VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Allin s.r.o.

Haniska · Výstavba obytných a neobytných budov

248 303 €tržby 2025 ▲ 9 %−3 105 €strata 2025

aktívna 7 rokov5 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

248 303 €tržby 2025 ▲ 9 %
−3 105 €strata 2025
  1. 19 : tržby 6 085 €, výsledok hospodárenia -545 €
  2. 20 : tržby 43 980 €, výsledok hospodárenia -3 546 €
  3. 21 : tržby 20 816 €, výsledok hospodárenia -11 083 €
  4. 22 : tržby 20 762 €, výsledok hospodárenia -14 601 €
  5. 23 : tržby 197 670 €, výsledok hospodárenia 12 544 €
  6. 24 : tržby 228 752 €, výsledok hospodárenia -6 227 €
  7. 25 : tržby 248 303 €, výsledok hospodárenia -3 105 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Allin s.r.o. (IČO 52428435) mala v roku 2025 tržby 248 303 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Allin

V roku 2025 mala Allin priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 68 552 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 839 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Košice - okolie bola v roku 2025 1 382 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Konateľ Allin

Podľa Registra právnických osôb koná za Allin 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník Allin

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Allin
Podiely spoločníkov na vkladoch Allin Mgr. Pavol Rusnák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Pavol Rusnák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Pavol Rusnák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Pavol Rusnákod 18. 8. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Allin

Za rok 2025 má Allin v závierke tržby 248 303 €, o 8,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −3 105 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 248 303 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025248 tis. €▲ +8,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−3 105 €strata
Majetok (aktíva) 2025474 tis. €
Vlastné imanie 202520 tis. €
Záväzky 2025453 tis. €95,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025124 tis. €
Zisková marža 2025−1,3 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 7 rokov−27 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Allin

Súvaha Allin

Všetky čísla zo závierok Allin (7 rokov)
Čísla zo závierok Allin po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025248 303 €−3 105 €473 700 €20 297 €453 403 €124 440 €−1,3 %
2024228 752 €−6 227 €502 218 €21 541 €480 677 €92 750 €−2,7 %
2023197 670 €12 544 €374 230 €−12 233 €386 463 €66 174 €+6,3 %
202220 762 €−14 601 €135 656 €−24 776 €160 432 €−305 €−70,3 %
202120 816 €−11 083 €72 816 €−10 175 €82 991 €757 €−53,2 %
202043 980 €−3 546 €66 485 €909 €65 576 €3 112 €−8,1 %
20196 085 €−545 €19 764 €4 455 €15 309 €609 €−9,0 %

Riziko: zaplatí Allin?

Allin a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Allin z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202129. 1. 2021

História firmy Allin

Dátum vzniku Allin je 29. 5. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46447/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 6 085 € · majetok 19 764 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121016645
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice. Firma vznikla 29. 5. 2019.
  5. Nový spoločník: Mgr. Pavol RusnákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 248 303 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Allin

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Faktoring a forfaiting

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Allin v odvetví výstavba budov

Allin je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 759 € (9 890 závierok), Allin má 248 303 €, čo je 4,0-násobok mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 377 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Allin 37. z 189.

V odvetví v okrese Košice - okolie377aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 890Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Allin, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Košice - okolie ›

Sídlo Allin: Haniska

Allin sídli na adrese Školská 287, 044 57 Haniska, okres Košice - okolie. V obci Haniska je 181 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 219.

Subjektov v obci Haniska181aktívnych
Subjektov v okrese Košice - okolie13 219aktívnych
V tom istom odvetví377okres Košice - okolie

Haniska: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›

Allin: IČO, sídlo a základné údaje

Allin s.r.o. (IČO 52428435) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Haniska, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 29. 5. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Mgr. Pavol Rusnák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 248 303 € a výsledok hospodárenia −3 105 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik29. 5. 2019
ObecHaniska
OkresOkres Košice - okolie
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) Allin s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 248 303 €, typická firma odvetvia 61 759 €, čo je 4,0-násobok mediánu (medián z 9 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›

Sieť prepojení firmy Allin

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Allin

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Allin

  • Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy176zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Haniskatypický nepokrytý dopyt 64 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Haniska

PIKOLO s.r.o.BENA-SERVIS, s.r.o.ZANZI s.r.o.TRANS-MK s. r. o.INTERPORT SERVIS, s.r.o.Všetky firmy v obci Haniska ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Košice - okolie

BAUSKA, s. r. o.KISS stavebné práce, s.r.o.GEOVRT s.r.o.ALPINE PROPERTY s. r. o.ESJE-stav s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk