BIKE PEAK, s.r.o.
Oslany · Nešpecializovaný veľkoobchod
1 387 632 €tržby 2025 ▼ 8 %−61 806 €strata 2025aktívna 31 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 84 646 €, výsledok hospodárenia 15 140 €
- 14 : tržby 139 304 €, výsledok hospodárenia -18 249 €
- 15 : tržby 1 815 671 €, výsledok hospodárenia -22 833 €
- 16 : tržby 1 665 118 €, výsledok hospodárenia -67 250 €
- 17 : tržby 1 494 544 €, výsledok hospodárenia 81 170 €
- 18 : tržby 1 666 025 €, výsledok hospodárenia 60 366 €
- 19 : tržby 915 752 €, výsledok hospodárenia -9 338 €
- 20 : tržby 1 318 243 €, výsledok hospodárenia 97 434 €
- 21 : tržby 1 168 204 €, výsledok hospodárenia 102 358 €
- 22 : tržby 1 127 539 €, výsledok hospodárenia 53 207 €
- 23 : tržby 1 350 499 €, výsledok hospodárenia -23 883 €
- 24 : tržby 1 504 466 €, výsledok hospodárenia 1 090 €
- 25 : tržby 1 387 632 €, výsledok hospodárenia -61 806 €
BIKE PEAK, s.r.o. (IČO 31627633) mala v roku 2025 tržby 1 387 632 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BIKE PEAK
BIKE PEAK má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 120 221 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 120 221 € | 85 421 € |
| 2024 | — | 98 114 € | 69 734 € |
| 2023 | — | 120 269 € | 87 228 € |
| 2022 | — | 113 610 € | 81 750 € |
| 2021 | — | 107 119 € | 77 635 € |
| 2020 | — | 92 209 € | 66 208 € |
| 2019 | — | 97 931 € | 70 378 € |
| 2018 | — | 122 820 € | 88 371 € |
| 2017 | — | 136 153 € | 100 160 € |
| 2016 | — | 150 072 € | 108 466 € |
| 2015 | — | 113 039 € | 81 447 € |
| 2014 | — | 2 402 € | 1 755 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 85 421 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 29 664 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ BIKE PEAK
Podľa Registra právnických osôb koná za BIKE PEAK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník BIKE PEAK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- JUDr. Jozef Námešný100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| JUDr. Jozef Námešnýod 24. 5. 2022 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BIKE PEAK
Za rok 2025 má BIKE PEAK v závierke tržby 1 387 632 €, o 7,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −61 806 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 1 815 671 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BIKE PEAK
Najvyššie tržby: rok 2015, 1 815 671 €. Najnižšie: rok 2013, 84 646 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 387 632 € |
| 2024 | 1 504 466 € |
| 2023 | 1 350 499 € |
| 2022 | 1 127 539 € |
| 2021 | 1 168 204 € |
| 2020 | 1 318 243 € |
| 2019 | 915 752 € |
| 2018 | 1 666 025 € |
| 2017 | 1 494 544 € |
| 2016 | 1 665 118 € |
| 2015 | 1 815 671 € |
| 2014 | 139 304 € |
| 2013 | 84 646 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 6 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 207 406 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −61 806 € |
| 2024 | 1 090 € |
| 2023 | −23 883 € |
| 2022 | 53 207 € |
| 2021 | 102 358 € |
| 2020 | 97 434 € |
| 2019 | −9 338 € |
| 2018 | 60 366 € |
| 2017 | 81 170 € |
| 2016 | −67 250 € |
| 2015 | −22 833 € |
| 2014 | −18 249 € |
| 2013 | 15 140 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BIKE PEAK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −4,5 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BIKE PEAK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −4,5 % | +2,4 % |
| 2024 | +0,1 % | +2,3 % |
| 2023 | −1,8 % | +1,9 % |
| 2022 | +4,7 % | +2,1 % |
| 2021 | +8,8 % | +2,0 % |
| 2020 | +7,4 % | +1,6 % |
| 2019 | −1,0 % | +1,5 % |
| 2018 | +3,6 % | +1,6 % |
| 2017 | +5,4 % | +2,2 % |
| 2016 | −4,0 % | +2,0 % |
| 2015 | −1,3 % | +1,7 % |
| 2014 | −13,1 % | — |
| 2013 | +17,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 11 rokov, najviac v roku 2014 (+64,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −7,8 % |
| 2024 | +11,4 % |
| 2023 | +19,8 % |
| 2022 | −3,5 % |
| 2021 | −11,4 % |
| 2020 | +44,0 % |
| 2019 | −45,0 % |
| 2018 | +11,5 % |
| 2017 | −10,2 % |
| 2016 | −8,3 % |
| 2015 | +1 203,4 % |
| 2014 | +64,6 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BIKE PEAK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 595 036 €, vlastné imanie 198 862 € a záväzky 396 174 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 595 036 € | 198 862 € | 396 174 € |
| 2024 | 549 532 € | 260 668 € | 288 864 € |
| 2023 | 667 721 € | 259 578 € | 408 143 € |
| 2022 | 683 710 € | 283 462 € | 400 248 € |
| 2021 | 559 180 € | 230 255 € | 328 925 € |
| 2020 | 579 428 € | 127 897 € | 451 531 € |
| 2019 | 513 115 € | 30 463 € | 482 652 € |
| 2018 | 433 020 € | 39 800 € | 392 470 € |
| 2017 | 448 614 € | −33 902 € | 482 516 € |
| 2016 | 480 811 € | −67 092 € | 544 132 € |
| 2015 | 608 309 € | −28 909 € | 629 678 € |
| 2014 | 152 383 € | −11 653 € | 164 036 € |
| 2013 | 8 592 € | 6 596 € | 1 996 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BIKE PEAK (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 387 632 € | −61 806 € | 595 036 € | 198 862 € | 396 174 € | 89 034 € | −4,5 % |
| 2024 | 1 504 466 € | 1 090 € | 549 532 € | 260 668 € | 288 864 € | 127 170 € | +0,1 % |
| 2023 | 1 350 499 € | −23 883 € | 667 721 € | 259 578 € | 408 143 € | 120 803 € | −1,8 % |
| 2022 | 1 127 539 € | 53 207 € | 683 710 € | 283 462 € | 400 248 € | 213 817 € | +4,7 % |
| 2021 | 1 168 204 € | 102 358 € | 559 180 € | 230 255 € | 328 925 € | 266 842 € | +8,8 % |
| 2020 | 1 318 243 € | 97 434 € | 579 428 € | 127 897 € | 451 531 € | 224 547 € | +7,4 % |
| 2019 | 915 752 € | −9 338 € | 513 115 € | 30 463 € | 482 652 € | 116 638 € | −1,0 % |
| 2018 | 1 666 025 € | 60 366 € | 433 020 € | 39 800 € | 392 470 € | 260 270 € | +3,6 % |
| 2017 | 1 494 544 € | 81 170 € | 448 614 € | −33 902 € | 482 516 € | 177 121 € | +5,4 % |
| 2016 | 1 665 118 € | −67 250 € | 480 811 € | −67 092 € | 544 132 € | 119 294 € | −4,0 % |
| 2015 | 1 815 671 € | −22 833 € | 608 309 € | −28 909 € | 629 678 € | 109 233 € | −1,3 % |
| 2014 | 139 304 € | −18 249 € | 152 383 € | −11 653 € | 164 036 € | 1 680 € | −13,1 % |
| 2013 | 84 646 € | 15 140 € | 8 592 € | 6 596 € | 1 996 € | 3 928 € | +17,9 % |
Riziko: zaplatí BIKE PEAK?
Peniaze od štátu: BIKE PEAK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BIKE PEAK
Dátum vzniku BIKE PEAK je 13. 4. 1995, teda pred 31 rokmi. Skoršie obchodné mená: CYKLOSPORT KCK, spol. s r.o., SEAT KCK, spol. s r.o., HK-CARS, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/3645/R
- Zmena obchodného menaPredtým CYKLOSPORT KCK, spol. s r.o., odvtedy SEAT KCK, spol. s r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým SEAT KCK, spol. s r.o., odvtedy HK-CARS, s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021250462
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 84 646 € · majetok 8 592 €
- Zmena obchodného menaPredtým HK-CARS, s.r.o., odvtedy BIKE PEAK, s.r.o.
