Kvalitka s.r.o.
Zlaté Moravce · Generálne čistenie budov
77 697 €tržby 2025 ▼ 1 %+3 898 €zisk 2025aktívna 10 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 9 272 €, výsledok hospodárenia 1 085 €
- 17 : tržby 50 393 €, výsledok hospodárenia 6 841 €
- 18 : tržby 7 819 €, výsledok hospodárenia 152 €
- 19 : tržby 9 149 €, výsledok hospodárenia -1 018 €
- 20 : tržby 27 265 €, výsledok hospodárenia 2 371 €
- 21 : tržby 29 288 €, výsledok hospodárenia 3 355 €
- 22 : tržby 33 246 €, výsledok hospodárenia -3 728 €
- 23 : tržby 57 519 €, výsledok hospodárenia 15 440 €
- 24 : tržby 78 214 €, výsledok hospodárenia 11 768 €
- 25 : tržby 77 697 €, výsledok hospodárenia 3 898 €
Kvalitka s.r.o. (IČO 50278266) mala v roku 2025 tržby 77 697 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Kvalitka
V roku 2025 mala Kvalitka priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 30 723 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 627 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Administratívne služby v okrese Zlaté Moravce bola v roku 2025 917 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 30 723 € | — |
| 2024 | — | 22 898 € | — |
| 2023 | — | 14 986 € | — |
| 2022 | — | 5 549 € | — |
| 2021 | — | 756 € | — |
| 2020 | — | 4 577 € | — |
| 2019 | — | 3 713 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Kvalitka, odhad zo závierky627 €
- Administratívne služby v okrese Zlaté Moravce917 €
- Všetky odvetvia v okrese Zlaté Moravce1 497 €
- Administratívne služby na Slovensku1 532 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Administratívne služby, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konatelia Kvalitka
Podľa Registra právnických osôb konajú za Kvalitka 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci Kvalitka
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Ľubomír Turčan50,0 %
- Ing. Martin Borčin50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Ľubomír Turčanod 16. 4. 2016 | 2 500 € | 50,0 % |
| Ing. Martin Borčinod 16. 4. 2016 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Kvalitka
Za rok 2025 má Kvalitka v závierke tržby 77 697 €, o 0,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 898 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 78 214 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Kvalitka
Najvyššie tržby: rok 2024, 78 214 €. Najnižšie: rok 2018, 7 819 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 77 697 € |
| 2024 | 78 214 € |
| 2023 | 57 519 € |
| 2022 | 33 246 € |
| 2021 | 29 288 € |
| 2020 | 27 265 € |
| 2019 | 9 149 € |
| 2018 | 7 819 € |
| 2017 | 50 393 € |
| 2016 | 9 272 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 2 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 40 164 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 898 € |
| 2024 | 11 768 € |
| 2023 | 15 440 € |
| 2022 | −3 728 € |
| 2021 | 3 355 € |
| 2020 | 2 371 € |
| 2019 | −1 018 € |
| 2018 | 152 € |
| 2017 | 6 841 € |
| 2016 | 1 085 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Kvalitka
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,0 %, medián odvetvia +6,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kvalitka | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,0 % | +6,7 % |
| 2024 | +15,0 % | +4,4 % |
| 2023 | +26,8 % | +2,8 % |
| 2022 | −11,2 % | +2,3 % |
| 2021 | +11,5 % | +2,6 % |
| 2020 | +8,7 % | +2,5 % |
| 2019 | −11,1 % | +2,0 % |
| 2018 | +1,9 % | +2,3 % |
| 2017 | +13,6 % | +4,2 % |
| 2016 | +11,7 % | +3,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 9 rokov, najviac v roku 2017 (+443,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −0,7 % |
| 2024 | +36,0 % |
| 2023 | +73,0 % |
| 2022 | +13,5 % |
| 2021 | +7,4 % |
| 2020 | +198,0 % |
| 2019 | +17,0 % |
| 2018 | −84,5 % |
| 2017 | +443,5 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Kvalitka
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 61 704 €, vlastné imanie 44 328 € a záväzky 17 376 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 61 704 € | 44 328 € | 17 376 € |
| 2024 | 70 595 € | 39 470 € | 31 125 € |
| 2023 | 41 625 € | 27 702 € | 13 923 € |
| 2022 | 29 848 € | 12 262 € | 17 586 € |
| 2021 | 33 332 € | 15 989 € | 17 343 € |
| 2020 | 30 276 € | 12 994 € | 17 282 € |
| 2019 | 11 017 € | 10 622 € | 395 € |
| 2018 | 11 681 € | 11 641 € | 40 € |
| 2017 | 16 953 € | 14 362 € | 2 591 € |
| 2016 | 6 449 € | 6 085 € | 364 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Kvalitka (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 77 697 € | 3 898 € | 61 704 € | 44 328 € | 17 376 € | 46 802 € | +5,0 % |
| 2024 | 78 214 € | 11 768 € | 70 595 € | 39 470 € | 31 125 € | 49 862 € | +15,0 % |
| 2023 | 57 519 € | 15 440 € | 41 625 € | 27 702 € | 13 923 € | 40 729 € | +26,8 % |
| 2022 | 33 246 € | −3 728 € | 29 848 € | 12 262 € | 17 586 € | 8 813 € | −11,2 % |
| 2021 | 29 288 € | 3 355 € | 33 332 € | 15 989 € | 17 343 € | 11 689 € | +11,5 % |
| 2020 | 27 265 € | 2 371 € | 30 276 € | 12 994 € | 17 282 € | 10 934 € | +8,7 % |
| 2019 | 9 149 € | −1 018 € | 11 017 € | 10 622 € | 395 € | 3 262 € | −11,1 % |
| 2018 | 7 819 € | 152 € | 11 681 € | 11 641 € | 40 € | 3 660 € | +1,9 % |
| 2017 | 50 393 € | 6 841 € | 16 953 € | 14 362 € | 2 591 € | 14 859 € | +13,6 % |
| 2016 | 9 272 € | 1 085 € | 6 449 € | 6 085 € | 364 € | 1 680 € | +11,7 % |
Riziko: zaplatí Kvalitka?
