 105 948 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Lentimex
Podľa Registra právnických osôb konajú za Lentimex 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločníci Lentimex
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Lentimex
Za rok 2025 má Lentimex v závierke tržby 53 783 016 €, o 37,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +867 570 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 163 871 350 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 110 891 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Lentimex
Najvyššie tržby: rok 2022, 163 871 350 €. Najnižšie: rok 2015, 45 837 550 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 53 783 016 € |
| 2024 | 86 117 326 € |
| 2023 | 105 319 720 € |
| 2022 | 163 871 350 € |
| 2021 | 105 496 043 € |
| 2020 | 65 029 847 € |
| 2019 | 61 444 595 € |
| 2018 | 61 962 299 € |
| 2017 | 80 217 094 € |
| 2016 | 65 262 212 € |
| 2015 | 45 837 550 € |
| 2014 | 53 439 588 € |
| 2013 | 73 029 133 € |
| 2012 | 72 396 872 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 404 763 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 867 570 € |
| 2024 | 871 761 € |
| 2023 | 870 837 € |
| 2022 | 619 362 € |
| 2021 | 438 054 € |
| 2020 | 644 289 € |
| 2019 | 220 581 € |
| 2018 | 88 708 € |
| 2017 | 539 043 € |
| 2016 | 236 967 € |
| 2015 | 309 955 € |
| 2014 | 127 217 € |
| 2013 | 270 401 € |
| 2012 | 300 018 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Lentimex
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,6 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Lentimex | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,6 % | +2,4 % |
| 2024 | +1,0 % | +2,3 % |
| 2023 | +0,8 % | +1,9 % |
| 2022 | +0,4 % | +2,1 % |
| 2021 | +0,4 % | +2,0 % |
| 2020 | +1,0 % | +1,6 % |
| 2019 | +0,4 % | +1,5 % |
| 2018 | +0,1 % | +1,6 % |
| 2017 | +0,7 % | +2,2 % |
| 2016 | +0,4 % | +2,0 % |
| 2015 | +0,7 % | +1,7 % |
| 2014 | +0,2 % | — |
| 2013 | +0,4 % | — |
| 2012 | +0,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 13 rokov, najviac v roku 2021 (+62,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −37,5 % |
| 2024 | −18,2 % |
| 2023 | −35,7 % |
| 2022 | +55,3 % |
| 2021 | +62,2 % |
| 2020 | +5,8 % |
| 2019 | −0,8 % |
| 2018 | −22,8 % |
| 2017 | +22,9 % |
| 2016 | +42,4 % |
| 2015 | −14,2 % |
| 2014 | −26,8 % |
| 2013 | +0,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Lentimex
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 67 273 295 €, vlastné imanie 11 798 106 € a záväzky 55 470 589 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 67 273 295 € | 11 798 106 € | 55 470 589 € |
| 2024 | 63 715 642 € | 9 169 125 € | 54 546 517 € |
| 2023 | 65 174 646 € | 10 039 182 € | 55 130 294 € |
| 2022 | 60 944 703 € | 9 673 464 € | 51 271 239 € |
| 2021 | 48 973 742 € | 6 711 035 € | 42 262 707 € |
| 2020 | 45 435 462 € | 5 693 233 € | 39 742 229 € |
| 2019 | 46 111 278 € | 8 861 659 € | 37 249 619 € |
| 2018 | 41 611 734 € | 5 672 876 € | 35 938 858 € |
| 2017 | 40 164 671 € | 5 775 852 € | 34 388 819 € |
| 2016 | 41 957 367 € | 4 786 511 € | 37 170 856 € |
| 2015 | 33 296 428 € | 3 240 460 € | 30 055 968 € |
| 2014 | 31 839 819 € | 3 815 276 € | 28 024 543 € |
| 2013 | 35 050 343 € | 3 723 261 € | 31 327 082 € |
| 2012 | 30 954 796 € | 4 130 342 € | 26 824 454 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Lentimex (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53 783 016 € | 867 570 € | 67 273 295 € | 11 798 106 € | 55 470 589 € | 3 376 072 € | +1,6 % |
| 2024 | 86 117 326 € | 871 761 € | 63 715 642 € | 9 169 125 € | 54 546 517 € | 2 724 822 € | +1,0 % |
| 2023 | 105 319 720 € | 870 837 € | 65 174 646 € | 10 039 182 € | 55 130 294 € | 2 094 372 € | +0,8 % |
| 2022 | 163 871 350 € | 619 362 € | 60 944 703 € | 9 673 464 € | 51 271 239 € | 3 858 532 € | +0,4 % |
| 2021 | 105 496 043 € | 438 054 € | 48 973 742 € | 6 711 035 € | 42 262 707 € | 2 193 048 € | +0,4 % |
| 2020 | 65 029 847 € | 644 289 € | 45 435 462 € | 5 693 233 € | 39 742 229 € | 2 060 694 € | +1,0 % |
| 2019 | 61 444 595 € | 220 581 € | 46 111 278 € | 8 861 659 € | 37 249 619 € | 1 917 392 € | +0,4 % |
| 2018 | 61 962 299 € | 88 708 € | 41 611 734 € | 5 672 876 € | 35 938 858 € | 2 914 362 € | +0,1 % |
| 2017 | 80 217 094 € | 539 043 € | 40 164 671 € | 5 775 852 € | 34 388 819 € | 1 634 233 € | +0,7 % |
| 2016 | 65 262 212 € | 236 967 € | 41 957 367 € | 4 786 511 € | 37 170 856 € | 2 499 910 € | +0,4 % |
| 2015 | 45 837 550 € | 309 955 € | 33 296 428 € | 3 240 460 € | 30 055 968 € | 2 599 361 € | +0,7 % |
| 2014 | 53 439 588 € | 127 217 € | 31 839 819 € | 3 815 276 € | 28 024 543 € | 2 177 152 € | +0,2 % |
| 2013 | 73 029 133 € | 270 401 € | 35 050 343 € | 3 723 261 € | 31 327 082 € | 1 833 364 € | +0,4 % |
| 2012 | 72 396 872 € | 300 018 € | 30 954 796 € | 4 130 342 € | 26 824 454 € | 2 050 570 € | +0,4 % |
Riziko: zaplatí Lentimex?