- Nový štatutár: JUDr. Jozef NámešnýKonateľ
- Nový spoločník: JUDr. Jozef NámešnýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 1 387 632 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BIKE PEAK
- - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
- - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
- prenájom motorových vozidiel
- nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t
- sprostredkovanie dopravy
- prenájom prívesných vozíkov
- reklamná a propagačná činnosť
- poradenská činosť v rozsahu voľných živností
- prenájom nehnuteľností, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
BIKE PEAK v odvetví veľkoobchod
BIKE PEAK je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 922 € (14 215 závierok), BIKE PEAK má 1 387 632 €, čo je 10,0-násobok mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 714 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BIKE PEAK 39. z 257.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 000 €, polovica do 138 922 €, tri štvrtiny do 775 831 €; 10 % firiem má viac než 3 998 549 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 682 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 000 € |
| medián | 138 922 € |
| horný kvartil | 775 831 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 998 549 € |
| BIKE PEAK | 1 387 632 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BIKE PEAK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BIKE PEAK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BIKE PEAK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 387 632 € | 138 922 € |
| 2024 | 1 504 466 € | 139 355 € |
| 2023 | 1 350 499 € | 134 610 € |
| 2022 | 1 127 539 € | 133 200 € |
| 2021 | 1 168 204 € | 117 726 € |
| 2020 | 1 318 243 € | 111 877 € |
| 2019 | 915 752 € | 120 229 € |
| 2018 | 1 666 025 € | 118 244 € |
| 2017 | 1 494 544 € | 106 142 € |
| 2016 | 1 665 118 € | 97 867 € |
| 2015 | 1 815 671 € | 98 124 € |
| 2014 | 139 304 € | — |
| 2013 | 84 646 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BIKE PEAK | 1 387 632 € |
|---|---|
| medián okresu Prievidza | 98 021 € |
| medián kraja | 168 045 € |
| medián Slovenska | 138 922 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SCP PAPIER, a.s.Ružomberok · tržby 3 412 596 € (2025)
- Paletten trade spol.s r.o.Zvolen · tržby 3 409 388 € (2025)
- Z.I.SZ. s.r.o.Komárno · tržby 3 404 513 € (2018)
- HOSU, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 3 397 064 € (2024)
- MAKRO spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 3 396 753 € (2025)
- Ba-La Trading s.r.o.Štúrovo · tržby 3 387 246 € (2014)
- ROXY CATERING s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 3 386 004 € (2025)
- Controlsystem SK s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 384 466 € (2025)
- FS Trade s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 383 451 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BIKE PEAK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Prievidza ›
Sídlo BIKE PEAK: Oslany
BIKE PEAK sídli na adrese Mierová 854/37, 972 47 Oslany, okres Prievidza. V obci Oslany je 355 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 664. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Oslany: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›
BIKE PEAK: IČO, sídlo a základné údaje
BIKE PEAK, s.r.o. (IČO 31627633) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Oslany, okres Prievidza. Dátum vzniku je 13. 4. 1995, na trhu je 31 rokov a štatutárom je JUDr. Jozef Námešný. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 387 632 € a výsledok hospodárenia −61 806 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 13. 4. 1995 |
| Skoršie názvy | CYKLOSPORT KCK, spol. s r.o. SEAT KCK, spol. s r.o. HK-CARS, s.r.o. |
| Obec | Oslany |
| Okres | Okres Prievidza |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) BIKE PEAK, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 387 632 €, typická firma odvetvia 138 922 €, čo je 10,0-násobok mediánu (medián z 14 215 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›
Sieť prepojení firmy BIKE PEAK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BIKE PEAK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BIKE PEAK
- Tendre8súťaží štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy604zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v obci Oslanytypický nepokrytý dopyt 174 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR695 zmlúv za 3 roky · 9 403 608 € · naposledy 6. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.397 zmlúv za 3 roky · 2 214 775 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 522 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
T M G , a.s.Prvá Prievidzská finančná s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Oslany
PAUL LANGE OSLANY, s.r.o.StonWood s. r. o.GLOCK Forst Slowakei s. r. o.EMPER s.r.o.PORS, s.r.o.Všetky firmy v obci Oslany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Prievidza
STAPPERT SLOVENSKO a. s.Daffer spol. s r.o.HUTIRA Slovakia s.r.o.MSJ OREPA s. r. o.APEX GAMING SK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.