Kvalitka a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Kvalitka v objeme 8 517 € z rokov 2017 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra: 5 734 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2017, 5 734 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 2 783 € |
| 2017 | 2 | 5 734 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Kvalitka
Dátum vzniku Kvalitka je 16. 4. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40629/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 9 272 € · majetok 6 449 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra, hodnota zmluvy 5 734 €. Firma vznikla 16. 4. 2016.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120272077
- Nový spoločník: Ing. Martin BorčinSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Ing. Ľubomír TurčanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 77 697 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Kvalitka
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Kuriérske služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu
- Služby požičovní
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Kvalitka v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
Kvalitka je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 441 € (4 571 závierok), Kvalitka má 77 697 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Zlaté Moravce je v tomto odvetví 76 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Kvalitka 10. z 31.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 534 €, polovica do 46 441 €, tri štvrtiny do 122 388 €; 10 % firiem má viac než 387 998 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 647 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 534 € |
| medián | 46 441 € |
| horný kvartil | 122 388 € |
| 10 % firiem má viac než | 387 998 € |
| Kvalitka | 77 697 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Kvalitka
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Kvalitka s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kvalitka | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 77 697 € | 46 441 € |
| 2024 | 78 214 € | 43 149 € |
| 2023 | 57 519 € | 41 925 € |
| 2022 | 33 246 € | 41 197 € |
| 2021 | 29 288 € | 37 619 € |
| 2020 | 27 265 € | 36 927 € |
| 2019 | 9 149 € | 37 714 € |
| 2018 | 7 819 € | 38 229 € |
| 2017 | 50 393 € | 36 814 € |
| 2016 | 9 272 € | 34 990 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Kvalitka | 77 697 € |
|---|---|
| medián okresu Zlaté Moravce | 54 350 € |
| medián kraja | 48 206 € |
| medián Slovenska | 46 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RONY - 1, s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 181 146 € (2025)
- TAROME s. r. o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 180 964 € (2018)
- TK construction, s. r. o.Komjatná · tržby 180 709 € (2025)
- CMSpol, s.r.o.Geča · tržby 180 662 € (2025)
- LUMOLA s.r.o.Soľník · tržby 180 534 € (2025)
- WS-WORKING s. r. o.Kysucké Nové Mesto · tržby 180 367 € (2025)
- Správcovská spoločnosť Panholec s.r.o.Svätý Jur · tržby 180 187 € (2025)
- Zelené mesto s.r.o.Zbehy · tržby 179 841 € (2025)
- Lesnica – tradícia Pienin s. r. o., r. s. p.Lesnica · tržby 179 478 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Kvalitka, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Kvalitka: Zlaté Moravce
Kvalitka sídli na adrese Rovňanova 2019/10, 953 01 Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce. V obci Zlaté Moravce je 1 874 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 688. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Zlaté Moravce: obyvatelia a dáta ›Okres Zlaté Moravce ›Adresár firiem v okrese Zlaté Moravce ›
Kvalitka: IČO, sídlo a základné údaje
Kvalitka s.r.o. (IČO 50278266) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce. Dátum vzniku je 16. 4. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutármi sú Ing. Ľubomír Turčan a Ing. Martin Borčin. Za rok 2025 sú v závierke tržby 77 697 € a výsledok hospodárenia +3 898 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Generálne čistenie budov (SK NACE 8121) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 4. 2016 |
| Obec | Zlaté Moravce |
| Okres | Okres Zlaté Moravce |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) Kvalitka s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 77 697 €, typická firma odvetvia 46 441 € (medián z 4 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Zlaté Moravce ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Zlaté Moravce ›
Sieť prepojení firmy Kvalitka
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Kvalitka
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Kvalitka
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy84zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 16 tis. €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 126 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Zlaté Moravcetypický nepokrytý dopyt 83 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Upratovacie službyÚrad pre verejné obstarávanielehota 19. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny725 zmlúv za 3 roky · 19 737 054 € · naposledy 5. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.208 zmlúv za 3 roky · 670 885 € · naposledy 23. 9. 2026Mesto Prešov48 zmlúv za 3 roky · 9 858 821 € · naposledy 22. 7. 2026 Všetkých 554 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Kvalitka-čistenie s. r. o. v likvidáciiKvalitka-upratovacia spoločnosť s.r.o. v…Kvalitka-upratovací servis s.r.o. v…Kvalitka-upratovanie s. r. o. v likvidácii
Najväčšie firmy v obci Zlaté Moravce
Secop s. r. o.Estamp Slovakia s.r.o.Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.ViOn, a.s.DANFOSS, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Zlaté Moravce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Zlaté Moravce
ALVA s.r.o.MH&PDR s.r.o.Aramis údržba s.r.o.DREVENICA, s.r.o.PixelTech s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.