Lentimex a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom Lentimex v objeme 10 464 240 € z rokov 2016 až 2022. Najväčší objem je s odberateľom VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK: 10 098 000 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2018, 3 774 240 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2022 | 4 | 0 € |
| 2018 | 2 | 3 774 240 € |
| 2017 | 1 | 3 211 200 € |
| 2016 | 1 | 3 478 800 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Lentimex
Dátum vzniku Lentimex je 7. 5. 1997, teda pred 29 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14621/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020227990
- Nový štatutár: Ing. Martin LiptajKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 72 396 872 € · majetok 30 954 796 €
- Najväčšia verejná zmluva: 3 478 800 €Objednávateľ VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK. Zmluva o dielo
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK, hodnota zmluvy 3 478 800 €. Firma vznikla 7. 5. 1997.
- Nový spoločník: Ing. Martin LiptajSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Ing. Ivan PropperSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 53 783 016 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Lentimex
- - sprostredkovateľská činnosť,
- - nákup tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
- zasielateľstvo,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb,
- poradenská činnosť v oblasti nákupu a predaja tovarov,
- prieskum trhu,
- reklamná činnosť,
- prenájom motorových vozidiel,
- organizovanie seminárov a vzdelávacích kurzov,
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov,
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- Výroba strojov pre hospodárske odvetvia
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii interiérov a exteriérov
- Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení
- výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Lentimex v odvetví veľkoobchod
Lentimex je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 922 € (14 215 závierok), Lentimex má 53 783 016 €, čo je 387-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 948 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Lentimex 10. z 934.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 000 €, polovica do 138 922 €, tri štvrtiny do 775 831 €; 10 % firiem má viac než 3 998 549 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 682 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 000 € |
| medián | 138 922 € |
| horný kvartil | 775 831 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 998 549 € |
| Lentimex | 53 783 016 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Lentimex
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Lentimex s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Lentimex | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 53 783 016 € | 138 922 € |
| 2024 | 86 117 326 € | 139 355 € |
| 2023 | 105 319 720 € | 134 610 € |
| 2022 | 163 871 350 € | 133 200 € |
| 2021 | 105 496 043 € | 117 726 € |
| 2020 | 65 029 847 € | 111 877 € |
| 2019 | 61 444 595 € | 120 229 € |
| 2018 | 61 962 299 € | 118 244 € |
| 2017 | 80 217 094 € | 106 142 € |
| 2016 | 65 262 212 € | 97 867 € |
| 2015 | 45 837 550 € | 98 124 € |
| 2014 | 53 439 588 € | — |
| 2013 | 73 029 133 € | — |
| 2012 | 72 396 872 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Lentimex | 53 783 016 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 116 722 € |
| medián kraja | 144 089 € |
| medián Slovenska | 138 922 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Crown Commercial Slovakia s.r.o.Kechnec · tržby 128 127 503 € (2025)
- Procter & Gamble, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 125 572 096 € (2025)
- Digital Smile s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 121 206 595 € (2025)
- Solar 2009, a. s.Trnava · tržby 119 516 460 € (2025)
- Zeppelin SK s.r.o.Banská Bystrica · tržby 117 203 474 € (2025)
- Atlas Copco s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 114 049 797 € (2025)
- LOGISTICKÉ CENTRUM STRED, a.s.Krupina · tržby 113 532 478 € (2025)
- DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.Trenčín · tržby 111 342 491 € (2025)
- COOP VOZ, a.s.Trnava · tržby 111 328 548 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Lentimex, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo Lentimex: Bratislava - Staré Mesto
Lentimex sídli na adrese Hviezdoslavovo nám. 15, 811 02 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460. Na tej istej adrese je zapísaných 14 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Lentimex: IČO, sídlo a základné údaje
Lentimex spol. s r.o. (IČO 35717301) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 7. 5. 1997, na trhu je 29 rokov a štatutármi sú Ing. Ivan Propper a Ing. Martin Liptaj. Za rok 2025 sú v závierke tržby 53 783 016 € a výsledok hospodárenia +867 570 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami (SK NACE 4682) |
| Základné imanie | 1 825 666 € |
| Vznik | 7. 5. 1997 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 110 891 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Lentimex spol. s r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 53 783 016 €, typická firma odvetvia 138 922 €, čo je 387-násobok mediánu (medián z 14 215 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Lentimex
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Lentimex
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Lentimex
- Tendre83súťaží štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy1 671zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever16 zmlúv za 3 roky · 178 892 € · naposledy 13. 5. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves11 zmlúv za 3 roky · 98 080 € · naposledy 4. 5. 2026Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody7 zmlúv za 3 roky · 111 108 € · naposledy 15. 9. 2026 Všetkých 39 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
PROMENÁDA, a.s.LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS spol. s r.o.SOHO Bratislava, a. s.HG HOTELS, a. s.MPK INVEST s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.72) v okrese Bratislava I
MINERFIN, a.s.Zlataky.sk s. r. o.GVS SLOVAKIA s. r. o.JEMO TRADING spol. s.r.o.Bohdan Bolzano Slovakia, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.